Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Switch Extreme 3808 Alpine extreme networks

Nazwa elementu Switch Extreme 3808 Alpine extreme networks
Cena za szt. 1750.00 do 1750.00 PLN
Ilość ofert 1
114527 Switch Extreme 3808 Alpine extreme networks

Switch Extreme 3808 Alpine extreme networks

1 1750,00 PLN Mam do sprzedania ALPINE 3808. Sprzęt jest mało używany, był w magazynie jako zastępczy na wypadek awarii. W skład tego zestawu wchodzą następujące moduły: 2 x PSU 45012 1 x 45013 1 x SMM 45014 7 x FM-32T 45210 1 x GM-4X 45112 W tym zainstalowane moduły światłowodowe Extreme Networks LX GBIC Module 1310nm laser SX GBIC Module 850nm laser IBM SOC-1250NS-LW 1250nm laser CISCO 1000Base-SX 850nm laser 21CFR(j) Sprzęt jest sprawny w 100% Po załączeniu urządzenia logowanie za pomocą defaultowych kont i haseł. - Dostępne w instrukcji. Kabel RS do podłączenia konsoli w zestawie. - dodatkowo posiadam fabrycznie nowy jeden moduł SMM45014 nie zaprogramowany. Odbiór osobisty lub wysyłka kurierem.
    08 Sty 2017 11:54
114527 Switch Extreme 3808 Alpine extreme networks

Switch Extreme 3808 Alpine extreme networks

Ilość: 1 1750,00 PLN Mam do sprzedania ALPINE 3808. Sprzęt jest mało używany, był w magazynie jako zastępczy na wypadek awarii. W skład tego zestawu wchodzą następujące moduły: 2 x PSU 45012 1 x 45013 1 x SMM 45014 7 x FM-32T 45210 1 x GM-4X 45112 W tym zainstalowane moduły światłowodowe Extreme Networks LX GBIC Module 1310nm laser SX GBIC Module 850nm laser IBM SOC-1250NS-LW 1250nm laser CISCO 1000Base-SX 850nm laser 21CFR(j) Sprzęt jest sprawny w 100% Po załączeniu urządzenia logowanie za pomocą defaultowych kont i haseł. - Dostępne w instrukcji. Kabel RS do podłączenia konsoli w zestawie. - dodatkowo posiadam fabrycznie nowy jeden moduł SMM45014 nie zaprogramowany. Odbiór osobisty lub wysyłka kurierem.
rezydent1     08 Sty 2017 11:54
Switch Extreme 3808 Alpine extreme networks 114527

Switch Extreme 3808 Alpine extreme networks

1750,00 PLN   /   Ilość: 1
Mam do sprzedania ALPINE 3808. Sprzęt jest mało używany, był w magazynie jako zastępczy na wypadek awarii. W skład tego zestawu wchodzą następujące moduły: 2 x PSU 45012 1 x 45013 1 x SMM 45014 7 x FM-32T 45210 1 x GM-4X 45112 W tym zainstalowane moduły światłowodowe Extreme Networks LX GBIC Module 1310nm laser SX GBIC Module 850nm laser IBM SOC-1250NS-LW 1250nm laser CISCO 1000Base-SX 850nm laser 21CFR(j) Sprzęt jest sprawny w 100% Po załączeniu urządzenia logowanie za pomocą defaultowych kont i haseł. - Dostępne w instrukcji. Kabel RS do podłączenia konsoli w zestawie. - dodatkowo posiadam fabrycznie nowy jeden moduł SMM45014 nie zaprogramowany. Odbiór osobisty lub wysyłka kurierem.
rezydent1     08 Sty 2017 11:54

Tematy na forum dotyczące: Switch Extreme 3808 Alpine extreme networks

  • [Sprzedam] Switch Extreme 3808 Alpine extreme networks

    ...Sprzedam jak w temacie switch extreme 3808 Mam do sprzedania ALPINE 3808. Sprzęt jest mało używany, był w magazynie jako zastępczy na wypadek awarii. W skład tego zestawu wchodzą następujące moduły: 2 x PSU 45012 1 x 45013 1 x SMM 45014 7 x FM-32T 45210 1 x GM-4X 45112 W tym zainstalowane moduły światłowodowe Extreme...

    Sieci Bazar rezydent1   08 Sty 2017 18:50 Odpowiedzi: 0    Wyświetleń : 1452
 
Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme