X

Lark 35.3 i odblokowanie mapy

fabiarz 13 Jul 2008 01:42
  • #1 13 Jul 2008 01:42
    fabiarz
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    kupiłem dziś tą nawigacje i mam problem ponieważ do odblokowania mapy wgranej w nawigacji potrzebny jest numer seryjny a ja nigdzie niemoge go znaleźć proszę o pomoc a przy okazji potrzebuje mapy litwy jest kotś coś w stanie polecić i w jaki sposób moge wgrywać dołączać inne mapy do navi??
  • #2 17 Jul 2008 06:47
    soltys_w
    Level 24  
    Helpful post? (0)
    Szczerze mówiąc nie za bardzo rozumiem dlaczego trzeba wpisywać serial do uruchomienia mapy... Chcąc uruchomić oryginalną MapęMap wejdź do katalogu \\Windows i uruchom YFloader.exe i z niego nawigację.
    Co do instalowania alternatywnych map polecam www.my-navia.pl wystarczy się zarejestrować aby mieć dostęp do podanych linków, jest też wiele informacji o tej i innych nawigacjach.
    Pozdrawiam i powodzenia!
  • #3 24 Aug 2008 19:07
    siim
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam,
    może ktoś mi podpowie jak wywołać windowsa w larku 35.4 ? metoda kombinacji trzech przycisków jest niemożliwa ponieważ nie ma regulacji głosu.
  • #4 25 Nov 2008 17:21
    a-t-b
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    też szukam pomocy z larkiem 35.4

Odblokował już ktoś??
  • #5 25 Nov 2008 18:02
    bsxx
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Nie robiłem tego, ale znalazłem opis - proszę spróbować:
    Code:

http://rapidshare.com/files/163737142/SD_UNLOCK_Lark_35.0.rar

opis:
    Quote:

1. Rozpakowujemy pobrane archiwum na dysku naszego PC.
    2. Zawartość folderu SD_UNLOCK_Lark_35.0.rar przenosimy luzem na kartę SD (możemy też dorzucić od razu AutoMapę 5, TomTom-a 7.910 i co kto chce.

3. Włączamy Larka 35.0 i w menu głównym wchodzimy w Ustawienia -> Wybierz nawig. -> klikamy na znak "krateczki" po prawej i wchodzimy dalej w -> Storage Card (nasza karta SD) - > Windows - > win.exe i wychodzimy znakiem "x" w prawym górnym rogu, odznaczając jednocześnie (żeby nie było żadnego "ptaszka") Auto-uruchomienia, co pozwoli po włączeniu nawigacji włącznikiem przestawianie opcji w Menu głównym.

4. Po wyjściu do Menu głównego klikamy na symbol auta (u mnie na czarnym polu) czyli w "Nawigacja".

5. Powinno pojawić się parę okien, które same się zaczną ustawiać i konfigurować pod odpowiednie porty com GPS i ustawia nap opcję wyłączania zasilania na "never".

6. Mamy teraz tapętę windows ze skrótami na pulpicie, które możemy zmieniać i kasować (oprócz ikonki Main Menu i OFF).

7. Tworzymy sobie jeszcze raz skrót do programów na karcie np. do Tomtom-a 7.910 itp i uruchamiamy już z pulpitu podwójnym kliknięciem w ikonkę programu.

8. Po wyłączeniu Larka 35.0 wyłącznikiem górnym lub ikonką OFF nasza nawi wróci do ustawień domyślnych.

9. Żeby wrócić do naszej MapyMap startowanej z przycisku nawigacja (symbol auta) wchodzimy z Menu głównego nawigacji w: Ustawienia / Wybierz nawig. / "krateczka" po prawej i dalej Nand Flash / MobileNavigator / MobileNavigator.exe

pełny post z innego forum:

Code:

http://peb.pl/programy-nawigacyjne-i-mapy/325404-rapidshare-tomtom-navigator-7-pda-3.html#post1627963

Ja nie musiałem odblokowywać mojego larka aby odpalić TomTom'a

Powodzenia....
  • #6 03 Dec 2008 21:27
    kiss-lo
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    jakos m ten rapidshare nie chodzi...:( probuje juz od kilku dni (rano, po poludniu, wieczorem po północy) macie inny odnośnik, aby móc skopiowac plik rar?
  Search 4 million + Products
Browse Products