Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomoc w wyborze nowego telewizora (LCD)

robert6723 12 Wrz 2008 23:05 2132 4
  • #1 12 Wrz 2008 23:05
    robert6723
    Poziom 11  

Powoli myślę nad kupnem nowego telewizora. Obecnie mam Samsunga 29' (4:3). 3 lata temu płaciłem za niego 1900zł. Ostatnio mało interesowałem się rynkiem telewizorów i nie za bardzo jestem zorientowany. .
    Interesuje mnie LCD. Nie wiem ile cali. Jak narazie skłaniał bym się do 32'. Osatnio w rodzinie kupili sobie LCD 32' bodajże Samsung. Cena ok. 1700zł.
    Zależy mi na dobrym sprzęcie, bo żadne badziewie ani towar z przeceny mnie nie interesuje. Solidny sprzęt za rozsądną cenę. Ile należy wydac na taki TV? Czy za cenę 1700zł mogę kupić dobry TV?

Aha, co z HD. Czy warto dopłacac do FullHD. Słyszałem, że na zwykłym ekranie TV, różnicy nie ma żadnej. Czekam na odpowiedzi.:D

• #2 13 Wrz 2008 16:15
    robert6723
    Poziom 11  

Pomoże mi ktoś????

• #3 14 Wrz 2008 12:18
    robert6723
    Poziom 11  

Hello, czekam na odpowiedź

• #4 14 Wrz 2008 23:15
    SPEEDFIRE7
    Poziom 8  

cześć jak chcesz mieć tv na przyszłość to kup z FULL HD a jeżeli będziesz znowu zmieniał tv za 2 lub 4 lata to TV z FULL HD będą dużo tańsze bo teraz są jeszcze dość drogie teraz już jest nadawanych dość dużo programów na platformach telewizji cyfrowej w jakości HD programy sportowe też są nadawane w HD jeżeli masz do tego odtwarzacz DVD z HDMI to wtedy kupić lepiej tv z FULL HD Hm..a dlaczego wszyscy się uparli na te 32 cale ja bym wolał dołożyć i kupić ponad 40 calowy tv z FULL HD to jest wtedy efekt oglądania TV a jeśli chodzi o firmę to ja bym ci radził jednak SHARP potem TOSHIBA PANASONIC PHILIPS ale wybór należy do ciebie tylko nie SAMSUNG

• #5 15 Wrz 2008 14:06
    robert6723
    Poziom 11  

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1096880.html odpowiedz na forum:

Jedni mi mowia sharp inni panas. Mam juz metlik w glowie (zawsze tak jest jak cos sprawdzam na forach w internecie ;) )

Potrzebuje dobry obraz do 2500zł do oglądania sd.
    czytałem, że sharp ma słabe audio. Dla mnie to dosyc ważne.

Moze napisz konkretnie co ma panas czego nie ma sharp i odwrotnie. Pozdr.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme