Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 23 Cze 2008 23:10
    jany
    Poziom 9  

Witam,
    Przeszukałem kilkaset tematów na temat szumów i nic niestety nie znalazłem dlatego postanowiłem napisać.
    Problem mój polega na tym że mam telefon bezprzewodowy jak w temacie i słychać straszne szumy i trzaski osoba do której dzwonie słyszy mnie czysto i wyraźnie natomiast ja dzwoniącego bardzo słabo. Miałem jakiś czas inny aparat też bezprzewodowy i sytuacja wyglądała bardzo podobnie. Dodam że w odległości około 1m stoi LIVEBOX i internet działa bezprzewodowo WI-FI nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.
    Zna ktoś może odpowiedź na to pytanie? jeśli tak to proszę o pomoc.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

• #2 24 Cze 2008 09:39
    Usunięty
  • #3 24 Cze 2008 16:49
    trig
    Poziom 15  

Dosyć typowo wskazuje na uszkodzoną głowicę w słuchawce lub bazie lub zimne luty na tych płytach .

• #4 26 Cze 2008 20:30
    zm_m
    Poziom 16  

Witam. Ja mam takie same objawy w moim nowym telefonie
    bezprzewodowym tylko inny aparat. Stwierdziłem że to trzeszczenie znika po podniesieniu słuchawki drugiego telefonu przewodowego starego typu i wtedy jest cichutko
    żadnych zakłóceń; dziwne?

• #5 27 Cze 2008 08:36
    trig
    Poziom 15  

jesteś może w multimedia czy upc bo tam potrafią być takie efekty w postaci trzasków , wadliwe są modemy kablówek , problem dopasowania.

• #6 27 Cze 2008 12:11
    Usunięty
  • #7 28 Cze 2008 21:02
    hubert7063
    Poziom 15  

Witam,
    to mi wygląda na zakłócenia. Spróbuj powyłączać wszystkie urządzenia w okolicy, komputer, telewizor, ten modem itp, możesz też przenieść telefon do innego pomieszczenia (nawet bez podłączania linii) i sprawdź jak się zachowuje.
    Pozdrawiam,
    Hubert.

Dodano po 2 [minuty]:

Witam,
    to mi wygląda na zakłócenia. Spróbuj powyłączać wszystkie urządzenia w okolicy, komputer, telewizor, ten modem itp, możesz też przenieść telefon do innego pomieszczenia (nawet bez podłączania linii) i sprawdź jak się zachowuje.
    Pozdrawiam,
    Hubert.

• #8 08 Lip 2008 21:10
    zm_m
    Poziom 16  

Witam.
    W moim szumy i szelest zginął z niewiadomego powodu i teraz działa prawidłowo. Może dlatego że zainstalowałem inny FAX. ale teraz już nie będę kombinował.

• #9 09 Gru 2008 22:26
    kazikmaks
    Poziom 2  

musisz sprawdzić czy na tej listwie zaciskowej nie są podłączone inne zasilacze do innych urządzeń elektronicznych takich jak fax zasilacze do innych urządzeń elektronicznych Dlatego też powyłączać należy inne wszystkie obce urządzenia celem lokalizacii zakłceń

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty