Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Fotka.pl i nasza-klasa.pl co o tym sądzicie ?

kurczaczek699 18 Sie 2008 22:19
  • #1 18 Sie 2008 22:19
    kurczaczek699
    Poziom 22  

Bardzo interesuje mnie zdanie innych na temat takich portali jak fotka.pl czy nasza klasa. Przeglądając dzisiaj profil pani x na fotka.pl zacząłem z ciekawości czytać komentarze, a oto niektóre z nich :

-"Sweet fotki Mniam ;***"
    -----------------------------------------------------
    -"Cześć ładnie tutaj ... Całuje gorąco :*:*:*"
    -"śliczne foteczki:):lol2: buśka:**:zakochany:"
    -"Siemka nice photos .. kiss for You ;*"
    -"super fotki;) pozdrawiam;**"

Czy Ci ludzie którzy komentują zdjęcia na takich portalach są na prawdę takie ograniczone, czy może ja trafiam na tylko takie komentarze ?

• #2 18 Sie 2008 22:46
    Bogdanor
    Poziom 27  

Może ładna babka po prostu ? (jak mam racje prześlij jej ode mnie dużooo sweet całusków)

• #3 18 Sie 2008 22:55
    Ficu
    Poziom 31  

Bo to jest na zasadzie "coś za coś". Jak napiszesz, że jest brzydka - tak samo ona Ci napisze.

epuls to to samo ;p

• #4 18 Sie 2008 23:14
    VIGOR_PICTURES
    Poziom 20  

Hymmm,
    Według mnie zarówno Portale podobne do Fotki, jak i nasza-klasa.pl to najgorsze co mogło spotkać internet... Z tym, że na naszej klasie czasem można znaleźć osobę, z którą się straciło kontakt dawno temu (o ile ta osoba poda swoje imię i nazwisko) Fotka i pochodne to już w ogóle nie wiem jaki mają sens istnienia :D

Pozdrawiam

• #5 18 Sie 2008 23:19
    Usunięty
  • #6 18 Sie 2008 23:42
    MacGyver.
    Poziom 20  

kurczaczek699 napisał:

Myślałem że nasza-klasa jest czymś normalnym ale jak się zarejestrowałem wyszło szydło z worka - idento te same komentarze gdzie tylko zajrzę, już nie wspominając o małolatach co sobie tuningują imiona i nazwiska różnymi serduszkami, napisami VIP, kropkami oraz innymi bzdetami...
    A jeszcze dobijająca jest administracja tegoż portalu gdyż oni sami dążą do konkurowania siebie idiotyzmem z fotka.pl, np. niedawno dodane fukcje: pokazuj innym, że oglądałem ich profil, pokazuj że jestem zalogowany, plus opisy jak w GG. Czekam jeszcze kiedy dadzą fukcję oceniania fotek i profili...

• #7 18 Sie 2008 23:47
    habrozaurus
    Warunkowo odblokowany

Dlatego nie mam konta ani na nk, ani fotce, epulsie (czy jak to sie zwie).
    Normalnie mozna pawia puścić:

"Ale słłit komciaczek, buziunie dl Ciebie" no kur**cze co to jest ?

• #8 19 Sie 2008 00:14
    weron12
    Poziom 17  

MacGyver. napisał:
    [quote="kurczaczek6] np. niedawno dodane fukcje: pokazuj innym, że oglądałem ich profil, pokazuj że jestem zalogowany, plus opisy jak w GG. Czekam jeszcze kiedy dadzą fukcję oceniania fotek i profili...

Naucz się wykorzystywać funkcje z zakładki prywatność na NK.
    W ogóle NK to znakomity portal, nie wiem dlaczego tak bardzo narzekacie na niego, ja w każdym bądź razie jestem bardzo zadowolony z niego.
    A fotka.pl, no to faktycznie tragedia.

• #9 19 Sie 2008 00:22
    kurczaczek699
    Poziom 22  

Powiem tak, nasza-klasa jest portalem dla ludzi którzy raczej nie przebywają ze sobą na co dzień. Musze z przykrością powiedzieć że np. taka moja siostra siedzi na tym jak tylko jest przy komputerze i pisze wiadomości do koleżanek z którymi chodzi do klasy, komentuje ich zdjęcia itd. tylko ja nie wiem jaki to ma sens. Albo lepiej kuzynka chodzi do 3 klasy podstawówki, przyjechała w odwiedziny, siadła przed komputerem i jak myślicie ? - Nasza klasa. Moim zdaniem jest to portal dla ludzi którzy chcą odnaleźć osoby z dzieciństwa itp. Wydaje mi się że osoby typu moja siostra czy kuzynka siedzą na takich portalach z tego powodu że nie mają nic ciekawszego do roboty na komputerze.

