X

LG DVD/CD RECEIVER LH-T250SC, brak głosu z AUX i Radia

22 Jul 2008 23:15 MAmaxsiu88
  • #1 22 Jul 2008 23:15
    maxsiu88
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam serdecznie, od razu z samego początku zaznaczę iż jestem zielony jeżeli chodzi o tego typu sprzęt i zapytanie na które odpowiedź oczekuję jest mi potrzebne w celach informacyjnych...

A mianowicie:
    Posiadam odtwarzacz DVD LG LH-T250SC - wszystko podłączone jest od dawna tak samo (głośniki antena od radia itp) dodatkowo DVD mam podłączone przez AUX z komputerem i za jego pomocą słucham muzyki. Dzisiaj wydarzyło się coś z czym się wcześniej nie spotkałem, nagle podczas słuchania muzyki coś pykło i głośniki zaczęły buczeć, po wyłączeniu i włączeniu juz wszystko było głuche. W komputerze uszkodziła się karta muzyczna (tutaj sie coś orientuje to domontowałem stara używana na PCI i wszystko działa) Problem jednak pozostał z DVD, mianowicie gdy włączę tryb CD/DVD wszystko jest ok gra jak poprzednio, ale w przypadku AUX i Radio wszystko jest głuche (po podkręceniu na fula słychać delikatnie grający subufer) i interesuje mnie co może być tego powodem i jakie według Was będą koszty naprawy (o ile da się to naprawić). Z góry dziękuje za zainteresowanie i pomoc.

Z poważaniem
    maxsiu88

Temat poprawiłem [arko]
  • #2 23 Jul 2008 07:54
    MORTEM
    Specjalista techniki DVD
    Helpful post? (0)
    Wygląda to na selektor wejść IC202 ale bez pommiarów trudno to stwierdzić.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products