Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Lark 35.3 i odblokowanie mapy

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Urządzenia Mobilne -> Lark 35.3 i odblokowanie mapy
Autor
Wiadomość
fabiarz
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Warszawa

Post#1 Post autora tematu 13 Lip 2008 01:42   

Lark 35.3 i odblokowanie mapy

kupiłem dziś tą nawigacje i mam problem ponieważ do odblokowania mapy wgranej w nawigacji potrzebny jest numer seryjny a ja nigdzie niemoge go znaleźć proszę o pomoc a przy okazji potrzebuje mapy litwy jest kotś coś w stanie polecić i w jaki sposób moge wgrywać dołączać inne mapy do navi??
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Lip 2008 01:42   

Powrót do góry

soltys_w
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Hipolitów (mazowieckie)

Post#2 17 Lip 2008 06:47   

Re: Lark 35.3 i odblokowanie mapy

Szczerze mówiąc nie za bardzo rozumiem dlaczego trzeba wpisywać serial do uruchomienia mapy... Chcąc uruchomić oryginalną MapęMap wejdź do katalogu \\Windows i uruchom YFloader.exe i z niego nawigację.
Co do instalowania alternatywnych map polecam www.my-navia.pl wystarczy się zarejestrować aby mieć dostęp do podanych linków, jest też wiele informacji o tej i innych nawigacjach.
Pozdrawiam i powodzenia!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 17 Lip 2008 06:47   

Powrót do góry

siim
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: sochaczew

Post#3 24 Sie 2008 19:07   

Witam,
może ktoś mi podpowie jak wywołać windowsa w larku 35.4 ? metoda kombinacji trzech przycisków jest niemożliwa ponieważ nie ma regulacji głosu.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Sie 2008 19:07   

Powrót do góry

a-t-b
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Pleszew

Post#4 25 Lis 2008 18:21   

też szukam pomocy z larkiem 35.4

Odblokował już ktoś??
Powrót do góry

bsxx
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Dębica

Post#5 25 Lis 2008 19:02   

Nie robiłem tego, ale znalazłem opis - proszę spróbować:
Kod:

http://rapidshare.com/files/163737142/SD_UNLOCK_Lark_35.0.rar

opis:
Cytat:

1. Rozpakowujemy pobrane archiwum na dysku naszego PC.
2. Zawartość folderu SD_UNLOCK_Lark_35.0.rar przenosimy luzem na kartę SD (możemy też dorzucić od razu AutoMapę 5, TomTom-a 7.910 i co kto chce.

3. Włączamy Larka 35.0 i w menu głównym wchodzimy w Ustawienia -> Wybierz nawig. -> klikamy na znak "krateczki" po prawej i wchodzimy dalej w -> Storage Card (nasza karta SD) - > Windows - > win.exe i wychodzimy znakiem "x" w prawym górnym rogu, odznaczając jednocześnie (żeby nie było żadnego "ptaszka") Auto-uruchomienia, co pozwoli po włączeniu nawigacji włącznikiem przestawianie opcji w Menu głównym.

4. Po wyjściu do Menu głównego klikamy na symbol auta (u mnie na czarnym polu) czyli w "Nawigacja".

5. Powinno pojawić się parę okien, które same się zaczną ustawiać i konfigurować pod odpowiednie porty com GPS i ustawia nap opcję wyłączania zasilania na "never".

6. Mamy teraz tapętę windows ze skrótami na pulpicie, które możemy zmieniać i kasować (oprócz ikonki Main Menu i OFF).

7. Tworzymy sobie jeszcze raz skrót do programów na karcie np. do Tomtom-a 7.910 itp i uruchamiamy już z pulpitu podwójnym kliknięciem w ikonkę programu.

8. Po wyłączeniu Larka 35.0 wyłącznikiem górnym lub ikonką OFF nasza nawi wróci do ustawień domyślnych.

9. Żeby wrócić do naszej MapyMap startowanej z przycisku nawigacja (symbol auta) wchodzimy z Menu głównego nawigacji w: Ustawienia / Wybierz nawig. / "krateczka" po prawej i dalej Nand Flash / MobileNavigator / MobileNavigator.exe

pełny post z innego forum:

Kod:

http://peb.pl/programy-nawigacyjne-i-mapy/325404-rapidshare-tomtom-navigator-7-pda-3.html#post1627963

Ja nie musiałem odblokowywać mojego larka aby odpalić TomTom'a

Powodzenia....
Powrót do góry

kiss-lo
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: B-stok

Post#6 03 Gru 2008 22:27   

jakos m ten rapidshare nie chodzi...:( probuje juz od kilku dni (rano, po poludniu, wieczorem po północy) macie inny odnośnik, aby móc skopiowac plik rar?
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Urządzenia Mobilne -> Lark 35.3 i odblokowanie mapy
Strona 1 z 1