X

Gdzie mogę kupić psa?

21 Jul 2008 18:34 XTxt6000
  • #1 21 Jul 2008 18:34
    xt6000
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Witam.

Mam do Was pytanie a to jest jedyne miejsce, w którym można je zadać, na pewno wielu z Was ma psiaki w domu i być może niektórzy będa wiedzieli gdzie można w mazowieckim lub łódzkim kupić psa ? Szukam miniaturki ratlerka - suczki. Byłem już w Słomczynie, w Warszawie w Łazienkach Królewskich, kupsrzedaj oraz alegratce, allegro również i nic. Może wiecie gdzie odbywają sie giełdy zoologiczne lub gdzie sa hodowle ? Może ktoś z Was chce sprzedać lub wie gdzie można kupić ? Może być mieszanka ratlerka z chihuahua, ważne jest aby była malutka. Może znacie jakieś miejsce na www ?

Pozdrawiam
    xt6000(malpa)o2.pl
  • #2 21 Jul 2008 18:50
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda
  • #3 29 Jul 2008 11:50
    olfork
    Level 23  
    Helpful post? (0)
    Kiedys w Krakowie na placu obok lotniska byly alejki pelne psiarni ( rozne paskudztwa tam mieli wiec pewnie bys cos dla siebie znalazl :) ) teraz nie wiem bo nie bylem juz kilka lat. W twoim przpadku to w miare blisko sa Kielce i tam chyba tez jest jakas gielda wazywna ( moze tam ) ?
  • #4 29 Jul 2008 12:05
    Removed
    Helpful post? (0)
    Po przeczytaniu tytułu myślałem że chcesz sobie skorumpować jakiegoś policjanta. Niedorzecznością dla mnie jest zadawanie takich pytań, bo wystarcza samemu ruszyć kiepełe i:
    http://www.google.pl/search?hl=pl&q=%22psy+na+sprzeda%C5%BC%22&btnG=Szukaj&lr=lang_pl
  • #5 08 Aug 2008 12:02
    tzok
    Moderator Samochody
    Helpful post? (0)
    Jeśli chcesz kupić rasowego psa - udaj się do związku kynologicznego - to organizacja zrzeszająca hodowców psów rasowych, tylko niech Cię cena nie zdziwi ;)
  • #6 23 Aug 2008 09:17
    Rajana
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Cześć gdzie mogę kupić sznaucera:?:
  • #7 23 Aug 2008 10:12
    Removed
    Helpful post? (0)
    W sznaucerowni.

Wystarczy ruszyć kiepełe:
    http://www.google.pl/search?hl=pl&q=sznaucery+na+sprzeda%C5%BC&btnG=Szukaj+w+Google&lr=
    Za komuny społeczeństwo było jakieś bardziej trybliwe i rozgarnięte.
    KOMUNO, WRÓĆ!
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products