X
  • #1 27 Jun 2008 00:42
    bbiidduull
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    Witam. Jak mam zrobić przedłuzacz do słuchawek ( dokładnie tych http://www.vtec.com.pl/content.php?mod=view_detal&mod_id=51&lang=pl&p=p4 ) żeby były bez żadnych szumów ani innych niechcianych dzwięków. te co teraz mam to jak wcisne pauze w kompie do taki sygnał jest i jak gra to też. Co zrobic zeby tego nie było ? Podłaczyłem na Prawy, Lewy i Mase
    Dokładnie tak

Jak zrobić przedłużacz do słuchawek? Bez żadnych strat.
  • #2 27 Jun 2008 00:50
    Balu
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Może zmienić kartę dźwiękową?:)
  • #3 27 Jun 2008 00:57
    bbiidduull
    Level 28  
    Topic author Helpful post? (0)
    może nie mam karty dźwiękowej ? a słuchawki wpiąłem w głośniki a jak do zinter. to jescze gorzej

Pomocyyyy
  • #4 27 Jun 2008 01:08
    Balu
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    To pora zainwestować w kartę dźwiękową:]
    PS przez głośniki to jeszcze gorszy pomysł W/g mnie.
  • #5 27 Jun 2008 01:20
    bbiidduull
    Level 28  
    Topic author Helpful post? (0)
    no wiem ale nie da sie tego zlikwidowac ?? karty nie bede kupował bo za 2 miechy kopuje nowego kompa i bede miał z kartą :)
  • #6 27 Jun 2008 02:19
    Kozzi2
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Witam
    Zacznijmy od tego że to nie kabel szumi tylko układ wzmacniacza. Winą złego kabla może być co najwyżej przydźwięk (słabe ekranowanie, lub brak), albo trzaski (słaby styk, zimne luty we wtyczkach itp.). Jeśli sprzęt jest dobrej jakości to szum jest praktycznie niesłyszalny, ale jeśli sprzęt "ma swoje lata" i do tego jest zrobiony ze słabej jakości elementów (mowa głównie o tranzystorach i kondensatorach) to naturalne że szumy będą w większym, lub mniejszym stopniu słyszalne.

Pozdrawiam
  Search 4 million + Products
Browse Products