Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor do 2k zl co wybrać z tych...

pandaci 12 Sie 2008 19:36 2769 5
  • #1 12 Sie 2008 19:36
    pandaci
    Poziom 14  

Witam

Chce kupić TV 32" LCD który z tych modeli byłby najlepszy?

- TOSHIBA 32AV500P
    - LG 32LC51
    - PANASONIC TX-32LE8
    - SAMSUNG LE32A330
    - LG 32LG3000
    - SHARP LC-32D44E-GY

Proszę o podpowiedź.

• #2 12 Sie 2008 19:45
    mirex
    Poziom 43  

Ten, którego jakość obrazu najbardziej Ci się spodoba.
    Dynamicznego obrazu - a nie reklamówek firmowych które na okrągło lecą w wystawionych telewizorach.

Jak byś tak jeszcze miał okazję porównać ten sam obraz na stojącym obok przeciętnym kineskopowym to byłoby super.

• #3 12 Sie 2008 20:59
    Macosmail
    Poziom 32  

Ja bym proponował Toshibe, przyjrzyj się też innym modelom niż ten jeden. Bardzo dobra jakość obrazu ze zwykłych źródeł (antena naziemna, kablówka, tuner dvb-s, dvd..). Sharp to tv wysokiej klasy jednak ten LC-32D44 oraz LC-32AD to podstawowe troche okrojone modele.. Z Sharpa bardzo polecam LC-32WD1 bo sam mam taki i jestem z niego bardzo zadowolony, świetny naturalnyobraz i do tego dobre wyposażenie tyner DVB-T (narazie nie przydatny przynajmniej u mnie), świetne formatowanie obrazu (z wodotryskiem;) ) i prawie bezbłędnie działający szybki autoformat, OPC, filtr grzebieniowy, funkcja poprawiająca płynność ruchu (różnica jest bardzo zauważalna - coś ala funkcja pixel plus w tv philipsa). No i prezentuje się świetnie obudowa pierwsza klasa, żadnych tandetnych elementów. Jeżeli chodzi o Samsungi i LG to nie miałem z nimi za dużo do czynienia więc się nie wypowiadam, któryś z nich też może się okazać dobrym wyborem.
    Pozdrawiam.

• #4 12 Sie 2008 22:48
    pandaci
    Poziom 14  

Z jakością obrazu to widziałem tylko LG i Samsunga ale niestety nie obok siebie nawet w innych sklepach. Na tego lepszego Sharpa mnie nie stac. Warto wybrac ten slabszy model?? Czy lepiej co innego??

• #5 13 Sie 2008 10:12
    Macosmail
    Poziom 32  

Szczerze mówiąć to ja bym się rozejrzał za czymś innym niż najniższe modele Sharp szczególnie serii AD5 nie polecam. Dużo ludzi to kupuje, ale poza tym, że to Sharp to i dość solidnie jest wykonany to pod względem obrazu nie jest rewelacja. Ja bym wybrał Toshibe nie koniecznie najnowszy model obraz wg. mojej oceny bardzo dobry i to nie tylko w tej klasie cenowej! Pilot troche plastikowy, ale dobrze przemyślane OSD i wogóle spoko TV. Może ktoś napisze jeszcze coś o LG i Samsungu porówna je do tych wyżej opisanych.

• #6 29 Sie 2008 13:48
    Sharky
    Poziom 13  

> Ja bym proponował Toshibe, przyjrzyj się też innym modelom niż ten jeden.
    > Bardzo dobra jakość obrazu ze zwykłych źródeł (antena naziemna, kablówka, tuner dvb-s, dvd..).

Od kilku osób słyszałem podobne opinie - dobra jakość obrazu z różnych źródeł.
    W poszukiwaniu tego modelu (Toshiba 32AV500PG) napotkałem jeszcze Toshiba 32C3500PG, Toshiba 32C3005P, Toshiba 32CV500PG oraz Toshiba 32R3500PG (ten jest najdroższy).
    Różnice cenowe z wyjątkiem ostatniego modelu nie są specjalnie duże (max. 500zł).

Czy ktoś zna może te modele i może coś bliżej na ten temat powiedzieć i coś zarekomendować do kupna do domu.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme