Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak podłaczyć radio samochodowe

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RadiaSamochodowe Serwis -> RadiaSamochodowe Początkujący -> Jak podłaczyć radio samochodowe
Autor
Wiadomość
luk125
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: kutno

Post#1 Post autora tematu 26 Maj 2008 21:30   

Witam mam taki problem otóż dostałem od kolegi radio samochodowe sony CDX-4180R tylko niema kostki do podłączenia i moje pytanie jest takie czy moge jakoś podłączyć to radio na krótko bez kostki żeby sprawdzić czy dziala
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Maj 2008 21:30   

Powrót do góry

NewElektro
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Chorzów

Post#2 26 Maj 2008 21:38   

Re: Jak podłaczyć radio samochodowe

luk125 napisał:
Witam mam taki problem otóż dostałem od kolegi radio samochodowe sony CDX-4180R tylko niema kostki do podłączenia i moje pytanie jest takie czy moge jakoś podłączyć to radio na krótko bez kostki żeby sprawdzić czy dziala

Witam Pana luk125 jeżeli chcesz sprawdzić czy radio jest sprawne mam dobry szybki sposób po prostu podłączasz sobie Radio pod zasilacz stabilizowany :) z tego co wiem jest zasilane z DCV ale nie znam sie na samochodach.Do tego jakieś głośniki żeby sprawdzić jakość dzwięku i po sprawie masz pewność że działa czy też nie :) pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Maj 2008 21:38   

Powrót do góry

Łukasz leper
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Murowana Goślina k/Poznania

Post#3 27 Maj 2008 01:57   

Witam na tej stronie masz opis gniazda w radiu http://cxem.net/sprav/sprav103.php podłącz pod zasilacz i powinno działać :lol:
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Maj 2008 01:57   

Powrót do góry

Mleczyk89
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Stargard

Post#4 27 Maj 2008 02:11   

Tu masz rozpiskę gniazda, o ile dobrze sprawdziłem. Nie radze podłączać na krotko bo bardzo prawdopodobne ze uszkodzisz radio. Za kostkę zapłacisz 10-20 zł

edit
O ile dobrze sprawdziłem to radio nie ma gniazda ISO wiec poniższy rysunek powinien być prawidłowy, o ile autorowi postu nie chodziło o to ze ma po prostu gołe kable wychodzące z oryginalnej kostki od radia

Pozdrawiam Mleczyk89
Powrót do góry

luk125
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: kutno

Post#5 Post autora tematu 27 Maj 2008 09:21   

te plusy to mam podłaczyć pod + a te minusy pod - tak ?
Powrót do góry

damiancz
Moderator Radia Samochodowe
Moderator Radia Samochodowe

Miasto: Kraków

Post#6 27 Maj 2008 09:32   

+B I +A pod plus 12V
GND minus zasilania

a reszta minusów i plusów to bieguny głośników

Jest taka strona kolegi /zresztą wyróżniony post u góry/
Zanim zadasz pytanie o kody i wyprowadzenia

www.studio24.prv.pl :arrow: POLECAM :D
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RadiaSamochodowe Serwis -> RadiaSamochodowe Początkujący -> Jak podłaczyć radio samochodowe
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.058 seconds

elektroda.pl temat RSS