Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor 32calowy za 3 tysiące?

cygnarkuba 26 Lip 2008 11:18 2136 5
  • #1 26 Lip 2008 11:18
    cygnarkuba
    Poziom 9  

Witam serdecznie!
    Chciałbym zakupiuć jakiś dobry 32calowy telewizor. Czytałem troche o różnych TV ale nie jestem na zaden zdecydowany dla tego nawet nie bende wypisywał modeli. Opis:
    Pokój - 16m2
    Odległość od TV - 2,5-3m
    Sygnał - Cyfra+ z dekoderem HD, i czasami naziemny polsat i tvp3
    Urządzenia - DVD
    Do oglądania: w każdą pore dnia oraz w nocy, wieczorami świeci sie lampka która bedzie sie odbijała od tv, a w dzien wpada światło przez okna.
    Oglądanie: od 1 do nawet 10 osób, zwykle 3
    Favourites: ogólnie to wszystko ale najbardziej sport
    Do wydania: około 3 tysiące
    Bardzo prosze o pomoc w wyborze telewizora.

• #2 26 Lip 2008 12:34
    jomek78
    Poziom 24  

Sam musisz ocenić przeglądając np. Internet.Ja kupiłem SAMSUNG le23r81b CODE x/xec za 1400 i jestem zadowolony.Obszerne MENU po polsku, LCD,wejście pod komputer,ekran panorama [super do filmów]lub zwykły rozmiar,TXT i co najważniejsze pilot czytelny i zrozumiały nawet dla dziecka.Prosta regulacja i ustawienia.Instrukcja po polsku. pozdrawiam.jomek
    http://image.ceneo.pl/data/products/596150/product.jpg

• #3 26 Lip 2008 18:49
    cygnarkuba
    Poziom 9  

no własnie dlatego sie pytam jakie telewizor jest godny polecenia za około 3 tyś??

• #4 09 Sie 2008 13:47
    Kszysztow
    Poziom 10  

cygnarkuba napisał:
    Witam serdecznie!
    Chciałbym zakupiuć jakiś dobry 32calowy telewizor. Czytałem troche o różnych TV ale nie jestem na zaden zdecydowany dla tego nawet nie bende wypisywał modeli. Opis:
    Pokój - 16m2
    Odległość od TV - 2,5-3m
    Sygnał - Cyfra+ z dekoderem HD, i czasami naziemny polsat i tvp3
    Urządzenia - DVD
    Do oglądania: w każdą pore dnia oraz w nocy, wieczorami świeci sie lampka która bedzie sie odbijała od tv, a w dzien wpada światło przez okna.
    Oglądanie: od 1 do nawet 10 osób, zwykle 3
    Favourites: ogólnie to wszystko ale najbardziej sport
    Do wydania: około 3 tysiące
    Bardzo prosze o pomoc w wyborze telewizora.

za 3tyś do 3.3tyś szukał bym 40cali ;)

• #5 14 Sie 2008 22:31
    SPEEDFIRE7
    Poziom 8  

cześć nie kupuj SAMSUNGA bo LCD nie są za dobre jak chcesz kupić dobry TV LCD to wybierz jakiś model SHARP albo PHILIPS najlepiej full HD

• #6 11 Wrz 2008 01:09
    raptorex
    Poziom 2  

No nie wiem zależy jaka matryca,ale firma philips ładuje do swoich modeli właśnie matryce samsunga.Nie kupuj najnowszej serii A bo tam do podświetlenia matrycy użyto lampy rtęciowej ,która powoduje nadmierne przegrzewanie układów co w efekcie powoduje zużycie elementów składowych.Seria A produkowana na Węgrzech miała problem gdyż nie pasowała podstawa tv do samego tv(panelu) ogólnie mówiąc nie zgadzały się otwory ,aby można było te dwa elementy zmontować(skręcić).Moim zdaniem seria R jest bardzo dobra, a kolory wychodzą z siebie.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme