Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lark 35.3 i odblokowanie mapy

fabiarz 13 Lip 2008 01:42 16038 5
  • #1 13 Lip 2008 01:42
    fabiarz
    Poziom 1  

kupiłem dziś tą nawigacje i mam problem ponieważ do odblokowania mapy wgranej w nawigacji potrzebny jest numer seryjny a ja nigdzie niemoge go znaleźć proszę o pomoc a przy okazji potrzebuje mapy litwy jest kotś coś w stanie polecić i w jaki sposób moge wgrywać dołączać inne mapy do navi??

• #2 17 Lip 2008 06:47
    soltys_w
    Poziom 24  

Szczerze mówiąc nie za bardzo rozumiem dlaczego trzeba wpisywać serial do uruchomienia mapy... Chcąc uruchomić oryginalną MapęMap wejdź do katalogu \\Windows i uruchom YFloader.exe i z niego nawigację.
    Co do instalowania alternatywnych map polecam www.my-navia.pl wystarczy się zarejestrować aby mieć dostęp do podanych linków, jest też wiele informacji o tej i innych nawigacjach.
    Pozdrawiam i powodzenia!

• #3 24 Sie 2008 19:07
    siim
    Poziom 2  

Witam,
    może ktoś mi podpowie jak wywołać windowsa w larku 35.4 ? metoda kombinacji trzech przycisków jest niemożliwa ponieważ nie ma regulacji głosu.

• #4 25 Lis 2008 17:21
    a-t-b
    Poziom 9  

też szukam pomocy z larkiem 35.4

Odblokował już ktoś??

• #5 25 Lis 2008 18:02
    bsxx
    Poziom 10  

Nie robiłem tego, ale znalazłem opis - proszę spróbować:

Code:

http://rapidshare.com/files/163737142/SD_UNLOCK_Lark_35.0.rar

opis:
    Cytat:

1. Rozpakowujemy pobrane archiwum na dysku naszego PC.
    2. Zawartość folderu SD_UNLOCK_Lark_35.0.rar przenosimy luzem na kartę SD (możemy też dorzucić od razu AutoMapę 5, TomTom-a 7.910 i co kto chce.

3. Włączamy Larka 35.0 i w menu głównym wchodzimy w Ustawienia -> Wybierz nawig. -> klikamy na znak "krateczki" po prawej i wchodzimy dalej w -> Storage Card (nasza karta SD) - > Windows - > win.exe i wychodzimy znakiem "x" w prawym górnym rogu, odznaczając jednocześnie (żeby nie było żadnego "ptaszka") Auto-uruchomienia, co pozwoli po włączeniu nawigacji włącznikiem przestawianie opcji w Menu głównym.

4. Po wyjściu do Menu głównego klikamy na symbol auta (u mnie na czarnym polu) czyli w "Nawigacja".

5. Powinno pojawić się parę okien, które same się zaczną ustawiać i konfigurować pod odpowiednie porty com GPS i ustawia nap opcję wyłączania zasilania na "never".

6. Mamy teraz tapętę windows ze skrótami na pulpicie, które możemy zmieniać i kasować (oprócz ikonki Main Menu i OFF).

7. Tworzymy sobie jeszcze raz skrót do programów na karcie np. do Tomtom-a 7.910 itp i uruchamiamy już z pulpitu podwójnym kliknięciem w ikonkę programu.

8. Po wyłączeniu Larka 35.0 wyłącznikiem górnym lub ikonką OFF nasza nawi wróci do ustawień domyślnych.

9. Żeby wrócić do naszej MapyMap startowanej z przycisku nawigacja (symbol auta) wchodzimy z Menu głównego nawigacji w: Ustawienia / Wybierz nawig. / "krateczka" po prawej i dalej Nand Flash / MobileNavigator / MobileNavigator.exe

pełny post z innego forum:

Code:

http://peb.pl/programy-nawigacyjne-i-mapy/325404-rapidshare-tomtom-navigator-7-pda-3.html#post1627963

Ja nie musiałem odblokowywać mojego larka aby odpalić TomTom'a

Powodzenia....

• #6 03 Gru 2008 21:27
    kiss-lo
    Poziom 9  

jakos m ten rapidshare nie chodzi...:( probuje juz od kilku dni (rano, po poludniu, wieczorem po północy) macie inny odnośnik, aby móc skopiowac plik rar?

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME