Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

przejscie z heyah na stara playkarte

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> przejscie z heyah na stara playkarte
Autor
Wiadomość
archi3
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Warszawa

Post#1 Post autora tematu 23 Lip 2008 23:10   

przejscie z heyah na stara playkarte

Witam

Mam pytanie otoz posiadam nr w heyah na ktorym bardzo mi zalezy i chcialem przeniesc sie do starej playkarty. czy jest to mozliwe? posiadam nieuzywany nr z stara playkarta ale chc zostac przy obecnym.

Pozdro

Moderowano przez yulu:
Przeniosłem z GSM serwis

Powrót do góry

andreee
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Kraków

Post#2 24 Lip 2008 00:58   

Re: przejscie z heyah na stara playkarte

to chyba proste idziesz do heyah, bierzesz od nich papiery z twoim numerem idziesz do playa i przenosisz numer
Powrót do góry

kociol96
Poziom 18
Poziom 18

Post#3 24 Lip 2008 02:03   

http://heyah.pl/3b9e8e9b9b489a280cdc52885e02dc8b

http://web.playmobile.pl/pl/play-karta/promocje/mnp-w-nowy-play-na-karte-z-moim-numerem/
Powrót do góry

archi3
Poziom 22
Poziom 22

Post#4 Post autora tematu 25 Lip 2008 00:37   

ale chyba nie do konca mnie zrozumiano. Mam karta z stara taryfa play, lezy sobie nieaktywowana na mojej polce ale zalezy mi zeby moj nr ktory mam od lat w heyah przeniesc do playkarty i zebym mogl dostac te same warunki. czy to jeszcze mozliwe?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Lip 2008 00:37   

Powrót do góry

fokus73
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Sieradz

Post#5 25 Lip 2008 00:48   

Oczywiście ze możesz przenieść numer z Heyah do Play. Problem może być tylko w temacie czy przeniesie się na starą kartę Play. Na nowego Play nie ma problemu ale czy na starą ofertę na kartę to się dowiem jutro.
Pozdro.
Powrót do góry

archi3
Poziom 22
Poziom 22

Post#6 Post autora tematu 27 Lip 2008 23:49   

no i jak tam z tym playem dowiedziales sie ? bo bardzo mi zalezy
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Lip 2008 23:49   

Powrót do góry

wxw
Poziom 14
Poziom 14

Post#7 30 Lip 2008 10:09   

Najpierw zarejestruj kartę Heyah , niezarejestrowanego numeru ci nie przeniosą , później 50zł i do salonu Play
Powrót do góry

archi3
Poziom 22
Poziom 22

Post#8 Post autora tematu 30 Lip 2008 10:42   

nr zarejestrowany mialem od samego poczatku nie chcialem stracic nr w przypadku zgubienia lub kradzierzy telefonu.

Co do przeniesienia na stara playkarte da sie ale trzeba sie nabiegac. Ogolnie w calej wawie nie udalo mi sie znalezc salonu play ktory ma jeszcze na stanie stare simowki na karte a wlasnie taka jest potrzebna zeby przejsc na stara playkarte.

Jesli komus zalezy polecam popytanie sie w malych miejscowosciach. Tam powinni miec. Ja swoja sprawe zalatwilem w radomiu.

Dziekuje wszystkim pomocnym.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Lip 2008 10:42   

Powrót do góry

ochman
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Poznan

Post#9 30 Lip 2008 19:58   

czyli udalo ci sie przeniesc numer z heyah do playa na starych zasadach, ze dostajesz 2 tyle ile dolodujesz ?
Powrót do góry

archi3
Poziom 22
Poziom 22

Post#10 Post autora tematu 31 Lip 2008 01:16   

dokladnie z heyah na stara play karte :P
Powrót do góry

ochman
Poziom 15
Poziom 15

Post#11 04 Paź 2008 13:57   

archi3 napisał:
dokladnie z heyah na stara play karte :P
no to tez przeszedlem ;D
Powrót do góry

marek1314
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Poznań

Post#12 20 Lut 2009 14:49   

ochman, archi3:
Mam pytanie, bo nie do końca rozumiem to "bieganie".

Czy jesli mam papiery z orange, rezygnację i pełnomocnictwo dla P4, że chce u nich mieć teraz mój stary numer, to muszę poszukać salonu, w którym maja jeszcze stare startery? te po 9 zł w których za doładowanie 150 dostaje się 300 zł?

I jak już znajde taki salon to co dalej? Przecież taka startówka ma już swoj numer telefonu? To w takim salonie mi zamienią ten numer z kartonika nieaktywowanej karty na mój nr z orange?

Tak się składa, że znalazłem jeszcze salno i to w Swarzedzu gdzie gość ma te karty sim (startery), ale jak spytałem, czy moge przenieść swoj numer z orange do play w tej starej ofercie to powiedzial, że to zależy czy w sieci sa jeszcze takie aktywacje. Jak spytałem co z tymi co tu leżą u niego, bo przecież są nieaktywne, to odpowiedział, że to się tak nie da podmienić numeru.
I oczywiście skoro siec nie ma już takich aktywacji bo resztki z numerami leąż po jakiś pipidówkach to moge tylko przejść na Nowy play, któy jest nic nie warty (wlasciwie jest drozszy od oferty orange)

Co mam powiedzieć temu facetowi, zeby mi przypisał moj numer z orage do takiej startówki?
Może trzeba mu zaproponować gratyfikację 100zł extra ;-) ?

Pozdrawiam
MJ
Powrót do góry

ochman
Poziom 15
Poziom 15

Post#13 20 Lut 2009 15:24   

marek1314 napisał:
ochman, archi3:
Mam pytanie, bo nie do końca rozumiem to "bieganie".

Czy jesli mam papiery z orange, rezygnację i pełnomocnictwo dla P4, że chce u nich mieć teraz mój stary numer, to muszę poszukać salonu, w którym maja jeszcze stare startery? te po 9 zł w których za doładowanie 150 dostaje się 300 zł?

I jak już znajde taki salon to co dalej? Przecież taka startówka ma już swoj numer telefonu? To w takim salonie mi zamienią ten numer z kartonika nieaktywowanej karty na mój nr z orange?

Tak się składa, że znalazłem jeszcze salno i to w Swarzedzu gdzie gość ma te karty sim (startery), ale jak spytałem, czy moge przenieść swoj numer z orange do play w tej starej ofercie to powiedzial, że to zależy czy w sieci sa jeszcze takie aktywacje. Jak spytałem co z tymi co tu leżą u niego, bo przecież są nieaktywne, to odpowiedział, że to się tak nie da podmienić numeru.
I oczywiście skoro siec nie ma już takich aktywacji bo resztki z numerami leąż po jakiś pipidówkach to moge tylko przejść na Nowy play, któy jest nic nie warty (wlasciwie jest drozszy od oferty orange)

Co mam powiedzieć temu facetowi, zeby mi przypisał moj numer z orage do takiej startówki?
Może trzeba mu zaproponować gratyfikację 100zł extra ;-) ?

Pozdrawiam
MJ

Musisz znalezc salon ktory ma stare startery (30zl) bez numerow nadanych, na taki starter moga przypisac twoj numer. Tylko tyle i az tyle, bo opieraja sie strasznie ze juz nie maja choc maja na zapleczu bo odgornie maja prykaz ze juz nie wolno na takie startery nikogo przenosic, bo za dobra oferta, niekorzystan dla nich ;).
Ja teraz w stycvzniu 19-go przenosilem jeszcze 1 numer do nich na ten stary starter ale mieli straszne opory ale udao sie ostatecznie.
Powrót do góry

archi3
Poziom 22
Poziom 22

Post#14 Post autora tematu 20 Lut 2009 15:49   

niestety zadanie nie jest takie proste musisz znalezc salon play ktory ma puste karty stsrtowe z przypisana stara taryfa(nie da sie tego zmienic) ja swoj znalazlem w sierpniu teraz nie wiem czy dasz rade ale powodzenia
Powrót do góry

chrupekPL
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: czestochowa

Post#15 20 Lut 2009 17:15   

witam a ja zapytam tak nie che przenosic numeru do Play bo juz to kiedys zrobilm abonament ORANGE na abonament PLAY. :D ale przegladajac temat ...poszukalem startera PLAy który kiedys zakupilem dosc dawno. pytanie czy nadal sa takie podwojne doladowania jak piszecie i czy ssrodki sa do wykorzastania do wszystkich sieci czy drugie podwojone doladowanie tylko do PLAY. ?
Powrót do góry

marek1314
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Poznań

Post#16 21 Lut 2009 00:29   

archi, ochman W I E L K I E dzieki za odpowiedz.
To faktycznie nie będzie takie proste... zdobycie takiej startówki nawet przez telefon może graniczyć z cudem.
Ale jak wspominacie najgorsze będzie chyba przekonanie delkwenta, zeby się zgodził na taką rejestrację...

Jesli znaći jakiegos "zaprzyjaźnionego" czowieka, któy ma jeszcze jakieś takie aktywacje na zapleczu, to dajci znać...
Chętnie podzielę się radością i sukcesem ;-) (if you know what i mean ;) )

No cóż... zawsze moge po prostu wysłać do wzystkich smsa że zmieniam numer telefony... szkoda, no ale warto, bo w play wlizyłem, ze za 600 minut zaplacę 150 zl brutto + minuty za odebrane połączenia... a to na prawdę się opłaca.

Jeszcze raz dzięki za radę.
MJ
Powrót do góry

fokus73
Poziom 21
Poziom 21

Post#17 21 Lut 2009 01:51   

Koledzy którzy "niby" przenieśli numer z obcej sieci na stary Play nie za bardzo wiem jak to mogli zrobić. Podpisując umowę na fona jest tylko mix w Play a to nowa karta. Nie ma możliwości przenieść samego numeru z karty np w Heyah na zwykłą kartę w Play. Nie bardzo rozumiem jak to niby się miało odbyć. Pierwsze słyszę zeby było przejście ze zwykłej karty na zwykłą do drugiego operatora.
Powrót do góry

archi3
Poziom 22
Poziom 22

Post#18 Post autora tematu 24 Lut 2009 11:51   

fokus no coz to troche zacofany w teamcie jestes oczywiscie ze da sie kasuja Cie 50zl i nie ma z tym wiekszych problemow idz zapytaj sie u dowolnego konsultanta z playa

marek1314 nie musisz nikogo przekonywac jesli ma takie stare playkarty na stanie zrobi to bez Twojej radsci :) a przynajmniej ja na takiego trafilem. Wejdz sobie na strone playa poszukaj salonow firmowych w mniejszych miastach tam powinny byc nr do nich telefon w dlon i heja dzwonisz po koleji w koncu trafisz
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Lut 2009 11:51   

Powrót do góry

fokus73
Poziom 21
Poziom 21

Post#19 26 Lut 2009 11:27   

"""Szanowny Panie,

dziękujemy za zgłoszenie, nadesłane za pośrednictwem poczty elektronicznej 21 lutego 2009r., dotyczące przeniesienia numeru.Zawiadamiamy, że nie ma możliwości przejścia na starą ofertę na kartę, gdyż jest ona nieaktualna.

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą Obsługą Klienta za pośrednictwem strony internetowej, e-maila lub dzwonic pod numerem 790 500 500. """"

To cytat z odpowiedzi Play.

Generalnie to sam muszę sprawdzić na własnej skórze czy to się da i wtedy potwierdzę albo zaprzeczę. Od marca jeśli wejdzie taryfa 0,35zł do wszystkich to przechodzę i wtedy zobaczymy czy się da. Stare karty są wiec zobaczymy.
Powrót do góry

fokus73
Poziom 21
Poziom 21

Post#20 27 Lut 2009 01:58   

archi3 - podaj jak możesz adres punktu gdzie niby zmieniali Ci na starego Playa ?
Powrót do góry

archi3
Poziom 22
Poziom 22

Post#21 Post autora tematu 16 Mar 2009 09:52   

Cytat:
PostWysłany: 27 Lut 2009 00:58 Temat postu: Re: przejscie z heyah na stara playkarte
archi3 - podaj jak możesz adres punktu gdzie niby zmieniali Ci na starego Playa ?

Specjalnie dla Ciebie jak bylem w domu poszperalem w moich dokumentach i znalazlem. Bylo to 8ego sierpnia 2008 w

Germanos Polska
00-550 Warszawa
Pl Konstytucji 6

Jakby co podaje do nich tel nie wiem czy aktualny 790-030-351
Powrót do góry

zdzislaw_g
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Wawa

Post#22 16 Mar 2009 11:37   

To było dawno temu, w sierpniu jak widać. Teraz już ta taryfa nie obowiazuje przy zmianie operatora ale jest inna "play fresh". Możesz przejść z heyah na kartę na play na kartę a potem migrować do "play fresh" samemu za pomoca kodu (bezpłatnie, aktywacja w max. 7 dni).
ZG
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> przejscie z heyah na stara playkarte
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.082 seconds

elektroda.pl temat RSS