Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Zerwanie umowy z Plusem - kiedy?

matbla 25 Cze 2008 23:24
  • #1 25 Cze 2008 23:24
    matbla
    Poziom 12  

Witam,
    9 września 2006 r. podpisałem umowę z Plusem na 2 lata i chciałbym ją teraz zerwać jak najwcześniej bez żadnych opłat, więc oczywiście musi się skończyć umowa. Łatwo dodać 2 lata i wychodzi, że kończy się 9 września 2008 r.. W związku z tym mam pytanie, kiedy mam wypowiedzieć tę umowę, miesiąc, dwa miesiące wcześniej? Nie mam nigdzie tej umowy żeby przeczytać, ale chyba wszystkie umowy w Plusie mają ten sam okres wypowiedzenia, dlatego Was pytam. Z góry dziękuję za pomoc!
    Pozdrawiam,
    Mati

• #2 25 Cze 2008 23:40
    kociol96
    Poziom 21  

Na stronie Plusa mozesz odszukac regulamin promocji podczas ktorej przylaczyles sie do Plusa i ogolny regulamin swiadczenia uslug. Kazda z umow ma okreslone warunki jej rozwiazania, nie mniej jezeli chcesz to zrobic przed uplywem okresu na jaki podpisana zostala umowa, bedziesz obciazony kara, jaka to tez zalezy od regulaminu promocji. Zawsze mozesz sprobowac dokonac cesji, na inna osobe.

http://www.plus.pl/informacje/regulaminy/

• #3 26 Cze 2008 20:42
    matbla
    Poziom 12  

Nie zrozumiałeś mnie chyba. Ja nie chce zrywać umowy, tylko rozwiązać ją od razu po jej upływie. W związku z tym powinienem ją wypowiedzieć miesiąc czy dwa wcześniej?

• #4 26 Cze 2008 20:53
    sterydziarz132
    Poziom 14  

Nie pamietam dokladnie jak to bylo, ale wiem ze tez mialem umowe z plusem, zlozylem wypowiedzenia za pozno (chyba 2 tyg wczesniej) i przyslali mi jescze jeden rachunek.

wiec mysle ze nie zaszkodzi jesli wczesniej zlozysz wypowiedzenie

• #5 26 Cze 2008 21:57
    arem
    Poziom 39  

miesiąc wcześniej złóż wypowiedzenie - nie zaszkodzi jak to zrobisz wcześniej

• #6 27 Cze 2008 21:10
    piochuxl
    Poziom 20  

możesz złżyć wypowiedzenie w sierpniu i umowa rozwiąże sie w lipcu. jest też druga opcja ale tylko na PW

• #7 27 Cze 2008 23:42
    mankut
    Poziom 13  

wazna sprawa w kazdej polskiej sieci jesli chodzi o rozwiazanie umowy
    1 i najwazniejsze CYKL ROZLICZENIOWY
    mianowicie np: umowa zawarta 25/08/2008 cykl rozliczeniowy masz czyli od kiedy dostajesz nowe minuty przyjmijmy od 27 do 26 kazdegpo miesiaca to umowa obowiazywac bedzie do 26 sierpnia a rozwiazanie musisz wysłac przed ostatnim cyklem rozliczeniowym czyli przed 27 LIPCA MUSZA MIEC WZMIANKE O TWOJEJ REZYGNACJIII spoznisz sie i bedziesz w salonie po 27 to miesiac masz w plecy juz
    kiedys rezygnacja obowazywala z dniem wysłania podania 30 dni na odłaczenie
    teraz kazda siez odłącza wzgledem twojego cyklu rozliczeniowego chodzi o łatwiejsze rozliczenie faktórek

no to tyle

• #8 09 Lip 2008 06:58
    swiety82
    Poziom 12  

Kolega wyżej dobrze Ci radzi, ja dodam że też nie możesz napisać za wcześnie, ponieważ będzie to wyglądać na zerwanie umowy, w skrócie: miesiąc i kilka dni wcześniej przed końcem umowy z uwzględnieniem okresu rozliczeniowego.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty