Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wymiana wkładu stacyjki (astra F)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Wymiana wkładu stacyjki (astra F)
Autor
Wiadomość
xuzi
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: kRK

Post#1 Post autora tematu 13 Sie 2008 09:49   

Wymiana wkładu stacyjki (astra F)

Witam,

Auto moje to Opel Astra 1.8 16V, zacina mi się wkład stacyjki blokuje się tak, że nie da się przekręcić kluczyka przekręcić.

Postanowiłem go wymienić (zgodnie z instrukcją ze strony http://forum.omegaklub.eu/viewtopic.php?t=15513 ) i teraz pojawia się moje pytanie czy po tym jak wyciągnę wkład to kierownica się zablokuje tak że nie będzie się nią dało ruszać czy może będzie możliwe prowadzenie auta ?

Dodam tylko, że nie mam immobilizera

............. kilka godzin później :D

Po wyciągnięciu wkładu i ruszeniu kierownicą blokada kierownicy od razu sie zatrzaskuje i bez zwolnienia jej nie można nią ruszać

Temat można zamknąć
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Sie 2008 09:49   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Wymiana wkładu stacyjki (astra F)
Strona 1 z 1