Nasza klasa jest łatwa w obsłudze ;] (przepraszam jeśli kogoś obraziłem)

• #10 19 Sie 2008 00:43
    habrozaurus
    Warunkowo odblokowany

@kurczaczek699, prawda taka, ze nasza klasa przejmuje pałeczkę po fotce czy epulsie.
    Zauważcie, że tam po prostu wiele ludzi chce pokazać, czego oni nie mają. To jest smutne i śmiesze. Z resztą chodzi filmik po necie, absurdy naszej klasy czy jakoś podobnie, gdzie stare rury ładowały fotki w bieliznie :/

• #11 19 Sie 2008 00:55
    kurczaczek699
    Poziom 22  

Dokładnie, nie wiem dlaczego ale jak przeglądam konta znajomych to akurat w większości te mniej atrakcyjne koleżanki mają zdjęcia w bieliźnie, po co, tego nie wiem. Albo znajomi, jest gościu idzie sobie na wystawę luksusowych samochodów, robi sobie przy nim zdjęcie i wrzuca go na fotkę ... nie wiem po co. Szkoda że tak to wszystko schodzi na psy ...

• #12 19 Sie 2008 07:30
    n-d-render
    Poziom 16  

kurczaczek699 napisał:

POzDRAweeAm wsHyyySthqeeFff elEqtROdOwjczooow :D

Zostań dzieckiem neo - Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

• #13 19 Sie 2008 13:14
    VIGOR_PICTURES
    Poziom 20  

kurczaczek699 napisał:
    (...) Nasza klasa. Moim zdaniem jest to portal dla ludzi którzy chcą odnaleźć osoby z dzieciństwa itp.

Dokładnie, z tym że nasza-klasa POWINNA być takim portalem. Teraz Populacja pokemonów rośnie w zastraszającym tempie...

kurczaczek699 napisał:

Nasza klasa jest łatwa w obsłudze ;] (przepraszam jeśli kogoś obraziłem)

Dla mnie jest nie intuicyjna w każdym razie ;)
    A i administracja tego portalu to pewnie z wykształcenia malarze ścian - zero reakcji na zgłaszane raporty.

PS: Słłłitaśnie ;)

• #14 19 Sie 2008 13:22
    wydramax
    Poziom 16  

Zobaczycie, jeszcze z pół roku i będzie możliwość oceniania zdjęć, profili itp.

fotka.pl + GaduGadu = nasza-klasa.pl

• #15 19 Sie 2008 14:09
    mariuz
    Poziom 32  

no na fotce miałem nawet profil - tak zeby przeciwnika poznać...

i dostałem sporo "11" mimo, że pierwszej klasy nie jestem :P
    Na jedną "11" odpowiedziałem "7" (akurat wiedziałem wcześniej, gdyż wzrost liczby glosów pokazywał jednoznacznie, że to od tej osoby.
    Chwilę po oddaniu głosu dostałem wiadomość:

Cytat:
    Zniszczyłeś mi ranking! miałam same 11!!

Rozmowa z inna użytkowniczką:
    Cytat:

-fajne fotki. masz 11
    -ale co? uwazasz ze sa ladne?
    -nie sa, ale potrzebuje duzo dobrych ocen

• #16 19 Sie 2008 16:28
    MacGyver.
    Poziom 20  

weron12 napisał:
    MacGyver. napisał:
    np. niedawno dodane fukcje: pokazuj innym, że oglądałem ich profil, pokazuj że jestem zalogowany, plus opisy jak w GG. Czekam jeszcze kiedy dadzą fukcję oceniania fotek i profili...

Naucz się wykorzystywać funkcje z zakładki prywatność na NK.

I tak wywaliłem je tam gdzie słońce nie dochodzi ale zatrważające jest to że nieszczęsne małolaty i inne typy o IQ mniejszym od dody robią bajzel a administracja ma to gdzieś - siedzą leniwie w fotelach i czerpią zyski z umieszczanych co raz to bardziej reklam i prezentów. Jakbym siedział na ich miejscu dałbym funkcję rodem z Firefoxa - sprawdzanie pisowni, gdzie żadne komentarze i opisy z jakimkolwiek błędem nie byłyby wrzucone. Ileż to można niszczyć język polski niEznayOMmoścjom ortooOgraffFfi i pRawJdłowej peesofni ??? :(

schnelltot - to są typowe rozpuszczone, niedocenione i nieopanowane przez rodziców małolaty, 2 lata temu po miesiącu podziękowałem temuż zacnemu portalowi. Prócz czekania na oceny zdjęć i profili na NK czekam również na fotkę, gdzie wydłużenie skali ocen sięgnie 12 lub wyższego stopnia.

• #17 19 Sie 2008 17:39
    chris 3005
    Poziom 12  

naszaklasa.pl to najgłupszy portal jaki znam zaraz po epulsie i fotce. Od pewnego czasu dostaję tam dużo zaproszeń od osób z często drugiego końca Polski których nie znam i raczej nigdy nie poznam. Nie rozumiem po co oni zapraszają kogoś kogo nie znają. Po to chyba żeby pochwalić się przed znajomymi że mają dużo kumpli i dowartościować tym sposobem. A do tego jeszcze te denerwujące komentarze które z trudem można zrozumieć przez niestosowanie ortografii. To jest jakieś chore.

• #18 19 Sie 2008 17:57
    slu_1982
    Poziom 26  

np:
    __$$$$$________________$$$$$ __$$$$$$______________$$$$$$ ___$$$$$$$____________$$$$$$ _____$$$$$$$$________$$$$$$$ ______$$$$$$$$$_____$$$$$$$_ ________$$$$$$$$____$$$$$$$_ _________$$$$$$$$$__$$$$$$$_ _____________$$$$$$_$$$$$___ ________________$$$$$$$$____ __________$$$$$$$$$$$$$_____ ________$$$$$$$$$$$$$$$$$___ _______$$$___$$$$$$$$$$$$___ ______$$$$$__$$$$$$$$$$$$$__ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___ _______$$$$$$$$$$$$$$$$$____ ___________$$$$$$$$$$_______ __________$$$$$$$$$$$$$_____ ________$$$$$$$$$$$$$$$$$_

THX ZA ZAPROSZENIE :D.

Lub:

^^^^^^^^^^^^||..|"\
    | POZDRAWIAM..||...||""|""\___
    | ______________ |||I__|__I___|)
    |(@) |(@)"""**|(@)(@)***** |(@)

Ostatnio ktoś mi chciał "pojechać" to zostawił komentarz "lol mi ciebie"... oczywiście smarkula 13lat...
    Założyłem sobie konto żeby zapisać się w aktualnej klasie i zobaczyć co tak ludzie w tym widzą, jak tylko zobacze że ktoś dodał nowe zdjęcie to z 10 komentarzy w jeden dzień przybywa, albo ludzie co mają po 300/500 znajomych...

• #19 19 Sie 2008 18:20
    Usunięty
  • #20 19 Sie 2008 19:24
    chudy788
    Poziom 15  

Ludzie chcą po prostu się dowartościować i tyle

• #21 19 Sie 2008 20:09
    brovar
    Poziom 18  

a ja mam dużo znajomych (296) i z wszystkimi w większości znam się w większym stopniu jak to że ich z widzenia kojaze. Czy to oznacza że jestem dzieckiem neostrady?? :lol:

• #22 19 Sie 2008 20:40
    slu_1982
    Poziom 26  

teraz prawie każdy tam ma tyle znajomych... tylko ja ok. 40

• #23 19 Sie 2008 21:08
    karolluczak
    Poziom 12  

Ja nie mam konta na zadnym z tych portali:)
    Moj tato za pomoca naszej klasy znalazl kolegow z klasy, mieszkajacych na drugim koncu Polski!
    I taki jest cel tego portalu, a nie ala fotak badz cos podobnego.

• #24 20 Sie 2008 00:39
    weron12
    Poziom 17  

brovar napisał:
    a ja mam dużo znajomych (296) i z wszystkimi w większości znam się w większym stopniu jak to że ich z widzenia kojaze. Czy to oznacza że jestem dzieckiem neostrady?? :lol:

298 znajomych to jest dużo?

Kiedyś przypadkiem znalazłem profil dziewczyny która ma w chwili obecnej 3231 znajomych. Jest wyjątkowo atrakcyjna, toteż się w ogóle nie dziwię.

• #25 20 Sie 2008 10:27
    kurczaczek699
    Poziom 22  

Podejrzewam że 90% znajomych tak na prawdę nigdy nie widziała ;)

• #26 20 Sie 2008 10:28
    slu_1982
    Poziom 26  

albo raz w życiu i to jest już znajomy...

• #27 20 Sie 2008 10:36
    mariuz
    Poziom 32  

Raz w życiu - na Marszałkowskiej (po przeciwnych stronach ulicy) ;)

• #29 20 Sie 2008 12:18
    VIGOR_PICTURES
    Poziom 20  

Hmm, mam profil na naszej-klasie... i całe 30 osób (klasa z liceum i nauczyciele). A wchodzę tam mniej więcej raz w miesiącu. Sandardowo kasuje mniej więcej 30-40 zaproszeń od "Słodka_dzieffczynka" i innych tego typu pokemonów.
    Profil posiadam też na gronie. Tam mam 120 osób. Oczywiście tylko ludzie, których znam na żywo - i utrzymuje z nimi dobry kontakt. Grono ma przynajmniej tą przewagę, że są grona tematyczne...

• #30 20 Sie 2008 15:44
    Usunięty
  Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty