X

Podłączenie kamery z monitoringu

28 Jul 2008 16:36 RArafal22bb
  • #1 28 Jul 2008 16:36
    rafal22bb
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Witam.
    Mam kamerę wybrakowaną z mojego zakładu (sprawna) podłączona była do całego systemu monitoringu, chcę sobie ją podłączyć w piwnicy i tutaj moje pytanie. Kamera jest podłączona do zasilania i kabel antenowy z kamery podłączam do monitora (również sprawny) ale niestety nie mam obrazu. Powiedzcie mi czy dobrze to podłączam czy powinienem to podłączyć przez jakieś dodatkowe urządzenia ?
  • #2 28 Jul 2008 17:17
    jpl
    Level 32  
    Helpful post? (0)
    kabel antenowy ? ten kabel podlacz do wejscia AV w telewizorze - srodkowy kabel do srodka AV, a masa do masy :) i powinno chodzic, jak bedzie chodzic na 100%, wtedy sobie zrob przejsciowke tak zebys mial na koncu chinch - i mogl to podlaczyc do TV .
  • #3 28 Jul 2008 17:27
    rafal22bb
    Level 13  
    Topic author Helpful post? (0)
    tzn kabel koncentryczny oczywiście i podłączam to do monitora który był na monitoringu, tak właśnie podłączyłem i niestety mam tylko czarny oraz, czy możliwe, że podczas odłączania kabli z szafy od multiplekserów itp. urządzeń doszło do uszkodzenia kamery ?
  • #4 02 Aug 2008 16:25
    hubert7063
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Witam,
    Z tego co piszesz, to może być w zasadzie uszkodzone wszystko, tzn. i kamera i monitor, być może też, że jest to problem związany z zasilaniem kamery (zasilacz), a nawet kablem połączeniowym . Najlepszym rozwiązaniem byłoby podłączenie tej kamery do innego monitora czy nawet zwykłego tv z wejściem video i wykluczenie uszkodzenia monitora.
    Czy kiedy podłączasz tą kamerę do monitora to na ekranie coś sie zmienia?
    Nie napisałeś jaką masz tę kamerkę, być może to tylko kwestia zamkniętej przesłony w obiektywie, jeśli jest regulowana...
    Pozdrawiam,
    Hubert.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products