Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Moja pierwsza zabudowa bagażnika w VW Golf 3

łuki88 08 Sie 2008 23:36 17371 10
  • Witam. Chciałem przedstawić Wam moją zabudowę bagażnika w VW Golfie 3 i poddać Waszej ocenie :) Zabudowa była dla kolegi i robiłem ją pierwszy raz. Co prawda podejrzałem na stronie zakładu car audio podobne zabudowy ale już ukończone (chodzi tu o zabudowę wzmacniaczy) wiec cała technologia była przemyślana przeze mnie ;)

Fajne!
  • #2 09 Sie 2008 00:03
    Popak
    Moderator DIY

Witam

Jak na pierwszy raz to ok. Ale :) nie ładnie wygląda to że zabudowa wzmacniaczy nachodzi na głosik i szkoda że nie zabudowałeś boków. Mogłeś tam też zabudować np. rozdzielacz zasilania ;) Bo jak dla mnie brzydko to wygląda, ale to moja mała sugestia.

Pozdrawiam

• #3 09 Sie 2008 00:12
    łuki88
    Poziom 24  

Z tym glosnikiem to masz racje i tez mnie zasmucilo to ze bede musial go przyslonic tylko ze to jest 15tka i nie wyrobilbym sie inacze. Na boki juz nie mialem czasu bo kumpel potrzebowal samochodu a i tak juz marudzil ze dlugo go trzymam. Nastepnym razem bedzie lepiej ;)

• #5 10 Sie 2008 22:25
    dr.samoZŁO
    Poziom 12  

Witam
    jak gra ten zestawik?
    jedną rzecz którą bym zmienił, to zabudowałbym wzmacniacze w boczki lekko nachylone ale
    to Ty jestes autorem tej zabudowy:) małe dopracowanie i w PASCA można startować :D

• #6 11 Sie 2008 11:35
    łuki88
    Poziom 24  

Grac gra dobrze z tym ze czuc nadwyzke basu nad Hertzami ESK 165 ktore sa w drzwiach. To jest ta nowa seria i wysokotonowka jest dalej ostra jak w poprzednich ale fakt ze jest regulacja na zwrotnicy. Ravemaster dostaje ok 450w z Alpine i robi konkretne zamieszanie. Widac wyraznie jak blacha na dachu i przy bagazniku sie ugina ;) Infinity gra dobrze ale nie jest to zadna rewelacja, brakuje mu dynamiki w niskich rejestrach bez HPF ale z reszta jakos sobie radzi. Bas jest szybki ale o ile pamietam to w porownaniu do lanzara max jest troszke wolniejszy. A co do tej zabudowy to bardziej mi sie podobala wlasnie z wzmacniaczami w podlodze;) Hehe przy nastepnej zabudowie juz sie pokaze na zawodach ;)

• #7 11 Sie 2008 12:02
    Usunięty
  • #8 11 Sie 2008 12:16
    UnnamedByMazek
    Poziom 12  

HEhe te konfetti jest to orginalny produkt firmy RaveMaster i to odrozna ich od innych. Widac, ze nie znasz sie na CA. ;]

• #9 12 Sie 2008 01:38
    beetroot
    Poziom 17  

Dokladnie to konfetti masakra !Boschman czy jakis tam robil glosniki z taka sama ozdoba.Dla mnie cala ta zabudowa wyglada troche wjejsko .Wstydzil bym sie otworzyc bagaznik miedzy ludzmi .Najwazniejsze ze tobie sie podoba i do tego piknie gra .Pozdrawiam
    PS. Fajne masz pokrowce na fotelech ,gdzie ich kupiles i za ile ?Prosze o jakies linki na PW.

Dodano po 6 [minuty]:

UnnamedByMazek napisał:
    HEhe te konfetti jest to orginalny produkt firmy RaveMaster i to odrozna ich od innych. Widac, ze nie znasz sie na CA. ;]

Niewiedzialem ze az tak trzeba sie znac na CA.Glosnik z konfeti zarombiscie pasuje do altusów !

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś
    komuś np. postawił piwo w brudnym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się, że masz problemy z myciem... Użyj przycisku "zmień" w prawym górnym rogu. Warto po napisaniu postu użyć przycisku pisownia.
    przemo-lukas

• #10 12 Sie 2008 02:39
    łuki88
    Poziom 24  

Hehe jak dla mnie te pokrowce sa wiejskie ale ciesze sie ze Ci sie podobaja :) Samochod jest kumpla a nie moj.

• #11 12 Sie 2008 14:10
    DJSzmer
    Poziom 20  

głośniki konkretny, ja w Primerze miałem 2x12" tego modelu, nieziemska masakra

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme