X
  • #1 12 Sep 2008 10:20
    DAREK-2
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    Witam.
    Znacie jakis dobry, darmowy program do skracania muzyki w formacie MP3, żeby potem można było ją przesłać do telefonu ustawiając np. refren utworu jako dzwonek? Nie to, żeby mi się nie chciało szukać na google, bo wiadomo, że coś zawsze można znaleść. Bardziej zależy mi na Waszych opiniach, który program jest najlepszy w użytkowaniu.
    Czekam więc na opinie.
  • #2 12 Sep 2008 10:48
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Helpful post? (0)
    Nero Wave Editor - nic prostszego nie znam .
  • #3 12 Sep 2008 11:41
    wariato
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Również poleciłbym to co kolega wyżej podał z tym że tam można chyba edytować tylko do 30 utworów.
  • #4 12 Sep 2008 12:54
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Helpful post? (0)
    wariato wrote:
    Również poleciłbym to co kolega wyżej podał z tym że tam można chyba edytować tylko do 30 utworów.

Gdyby nawet do 30stu - to i taj nikt nie będzie edytować jednocześnie takiej ilości plików - bo i poco ? Skoro to ma być tylko do dzwonka w telefonie , więc wystarczy nawet edycja mono :)
  • #5 12 Sep 2008 13:19
    wariato
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Nie chodziło mi że 30 utworów(plików) jednocześnie ale po zedytowaniu 30 plików program już nie będzie nadawał sie do obróbki plików chociaż sam nie sprawdzałem tego bo nigdy nie edytowałem więcej niż 10 utworów. Swoją drogą każdy kto włączy 1 raz ten program wyskoczy mu powiadomienie o tym (przynajmniej tak było w mojej wersji Nero).
  • #6 12 Sep 2008 13:25
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Helpful post? (0)
    wariato wrote:
    Nie chodziło mi że 30 utworów(plików) jednocześnie ale po zedytowaniu 30 plików program już nie będzie nadawał sie do obróbki plików chociaż sam nie sprawdzałem tego bo nigdy nie edytowałem więcej niż 10 utworów. Swoją drogą każdy kto włączy 1 raz ten program wyskoczy mu powiadomienie o tym (przynajmniej tak było w mojej wersji Nero).

Może miałeś wersje DEMO - jakiś trial .
  • #7 12 Sep 2008 13:41
    wariato
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    DriverMSG wrote:
    Może miałeś wersje DEMO - jakiś trial .

Raczej wątpie miałem oryginalną 5 wersję Nero, nawet gdzieś mam CD z oprogramowaniem.
  • #8 12 Sep 2008 14:38
    erian
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Audacity
  • #9 12 Sep 2008 14:42
    Ronin64
    Level 34  
    Helpful post? (0)
    A moim zdaniem Goldwave jest super :)
  • #10 12 Sep 2008 18:31
    witoj
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    mp3DirectCut jest po pl. sam sobie robie dzwony do tel.jest mały nie musi być instalowany jedynie czego niema to koadeka mp3,ale wystarczy kodek mp3 Lame_enc.dll skopiowac do folderu z programu i ustawić aby z niego działał.
  • #11 12 Sep 2008 20:22
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Helpful post? (0)
    Ronin64 wrote:
    A moim zdaniem Goldwave jest super :)

To program komercyjny - płatny , na dodatek nie ma wersji polskiej .
  • #12 12 Sep 2008 20:30
    WMichał
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    Proponuję MP3 To Ringtone. Pozdrawiam
  • #13 14 Sep 2008 12:23
    DAREK-2
    Level 16  
    Topic author Helpful post? (0)
    Witam ponownie. Dzięki za duży odzew. Może skoryguje to co napisałem - mianowicie przede wszystkim chodzi mi o darmowy program (najlepiej z polskim menu) do skracania MP3. I nie chodzi mi tutaj o konwertowanie muzyki, tylko jej skracanie.
    Czekam na dalsze info.
  • #14 14 Sep 2008 12:32
    origin
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    ja do skracania i wycinania używam programu: Audacity jest dość prosty i nawet jest po polsku :)
  • #15 14 Sep 2008 12:35
    WMichał
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    W programie podanym przeze mnie i kolegów idzie to zrobić. Najczęściej jest tak, że zaznaczasz wybrany fragment i zapisujesz lub kopiujesz dany kawałek całego utworu.
  • #16 14 Sep 2008 12:51
    wariato
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Nero Wave Editor - skracasz, wycinasz ile chcesz, gdzie chcesz itp. Akurat nie mam spolszczenia w programie ale do każdej wersji jest także będziesz miał również po polsku.
    Screen:
    Program do skracania MP3 - który jest najlepszy?
  • #17 14 Sep 2008 13:51
    DAREK-2
    Level 16  
    Chodzi mi o jakiś najprostszy program, którego obsługa by polegala na tym, że np. wpisuje od której minuty, sekundy i ewentualnie części dziesiętnej ma się zacząć skracany utwór i kiedy ma się zakończyć. Idealny byłby program na wzór MP3 Knife, tylko, że tam mogę skracać utwór za pomocą suwaka. A jest to nie dokładne. Nie da się wpisać od której sekundy i ew. części dziesiętnej ma się zacząć kawałek i kiedy skończyć. A to byłoby dla mnie idealne. Takiego programu szukam. :-) Jak taki znacie, to piszcie.
  • #18 14 Sep 2008 14:24
    origin
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    to jeszcze raz ja:P
    w tym programie nie wpisujesz nic tylko zaznaczasz i można dość dokładnie sobie przybliżyc jednak potrzebny jest jeszcze cdex bo w programie tym można zapisać tylko w formacie WAV
  • #19 14 Sep 2008 14:54
    DAREK-2
    Level 16  
    Szukałem i znalazłem. :-)
    Znalazłem świetny, polski program do skracania mp3, który nazywa się RZEŹNIK. Ma wszystko to na czym mi zależało. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Jest możliwość wybrania początku rozpoczęcia i zakończenia utworu w minutach, sekundach i 1/1000 sekundy. Przetestowałem program i jest super. Wszystko śmiga jak należy, a skracane utwory zaczynają/kończą się dokładnie wtedy, kiedy tego chce.
    Gorąco polecam.
  Search 4 million + Products
Browse Products