Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

zmiana podswietlenia licznika passat!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> zmiana podswietlenia licznika passat!
Autor
Wiadomość
cichy88
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Kluczbork

Post#1 Post autora tematu 16 Sie 2008 14:26   

zmiana podswietlenia licznika passat!

Witam wszystkich,mam passata b5 z 97 roku i chce w nim zmienic podswietlenie licznika i reszty z zielonego na oryginalne niebieskie,dowiedzialem sie licznika nie moge podmienic wiec pozostaje wymiana diod smd,tylko mam problem taki gdzie dostane takie diody jak sa w oryginalnym liczniku,chodzi mi o to ze te diody maja taki odcien niebiesko-fioletowy...gdzie dostane takie diody....????moze na schemacie ideowym licznika bedzie numer katalogowy tych diod,moze ktos ma ten schemat...???z gory dzieki za wszelaka pomoc...
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 16 Sie 2008 14:26   

Powrót do góry

Gość
Poziom 26
Poziom 26

Post#2 16 Sie 2008 14:29   

Re: zmiana podswietlenia licznika passat!

Sądzę że nabiałowym będą mieli. Możesz jeszcze zapytać w ogrodniczym.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 16 Sie 2008 14:29   

Powrót do góry

cichy88
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Kluczbork

Post#3 Post autora tematu 17 Sie 2008 15:15   

Dzieki serdeczne za taka odpowiedz,e wiem albo ja zle temat napisalem albo ten co to napisal jest poprostu nie mily i nie warto sie wypowiadac.Moje pytanie dotyczy tego gdzie dostane w jakim sklepie takie diody zeby swiecily na niebiesko-fioletowo tak jak oryginalne diody w liczniku passata np.Bo te co widzialem w sklepach sa niebieskie a takich oryginalnych nie wiem gdzie dostac.Na innym forum napisali mi ze na stronieAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany powinienem takie dostac tylko ze tam sa wedlug numerow katalogowych a nie ma pokazanej barwy jak swieca i pytam tutaj bo moze ktos wie jaki jest numer katalogowy tych diod badz wie gdzie je mozna kupic,bo w koncu volkswagen z kas je musi kupowac,z gory dzieki jeszcze raz...
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 17 Sie 2008 15:15   

Powrót do góry

dragi_gd
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: gdansk

Post#4 19 Lip 2009 12:29   

witam
sorki za odkopanie starego tematu.

Obecnie mam taki sam problem jak kolega i chce zmienic podswietlenie z zielonego na ori niebiesko-czeerwone.
Dlaczego nie mozna podmienic licznikow ?
slyszalem ze immo jest w liczniku i trzeba by kodowac stary kluczyk do nowego immo. Druga sprawa to to ze niektore liczniki (po 99) byly na can busie a poprzednie nie i takiego trzeba szukac. Ale nadal pozostaje sprawa immo czy to wogole prawda z tym kodowaniem kluczyka?
Zastanawia mnie jeszcze jedno jesli daloby sie podmienic liczniki to co z komputerem ? ja mam w tych dwoch okienkach w liczniku obrotow i predkosci a mam mozliwosc kupna licznika z kompem pomiedzy zegarami. Czzy to by wspolgralo ze soba ?

Jest ktos kto moze pomoc ? A nie pisac posty w style kolegi wyzej bo wydaje mi sie ze ogrodnik nie ma z tym nic wspolnego moglby raczej powiedziec na jakiej ziemi lepiej sie parkuje
Powrót do góry

Gość
Poziom 26
Poziom 26

Post#5 19 Lip 2009 15:05   

na forum passata szukaj tam jest wszystko opisane
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> zmiana podswietlenia licznika passat!
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.07 seconds

elektroda.pl temat RSS