Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Laguna 2001 kodowanie karty

tomasz sadowski 07 Wrz 2008 10:58
  • #1 07 Wrz 2008 10:58
    tomasz sadowski
    Poziom 28  

witam kolegów
    mam problem polegający na dokodowaniu karty do laguny 2001 a mianowicie kupiłem auto z 1 kartą a chciałbym miec takze drugą
    kupilem karte na allegro dałem do elektronika a ten wymontował układ stary zakodowany i wstawił czysty W chwili obecnej mam czystą karte i nie mam gdzie jej dokodowac w serwisie chcą fakture zakupu której nie posiadam
    Czy ktos z szanownych kolegów mógłby polecic mi kogos kto jest w stanie skopiowac kod ze starej karty i wgrac do nowej
    dziekuje za pomoc

• #2 16 Wrz 2008 10:52
    tokkotai
    Poziom 1  

Musisz jechac do ASO i tam podlacza Ci Autko pod Komputer i przekoduja karty. W sumie trwa to 15 minut. Wlasnie 2 tygodnie temu mi zakodowali nowy klucz.

• #3 23 Wrz 2008 13:51
    GREG0R111
    Poziom 10  

Chyba nie będzie tak prosto. U mnie w ASO spisli nr VIN, zaliczka 200 zł i po dwóch dniach miałem dopiero kartę. Razem 550 zł - w promocji :-). Obawiam się, że Twoją czystą kartą ASO wogóle się nie będzie chciało zajmować.

• #5 05 Cze 2009 17:41
    tomasz sadowski
    Poziom 28  

witam kolegów ja już znalazłem odpowiedz na swoje pytanie a mianowicie nawet jak kupicie czystą kartę np na allegro to i tak serwisy nie chcą ich przyuczyć twierdząc że karta jest uszkodzona i należy zamówić w serwisie we Francji wstępnie przyuczoną a serwis na miejscu dogrywa tylko ostatnią sekwencję cyfr . TO BUJDA ja pojechałem do gościa koło piły i dorobił mi kartę w parę minut podłączył laptopa i dograł drugą w kilka minut koszt karty 2 przyciskowej z dokodowaniem to ok 250 zł , polecam gościa bo sam z jego usług korzystałem

Dodano po 1 [minuty]:

dodam że naprawia też uszkodzone karty jak ktoś potrzebuję to na pw bo nie chcę potraktować tego jako reklamy pozdrawiam

• #6 16 Paź 2009 17:38
    mirasmiras
    Poziom 8  

Jak zaprogramować karte do Renault Laguna 2002r.Ta którą używam jest uszkodzona ale działa,a druga jest dobra ale nie zaprogramowana.Jak lub gdzie to zrobić i ile to kosztuje?Dzięki

• #7 17 Paź 2009 10:01
    tomasz sadowski
    Poziom 28  

przecież wszystko napisałem masz dokładnie napisane ile kosztuję i kto to robi dla leniwych proszę adres i namiary http://www.kartarenault.republika.pl/kontakt.html Polecam gościa bo sam korzystałem z jego usług i jestem pewny że jest w stanie naprawić każdą kartę i ją przyuczyć

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty