Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor wybrać? Proszę o pomoc.

dkjez 15 Wrz 2008 23:33 1829 4
  • #1 15 Wrz 2008 23:33
    dkjez
    Poziom 9  

Witam
    Chce kupic tv, mniej więcej wiem co chce. Z tego co przeczytałem najlepiej Samsung, LCD. Przekątna 37-40 zalezy co będzie się bardziej opłacać. Mam już dwa typy: LE37A656 lub LE40A656. Co myślicie może lepiej wybrać coś innego? Plazme? Inna firma? Inny model? Licze na rady, opinie i z góry dziękuję.
    Pozdrawiam Daniel.

• #2 15 Wrz 2008 23:52
    auto.nomiczny
    Troll forumowy

Kupisz co kupisz, to i tak są telewizory na max 5 lat jak ci się poszczęści.
    Plazmy żrą wolne elektrony jak smok. Na rachunku za energie to widać :)

• #3 16 Wrz 2008 10:12
    dkjez
    Poziom 9  

Plazmy chyab sie zużywają a LCD raczej nie?

• #4 22 Wrz 2008 14:09
    Clint E.
    Poziom 10  

LCD też sie zuzywają, matryce póżniej niz plazmy(hm ale w praktyce to trudno ocenic)a elektronika ma już taka sama zywotnośc.

• #5 24 Wrz 2008 23:30
    polkos
    Poziom 17  

Raczej wybierz LCD, amator i tak nie zauważy różnic między LCD a Plazmą . Technologia ciekłokrystaliczna jest popularniejsza i wydaje się ,że ta technologia szybciej się rozwija i udoskonala. Jeżeli chodzi o firmy to dobre są markowe:

Sony,Samsung,Sharp,LG,Philips - unikaj modeli podstawowych ,tzw marketowych ( te tv są dobre , bo są cienkie i tanie a raczej są "cienkie" dlatego tanie).

O sposobach wyboru , modelach można pisać książki, najlepiej zajść do sklepu i na tym samym sygnale przy podobnych ustawieniach dokonać subiektywnego wyboru.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme