Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 27 Cze 2008 13:05
    shtoc
    Poziom 10  

Witam mam myszke laserowa Logitech i jest taki problem, ze co jakis czas kursor sam ucieka w rog ekranu. Czy ktos wiec wie co sie mogło stac?

• #2 27 Cze 2008 14:47
    gilus1
    Poziom 28  

Może masz trochę nierówną podkładkę pod myszkę

• #3 27 Cze 2008 18:39
    shtoc
    Poziom 10  

Teoretycznie jest rowna :) wycieralem i podkladke i spod myszki !

• #4 28 Cze 2008 00:03
    447988
    Usunięty  
  • #5 28 Cze 2008 00:07
    Przetwornik
    Poziom 26  

Ja myślę że to wina myszki albo złej konfiguracji myszy.
    Przeczyść myszkę i podkładkę.
    Ustaw w systemie optymalne ustawienia użytkowe myszki.

• #6 28 Cze 2008 00:10
    HONDAS
    Użytkownik obserwowany

Nie wiem co tu ma do tego zasilacz ale mam dokładniej miałem na poprzednim kompie dokładnie taki sam problem ,myszka jest optyczna i takie numery zaczęły się dziać po jakimś czasie ,teraz mam nowego kompa i tą samą myszkę i co ciekawe na razie takie zachowanie nie występuje

• #7 30 Cze 2008 07:55
    shtoc
    Poziom 10  

myszka dzialala bardzo dobrze dopoki nie zrobilem przeprowadzki, moze podczas pakowania mogla gdzie udarzyc?? czy jes mozliwosc zeby czujnik sie poluzowal, uszkodzil itp.??

• #8 30 Cze 2008 12:05
    ja71986
    Poziom 11  

Możesz rozkręcić i zobaczyć, jest to na tyle nieskomplikowane urządzenie że dasz radę, ponadto jest najlepiej mieć jednolite tło na taką myszkę, możliwe też że ją czyściłeś detergentem i będzie świrować przez jakiś czas. Prościej zrobić to niż od razu kombinować z zasilaczem.

• #9 30 Cze 2008 15:33
    shtoc
    Poziom 10  

moze rzeczywiscie to przez podkladke!! bo jednolita to ona nie jest!! a co do zasilacza to napewno nie!!

dzieki za rade!!

• #10 30 Cze 2008 15:47
    vexed
    Poziom 13  

u mnie tez sie tak dzieje przez nierówna powierzchnie stołu z tego co slyszalem to mysz optyczna moze "nie widziec" pewnych kolorow na podkladce ale nie wiem ile w tym jest prawdy

• #11 30 Cze 2008 20:46
    opiate
    Poziom 17  

A czy ta mysz, to nie jest przypadkiem radiówka?? Ja też tak miałem, gdy były słabe baterie.

• #12 30 Cze 2008 21:26
    shtoc
    Poziom 10  

nie nie jest radiowa!! kabel usb

• #13 30 Cze 2008 22:15
    arekb81
    Poziom 23  

Miałem podobny przypadek. Kursor uciekał sam w lewy górny róg ekranu i otwierało się menu, jak po naciśnięciu prawego przycisku myszy, nawet jak wogóle nie ruszałem myszką. Przyczyną był jakiś wirus/robak.

Jeszcze miałem kiedyś problemy z kursorem po podłączeniu modemu iPlusa do USB. Po podpięciu go do innego gniazda, problemy z kursorem zniknęły. Może w tym przypadku, też coś innego podłączonego do usb "gryzie" się z myszką?

• #14 30 Cze 2008 22:18
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Mam myszkę logitecha i mam dokładnie ten sam problem. Kursor ucieka w lewy górny róg ekranu. Bez względu na rodzaj podłoża, na jakim się znajduje. A stało się jej tak po dość bolesnym upadku na twardą podłogę...
    Ale teraz przynajmniej nie muszę szukać kursora po całym ekranie, bo wiem, gdzie "leżakuje" :D

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty