Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Problem z wlączeniem kamery w laptopie

lejboh 28 Cze 2008 23:41
  • #1 28 Cze 2008 23:41
    lejboh
    Poziom 7  

Witam mam laptopa lenovo 3000 n200 model 0769 problem polega na tym ze nie mogę znaleźć opcji żeby włączyć w nim wbudowaną kamerę.Działa jedynie w Skype podczas konferencji?!Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem? Proszę o pomoc.Chciałbym zaznaczyć ze laptop działa pod Vista Home Basic.

• #2 28 Cze 2008 23:59
    pawlowskidawid89
    Poziom 11  

A system poprawnie wykrywa Ci kamere?? Sprawdź w menadżerze urządzeń

Dodano po 10 [minuty]:

Wiem że były przypadki że kamera nie działała pod windowsem xp. Problem rozwiązywał sie po zainstalowaniu service packa 2 no ale pod vista powinno wszystko ładnie chodzić.

• #3 29 Cze 2008 05:09
    soviet100
    Użytkownik obserwowany

Ale co masz na myśli włączyć ją ? przecież ona działa skoro w Skype się obraz wyświetla więc jest włączona . Czy jeżeli wchodzisz w mój komputer masz tam kamerkę pokazaną ?

• #4 29 Cze 2008 10:40
    lejboh
    Poziom 7  

Historia jest tego typu, że nie wiem gdzie w tej j@#$% Viscie jest opcja włącz kamerę w menadżerze urządzeń znajduje sie pod Urządzenia wskazujące sterownik jest i pisze, że działa poprawnie ale co z tego... :?:
    BTW w katalogu Mój komputer nie widzę nigdzie możliwości żeby uruchomić kamerę może to zależy od widoku sprawdzałem i tez nic

• #5 29 Cze 2008 22:06
    soviet100
    Użytkownik obserwowany

Ale dalej nie rozumiem co ty chcesz włączyć jak ona działa ?Gdzie chcesz ten obraz widzieć ? na monitorze czy jak ?Bo cię kompletnie nie rozumiem .

• #6 29 Cze 2008 23:43
    lejboh
    Poziom 7  

Dziala tylko i wyłacznie w Skype podczas wideokonferencji.A chcialbym sie dowiedziec gdzie znajduje sie w Viscie opcja wlaczenia tej zintegrowanej kamery jak juz wspominalem jest widoczna w menadżerze urządzen i jesli chcialbym ja wlaczyc normalnie bez Skype pojawia sie problem bo nie wiem jak i gdzie. Mam nadzieje ze teraz rozwialem wszelkie watpliwosci. Tak chce widziec obraz przekazywany na matryce laptopa

• #8 17 Lut 2009 19:20
    Martynka 23
    Poziom 1  

Witam. Jeszcze nie dawno miałam taki sam problem z włączeniem kamery w moim laptopie. Tak samo chodziła tylko w Skype. Znalazłam program który miałam już wgrany w sklepie razem z windowsem a mianowicie nazywa się CyberLink PowerDv. W tym programie wszystko ładnie chodzi. A oczywiście mam Vista Home Basic. Jeżeli mogłam komuś pomóc tym to się cieszę :D

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty