Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

wspomaganie kierownicy SKODA FABIA

rumun-r32 14 Cze 2008 20:49
  • #1 14 Cze 2008 20:49
    rumun-r32
    Poziom 13  

może ktoś miał taki problem z wspomaganiem w skodzie fabi 1,4 mpi 2002r. problem polega na ty ze wykonując manewr skrętu zaczęła migać kontrolka od wspomagania (pomarańczowa kierownica z wykrzyknikiem) i przestało działać wspomaganie zatrzymałem sie zgasiłem samochód i zapaliłem i wszystko działa ale kontrolka nie gaśnie wspomaganie działa ale czasem odpalam i nie działa gaszę silnik odpalam i wszystko gra mam vaga takiego z allegro wpinałem sie z silnikiem sie łączy błędów niema w liczniku też czysto a ze wspomaganiem kierownicy nie chce sie połączyć i nie wiem czy wspomaganie ma jakiś sterownik który by rejestrował błędy? proszę o pomoc bo nie wiem co zrobić i gdzie szukać usterki. Pozdrawiam:)

• #2 14 Cze 2008 23:46
    carsmot
    Poziom 18  

Często wysiada czujnik skrętu koła kierownicy , połączyć sie trzeba z CAN tam wywala błąd kierownicy. Nie wiem te VAG-i z Allegro mogą się połączyc z CAN. Ja używAM KTS-a i tam błedy wywalało w CAN

• #3 19 Cze 2008 07:43
    mast83
    Poziom 10  

owszem bład moze byc ale sprawdz tez stan poziomu oleju w wspomaganiu

• #4 19 Cze 2008 10:21
    jarecki04
    Poziom 25  

Częstą przyczyną jest wiązka przy ścianie grodziowej i podłużnicy przewody kruszeją

• #5 19 Cze 2008 20:08
    alpha01
    Poziom 21  

Jak najbardziej po pierwsze wspomniana przez jareckiego04 wiązka.w skodzie fabii to legenda.

• #6 21 Cze 2008 22:10
    rumun-r32
    Poziom 13  

niewiem sam co mam zrobić z tą skoda w poniedziałek jedzie na serwis skody zobaczymy co bedzie dam znać

• #7 27 Cze 2008 13:07
    rumun-r32
    Poziom 13  

witam byłem na serwisie skody i stwierdzili ze nie łącz kable w wiązce pod filtrem powietrza i trzeba bedzie wymienic cała wiązke która kosztuje 7.000zł to połowa wartości samochodu z ta kase to kupie nowych kabli i wymienie sobie sam i zamkne sie w 100zł

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty