Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Podłączenie kamery z monitoringu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Zabezpieczenia Stacjonarne -> Podłączenie kamery z monitoringu
Autor
Wiadomość
rafal22bb
Poziom 12
Poziom 12

Post#1 Post autora tematu 28 Lip 2008 16:36   

Podłączenie kamery z monitoringu

Witam.
Mam kamerę wybrakowaną z mojego zakładu (sprawna) podłączona była do całego systemu monitoringu, chcę sobie ją podłączyć w piwnicy i tutaj moje pytanie. Kamera jest podłączona do zasilania i kabel antenowy z kamery podłączam do monitora (również sprawny) ale niestety nie mam obrazu. Powiedzcie mi czy dobrze to podłączam czy powinienem to podłączyć przez jakieś dodatkowe urządzenia ?
Powrót do góry

Google

Google

Post# 28 Lip 2008 16:36   

Powrót do góry

jpl
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Bialystok

Post#2 28 Lip 2008 17:17   

Re: Podłączenie kamery z monitoringu

kabel antenowy ? ten kabel podlacz do wejscia AV w telewizorze - srodkowy kabel do srodka AV, a masa do masy :) i powinno chodzic, jak bedzie chodzic na 100%, wtedy sobie zrob przejsciowke tak zebys mial na koncu chinch - i mogl to podlaczyc do TV .
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Lip 2008 17:17   

Powrót do góry

rafal22bb
Poziom 12
Poziom 12

Post#3 Post autora tematu 28 Lip 2008 17:27   

tzn kabel koncentryczny oczywiście i podłączam to do monitora który był na monitoringu, tak właśnie podłączyłem i niestety mam tylko czarny oraz, czy możliwe, że podczas odłączania kabli z szafy od multiplekserów itp. urządzeń doszło do uszkodzenia kamery ?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Lip 2008 17:27   

Powrót do góry

hubert7063
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Kalisz

Post#4 02 Sie 2008 16:25   

Witam,
Z tego co piszesz, to może być w zasadzie uszkodzone wszystko, tzn. i kamera i monitor, być może też, że jest to problem związany z zasilaniem kamery (zasilacz), a nawet kablem połączeniowym . Najlepszym rozwiązaniem byłoby podłączenie tej kamery do innego monitora czy nawet zwykłego tv z wejściem video i wykluczenie uszkodzenia monitora.
Czy kiedy podłączasz tą kamerę do monitora to na ekranie coś sie zmienia?
Nie napisałeś jaką masz tę kamerkę, być może to tylko kwestia zamkniętej przesłony w obiektywie, jeśli jest regulowana...
Pozdrawiam,
Hubert.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Zabezpieczenia Stacjonarne -> Podłączenie kamery z monitoringu
Strona 1 z 1