Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Pendrive KINGSTON DTI/4GB

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Naprawa HDD i odzysk danych -> Pendrive KINGSTON DTI/4GB
Autor
Wiadomość
aries2000
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: Lidzbark Warm.

Post#1 Post autora tematu 03 Sie 2008 15:08   

Pendrive KINGSTON DTI/4GB

Witam wszystkich. Mam ciekawy problem z KINGSTONEm Data Traveler 4GB (DTI/4GB). Od razu zaznaczam ze sprzęt jest nowy (nie ma nawet tygodnia). Nie mam dowodu zakupu bo był to prezent więc odpada serwis gwarancyjny. Generalnie podczas zapisu wywalił mi sie komp, dzięki czemu powstał katalog w którym był plik, którego nie mogłem skasować (komunikat: nie można odnaleść pliku). Pendrive ogólnie mocno też zwolnił. Pod Xp-kiem w opcjach dałem sprawdzanie błędów. Po czym sprzęt przestał być widziany przez system. Po podłączeniu wyskakuje komunikat "Nie rozpoznano urządzenia USB". Dzieje się też tak samo na innych komputerach z XP. Pod win 98 sprzęt jest widziany ale jako 0mb. Nie mogę go też pod 98 sformatować ponieważ tam gdzie wybieram system plików jest tylko opcja 0mb. Może miał ktoś taki praoblem ? Nie wiem czy takie sprzęty mają jakiś firmware czy to tylko goła pamięć, może zmiana firmware by pomogła. Jestem otwarty na sugestie....
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Sie 2008 15:08   

Powrót do góry

11111olo
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: z opolskiego ;)

Post#2 03 Sie 2008 19:56   

Re: Pendrive KINGSTON DTI/4GB CIEKAWY PROBLEM

Wrzuć zdjęcie tego pena.
To chyba podróbka z jaką kiedyś miałem do czynienia.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Sie 2008 19:56   

Powrót do góry

pawem1
Poziom 18
Poziom 18

Post#3 03 Sie 2008 20:16   

killdisk http://www.killdisk.com/downloadfree.htm wymaż wszystko co jest na dysku, o ile się da, i format standardowy.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Sie 2008 20:16   

Powrót do góry

aries2000
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: Lidzbark Warm.

Post#4 Post autora tematu 04 Sie 2008 10:17   

Generalnie rozwiązałem problem. Już opisuję. Pendrive poszedł na laptopie Asusa z Xp Home i udało się go sformatować (nie wiem czemu ale na 2 kompach z Proffessionalem nie chodził przecież to nie powinno mież różnicy no i o 98 już nie mówię). Natomiast mój komp zaczął tak samo reagować na wszystkie urządzenia które podpinałem pod USB czyli głupi komyunikat: Nie rozpoznano urządzenia USB. Mam 6 portów Usb i 4 przestały działać. Pomógł jedynie restert biosu. Ehh uważąjcie zatem na Kingstony :D Temat uważam za zamknięty.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Naprawa HDD i odzysk danych -> Pendrive KINGSTON DTI/4GB
Strona 1 z 1