X
  • #1 23 Aug 2008 12:21
    steell1966
    Level 1  
    Helpful post? (+1)
    Witam. Chcę podłączyć kamerę przemysłową do telewizora, który posiada tylko jedno wejście antenowe. Wyjąłem ze starego magnetowidu ORION modulator z wejściem i wyjściem antenowym, pięcioma pinami i masą na obudowie. Sygnał z kamery podłączam do modulatora zwykłym kablem antenowym pod ANT-IN, a sygnał na telewizor pod ANT-OUT. Jakie zasilanie lub sygnał muszę jeszcze podpiąć pod modulator i na które piny aby wszystko działało poprawnie? Załączam zdjęcie modulatora. Z góry dziękuje za pomoc.
    Monitoring - kamera -> modulator -> tv - jak podłączyć
  • #2 29 Aug 2008 12:40
    Olek II
    Moderator
    Helpful post? (0)
    Witam totalny błąd w myśleniu. Kamera daje sygnał m.cz, a co za tym idzie nie można w żaden sposób podłaczyć bezpośrednio do gniazda antenowego. Jest tak:
    1. odwróć modulator "na plecy" szpilki bedą opisane jeśli nie, to skąd wyjąłeś , tam popatrz.
    2. Zasilanie to z reguły 5V ale były również 12V
    3. sygnał z kamery podłaczysz do bolca oznaczonego V i masę.
    4. Jeśli kamera ma audio, to można podłączyć do modulatora- szukaj bolca oznaczonego A i masa.
    5. Do telewizora podłączysz gniazdo które ma bolec w środku, drugie służy do podłączenia anteny sygnałów naziemnych. Jeśli wszystko sprawne to szukaj obrazu na telewizorze w okolicy 36 kanału. Pozdrawiam.
  • #3 02 Feb 2010 23:06
    korcjano
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    witam . mam podobny problem a poniżej zdjecie modulatora, czy mozna to jakos podłaczyc?

Dodano po 6 [minuty]:

Monitoring - kamera -> modulator -> tv - jak podłączyć
  • #4 03 Feb 2010 08:15
    Olek II
    Moderator
    Helpful post? (0)
    Przeczytałes to co napisałem wyżej? Przecież masz bolce opisane. W czym problem.
  • #5 03 Feb 2010 11:58
    korcjano
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Nie wiem gdzie podłączyć zasilanie. Poza tym, wszystko kapuje.

Moderated By arko100:

Treść postu poprawiłem, regulamin p. 15. Proszę poprawić pozostałe posty.

Search 4 million + Products
Browse Products