Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 27 Sie 2008 10:48
    780810
    Poziom 17  

Witam!
    Proszę o pomoc w wynalezieniu sterowników do laptopa Dell 1535 pod Windows XP. Szukałem po googlach ale bez efektów, coś było na anglojęzycznych stronkach ale u mnie angielski kuleje. Na oficjalnej stronie Della są stery tylko pod Viste. Mam już zainstalowany Win XP Home tylko brakuje paru sterowników, dźwięk, wifi, chipset, grafika i coś tam jeszcze ale nie wiem co.
    Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam!

• Pomocny post
    #2 27 Sie 2008 11:38
    bartekwr
    Poziom 17  

A więc tak: proponuję ściągnięcie sterowników do poszczególnych podzespołów: całe info o laptopie masz tutaj :

Link

Tam są załączniki- ściągnij Dell Studio 1535 - Skrócone informacje o systemie. Ja np znalazłem sterowniki do chipsetu pod XP,

Link

, resztę powinieneś sam już znaleźć, pozdrawiam i owocnych poszukiwań.

• #3 27 Sie 2008 12:30
    780810
    Poziom 17  

Dzięki, chipset poszedł ale nie mogę zainstalować dźwięku, wyskakuje komunikat że nie ma urządzenia które obsługuje sterownik.
    W menedżerze urządzeń zostało mi 5 pozycji: kontroler sieci, trzy podstawowe urządzenia systemowe no i dźwięk.
    Pomocy bo już ręce opadają!

• #4 13 Wrz 2008 22:48
    syrum
    Poziom 8  

Witam ;
    Jak już wiecie, że Dell nie ma sterowników do tego modelu. Sam próbowałem zainstalować xp i nie było żadnych problemów, ale jeśli chodzi o sterowniki to już jest wielki problem. Nie mogłem zainstalować wifi, dźwięku i jeszcze kilku innych rzeczy i powróciłem do visty. Nie jestem zadowolony z tego systemu i jeśli ktoś już zmienił system na xp i zainstalował wszystkie sterowniki proszę o podanie do linków ze sterami albo wrzucenie gdzieś na neta.
    Pozdrawiam

• #6 29 Wrz 2008 23:59
    syrum
    Poziom 8  

Dzięki za link.
    Pozdrawiam. ;)

• #7 09 Paź 2008 18:11
    Sja08
    Poziom 13  

Witam, i jak? udało ci sie wszystko poinstalowac? Mam tego samego laptopika i tez problemy z grafika, wfi. Te stery z linku wyzej nie pasuja albo cos nie tak robie

• #8 05 Lis 2008 15:39
    jableckir
    Poziom 1  

Panowie pomózcie wszystkie sterowniki z podanego linka instaluje po kolei dochodze do ATi Video HD 3450 przenosze go na pendrivie na lapka i nie chce sie instalowac zaczyna przechodzi pasek i i nic, co zrobic???

• #10 11 Lis 2008 11:50
    hakroom
    Poziom 9  

Witam
    Mam pytanko. Ma ktoś może sterowniki do kamery w laptopie dell studio 1535, a także sterowniki do mikrofonów w tym modelu, także sterowniki do obsługi pilota. Z góry dziękuje

• #11 16 Lut 2009 11:31
    jacekoz52
    Poziom 14  

Zainstalowałem stery pod XP - nie działa mi jednak mikrofon . Proszę o jakąś wskazówkę .

Pozdrawiam

• #12 13 Kwi 2009 13:17
    zimn
    Poziom 9  

niestety mikrofon nie będzie dział pod XP sterownik od dźwiękówki pod XP są okrojone i nie wspierają wbudowanego mikrofonu

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty