X

Windows XP nie wykrywa mikrofonu

tomaudi24 09 Sep 2008 17:31
  • #1 09 Sep 2008 17:31
    tomaudi24
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Witam mam wielki problem tego typu ze system windows XP nie chce mi wykryc mikrofonu odtwarzanie dzwieku jest ale nie ma nagrywania dzwieku :/ mam service pack 2 nie wiem jakie sa sterowniki do mojej karty dzwiekowej ale jest ona zintegrowana ale mysle ze skoro głos jest a mikrofonu nie chce wykryc to nie jest wina sterowników prosze o pomoc

Proszę poprawić interpunkcję.
    [jankolo]
  • #2 09 Sep 2008 17:35
    justarius
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    co tu dywagować nie ma co zaktualizuj sterowniki plyty glownej mikrofon nie jest zazwyczaj wykrywany tylko jako dar od boga w ustawieniach glosu i audio w zakladce augio wybiesz chipset jako wejscie mikrofonu i moze jakas interpunkcja by sie przydala co kolego?

Proszę poprawić interpunkcję
    [jankolo]
  • #3 22 Sep 2008 16:11
    tomaudi24
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    wszystko super tylko nie wiem jaka mam płyte główna wiem ze MSI i tylko tyle jest napisane i jeszcze jedno gdzie znalesc ustawienia głosu ?
  • #4 22 Sep 2008 16:27
    tronic1
    Spec od komputerów
    Helpful post? (0)
    Panel sterowania-dźwięki i urządzenia audio. Mikrofon jest sprawny, sprawdzałeś ? Wtykasz w odpowiednie gniazdo ?
  • #5 22 Sep 2008 22:11
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Helpful post? (0)
    tomaudi24 wrote:
    wszystko super tylko nie wiem jaka mam płyte główna wiem ze MSI i tylko tyle jest napisane i jeszcze jedno gdzie znalesc ustawienia głosu ?

Ściągnij program CPU-Z lub Everest - oba "powiedzą ci" jaką masz płytę gł .
  • #6 25 Sep 2008 18:54
    tomaudi24
    Level 8  
    no mam everesta i pokazuje mi ze nazwa płyty jest nieznana :/
  • #7 25 Sep 2008 21:06
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Helpful post? (0)
    Więc sprawdź w CPU-Z .
  • #8 25 Sep 2008 23:23
    oleq_30
    Level 30  
    Helpful post? (0)
    Prawy myszki na ikonce Moj komputer/właściwości/sprzęt/menager urządzeń
    i sprawdź czy nie masz żółtych znaków zapytania przy sprzęcie jeśli masz to brakuje ci sterowników jeżeli wszystko jest oki to spróbuj tak :
    http://www.gronscy.neostrada.pl/mikrofon.html
  • #9 28 Sep 2008 21:03
    tomaudi24
    Level 8  
    znalazlem miodel plyty głównej jesli moze ktos dac mi linka do sterowników dzwieku to bede bardzo wdzieczny nazwa to MS-7058
  • #10 28 Sep 2008 21:07
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    Kolego tomaudi24: dwukrotnie prosiłem kolegę o poprawienie fatalnej interpunkcji w swoich postach. Kolega z uporem godnym lepszej sprawy ignoruje te prośby. W związku z tym karzę kolegę ostrzeżeniem. Nie zwalnia to kolegi z obowiązku poprawienia dotychczas popełnionych błedów.
  • #11 28 Sep 2008 21:20
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Helpful post? (0)
    tomaudi24 wrote:
    znalazlem miodel plyty głównej jesli moze ktos dac mi linka do sterowników dzwieku to bede bardzo wdzieczny nazwa to MS-7058

Według twoich danych to sterowniki są na stronie producenta .
  Search 4 million + Products
Browse Products