Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Opel zafira jak wpisać kod

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RadiaSamochodowe Serwis -> Opel zafira jak wpisać kod
Autor
Wiadomość
Klocekk
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Częstochowa

Post#1 Post autora tematu 14 Maj 2008 18:14   

Opel zafira jak wpisać kod

Witam!
Tata jest psiadaczem opla zafiry rocznik 2001, po ostatniej wizycie u mechanika z jakas blacha sprawa, po odlaczeniu akumulatora zauwazylismy ze radio przestalo dzialac, no wiec wyczytalismy ze trzeba wprowadzic kod zeby odblokowac radio, zabralismy sie do pracy lecz po wlaczeniu pojawia nam sie napisa SAFE i czekamy aby mozna bylo wpisac kod, lecz nic wiecej sie nie dzieje.

Robilismy wszystko zgodnie z instrukcja lecz nic to nie daje.

Prosze o pomoc bo niestety ojciec jest zrozpaczony i nie daje mi spokoju(niestety nie znam modelu radia, aczkolwiek jest to jakis prosty model z kasetami, samochod kupilismy uzywany wiec nie ma sie co dziwic :) )

Z gory dziekuje i pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Maj 2008 18:14   

Powrót do góry

damiancz
Moderator Radia Samochodowe
Moderator Radia Samochodowe

Miasto: Kraków

Post#2 14 Maj 2008 18:26   

Re: Opel zafira, problem z radiem

Zacząłbym od przeczytania instrukcji obsługi która pewnie jest też tu na elektrodzie ;)

Nie podałeś modelu a typ jest napisany na klapce kasety ale pewnie to będzie tak

1.Włącz zapłon
2.Trzymając AS włącz radio /zapłon cały czas włączony/ pojawią się - - - -
{lub cyfra przy SAFE gdy już był wprowadzany zły kod wtedy cierpliwie czekaj nic nie naciskając}
3.Wprowadź kod
4.Potwierdź AS /5 sekund/
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Maj 2008 18:26   

Powrót do góry

tobi79
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Gniezno

Post#3 26 Lis 2008 10:27   

Witam,

mam podobny problem z radiem w Astrze II z 2000. Po odłączeniu akumulatora podczas jego wymiany radio się zakodowało i nie wiedziałem jak ten kod wprowadzić. Co gorsze, na naklejce w książce serwisowej oryginalny kod jest przekreślony, a nadrukowany jest inny.
I teraz zaczynają się schody - bo wpisałem najpierw jeden (ten nowy) - NIC - wpisałem ten przekreślony - ZNOWU NIC.
I co dalej?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Lis 2008 10:27   

Powrót do góry

Tomek Włodarczyk
Spec od car audio
Spec od car audio

Miasto: ---

Post#4 26 Lis 2008 11:04   

tobi79 napisał:
....
I co dalej?

To znaczy nie ta karta, bo kody są złe (zakładam oczywiście, że wpisywałeś kod prawidłowo tak, jak opisał kolega damiancz). Zostaje serwis Radio-Code, RTV lub ASO samochodu, jeśli radio jest fabrycznie montowane. Inne pytania na temat jak znaleźć kod będą niezgodne z Regulaminem. Temat wyczerpany, zamykam.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RadiaSamochodowe Serwis -> Opel zafira jak wpisać kod
Strona 1 z 1