Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wypowiedzenie umowy. Netia

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Wypowiedzenie umowy. Netia
Autor
Wiadomość
Iacoomeen
Poziom 13
Poziom 13

Post#1 Post autora tematu 04 Sie 2008 20:00   

Wypowiedzenie umowy. Netia

Witam
Jestem klientem usługi stałego dostępu do internetu w Netii. Internet na łączu tpsa. Umowa była podpisana na 12 m-cy. Chciałbym wiedzieć jak mam ją wypowiedzieć aby nie uległa przedłużeniu na czas nieokreślony.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Sie 2008 20:00   

Powrót do góry

hos7433
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Ostrowiec Św-ski

Post#2 04 Sie 2008 20:21   

Re: Wypowiedzenie umowy. Netia

Po wygaśnięciu starej umowy nie podpisuj nowej. Nr tel. infolini Netii: 0 801 802 803. Tam się wszystkiego dowiesz.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Sie 2008 20:21   

Powrót do góry

fokus73
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Sieradz

Post#3 02 Kwi 2009 23:11   

Re: Wypowiedzenie umowy. Netia

hos7433 napisał:
Po wygaśnięciu starej umowy nie podpisuj nowej. Nr tel. infolini Netii: 0 801 802 803. Tam się wszystkiego dowiesz.

Stary temat ale muszę sprostować odpowiedź. Nie masz niestety racji. Jeśli nie wypowiesz wcześniej umowy to przejdzie ona na czas nieokreślony gdzie nie obowiązuje promocja i cena 1 MB będzie coś około 130 zł. Wiem dokładnie bo sam właśnie nic nie robiłem i po końcu 12 miesięcy dostałem fakturę na ponad 130 zł za kolejny miesiąc. Udało mi się jakoś z tego wyplątać ale niestety wiązało się to z podpisaniem kontynuacji umowy na kolejne 12 miesięcy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Wypowiedzenie umowy. Netia
Strona 1 z 1