Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Parametry silników krokowych

sirdudi 27 Cze 2008 19:53
  • #1 27 Cze 2008 19:53
    sirdudi
    Poziom 7  

Witam, mam dwa silniki krokowe
    MITSUMI M42SP-6TB oraz SANKYO QH4-4183 nie wiem jakie mają parametry bo na nich nic nie pisze, w googlach znalazłem strony producentów ale nie moge się niczego doszukać. Proszę was o pomoc.

Moderowany przez McRancor:

Ponieważ temat pojawia się na forum regularnie - przyklejam go, proszę w tym temacie umieszczać ewentualne pytania, o ile istniejące posty nie dadzą odpowiedzi

• #3 22 Kwi 2009 22:15
    Superdomek111
    Poziom 12  

Ja też chciałem zapytac o dane na temat moich silników krokowych. To znaczy posiadam 10 silników krokowych firmy MINEBEA 17PM-KO18-G10ST. to jest ten: http://www.ic114.com/AJAXWWW/SITE/SC/00V0.aspx?ID_P=P0050828 . Nigdzie nie mogę znalezc informacji o momencie obrotowym tego silniczka. Będę wdzięczny za informację.

• #4 10 Mar 2010 14:02
    Pff
    Poziom 8  

Witam...i mam pytanie czy ktoś mógł by mi powiedzieć jakiej firmy..ew parametry tego silnika krokowego ? jest naklejka " do CTS-302" . Silniczek wygrzebałem z starych rupieci wiec nie wiem w czym byl zainstalowany ...> Pozdrawiam

Parametry silników krokowych

• #5 11 Mar 2010 16:17
    bogdan_p
    Poziom 39  

Na podstawie czego stwierdziłeś że to silnik krokowy ?
    Przecież może to być silnik BLDC , silnik DC z enkoderem , silnik DC z tachometrem , silnik DC z stabilizatorem obrotów , silnik DC z wyprowadzonym uzwojeniem stojana i wirnika , równie dobrze może to być enkoder , tachometr a nawet silnik AC ... itp .
    Bez dokładnego symbolu nic nie stwierdzisz jedyne co można zrobić to delikatnie rozebrać " silnik " i sprawdzić co jest w środku .

• #6 16 Mar 2010 12:31
    K_o_N_z_I
    Poziom 17  

Poproszę o dane silnika krokowego o symbolu: 55SPM25D7ZA1
    dalej pisze: C2164-60045
    ma on 13Ω i skok co 7,5DEG

Dodano po 1 [minuty]:

interesują mnie wartości momentów (obrotowy i trzymający) oraz wartość prądu, bo z tego co wiem zasila się 24V ten silnik

• #7 14 Lis 2014 12:06
    szrut
    Poziom 4  

Witam, otóż mam problem ze znalezieniem noty katalogowej bądź jakichkolwiek informacji na temat silnika krokowego SHS 39/200- 4219 firmy microstep. Czy posiada ktoś może notę od tego silnika czy jakiekolwiek jego parametry?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty