Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Jak podłaczyć radio samochodowe

luk125 26 Maj 2008 21:30
  • #1 26 Maj 2008 21:30
    luk125
    Poziom 8  

Witam mam taki problem otóż dostałem od kolegi radio samochodowe sony CDX-4180R tylko niema kostki do podłączenia i moje pytanie jest takie czy moge jakoś podłączyć to radio na krótko bez kostki żeby sprawdzić czy dziala

• #2 26 Maj 2008 21:38
    NewElektro
    Poziom 19  

luk125 napisał:
    Witam mam taki problem otóż dostałem od kolegi radio samochodowe sony CDX-4180R tylko niema kostki do podłączenia i moje pytanie jest takie czy moge jakoś podłączyć to radio na krótko bez kostki żeby sprawdzić czy dziala

Witam Pana luk125 jeżeli chcesz sprawdzić czy radio jest sprawne mam dobry szybki sposób po prostu podłączasz sobie Radio pod zasilacz stabilizowany :) z tego co wiem jest zasilane z DCV ale nie znam sie na samochodach.Do tego jakieś głośniki żeby sprawdzić jakość dzwięku i po sprawie masz pewność że działa czy też nie :) pozdrawiam

• #4 27 Maj 2008 02:11
    Mleczyk89
    Poziom 34  

Tu masz rozpiskę gniazda, o ile dobrze sprawdziłem. Nie radze podłączać na krotko bo bardzo prawdopodobne ze uszkodzisz radio. Za kostkę zapłacisz 10-20 zł

edit
    O ile dobrze sprawdziłem to radio nie ma gniazda ISO wiec poniższy rysunek powinien być prawidłowy, o ile autorowi postu nie chodziło o to ze ma po prostu gołe kable wychodzące z oryginalnej kostki od radia

Pozdrawiam Mleczyk89
    Jak podłaczyć radio samochodowe

• #5 27 Maj 2008 09:21
    luk125
    Poziom 8  

te plusy to mam podłaczyć pod + a te minusy pod - tak ?

• #6 27 Maj 2008 09:32
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

+B I +A pod plus 12V
    GND minus zasilania

a reszta minusów i plusów to bieguny głośników

Jest taka strona kolegi /zresztą wyróżniony post u góry/
    Zanim zadasz pytanie o kody i wyprowadzenia

www.studio24.prv.pl :arrow: POLECAM :D

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty