X

tego kanalu nie ma w twoim abonamecie

17 Sep 2008 19:25 KIkikebuu
  • #1 17 Sep 2008 19:25
    kikebuu
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    witam wszystkich. mam problem nie wiem czy to z moja karta czy tez z dekoderem.posiadam samsung dsb-s305g, nowa karte tez mam zainstalowana i wszystko szlo jak po masle , dopoki kolege poprosilam zeby mi wszystkie kanaly poustawial w kolejnosci ; polskie z polskimi , niemieckie z niemieckimi itd. pogrzebal , pogrzebal no i ustawil jak ? tego nie wiem , ale chyba mi zablokowal kanaly , bo teraz nie mam ani jednego . sygnal jest , nawet pokazuje mi co o danej porze nadawaja na danym kanale , a sekunde po tem pojawia sie napis ; tago kanalu nie ma w twoim abonamencie ; jak to nie ma ? place 79 zl. co miesiac i dopoki kolega nie grzebal to je mialam w moim abonamencie. pomocy nie wiem jak te kanaly odblokowac.

Proszę o korzystanie z przycisku "Pisownia" przed wysłaniem postu. Błędy ortograficzne nie będą tolerowane, regulamin pkt 15.
    Zdania zaczynamy z wielkiej litery.
    Proszę w swoich wypowiedziach używać polskich znaków diakrytycznych - ą, ę, ś, ł itd.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Znaki_diakrytyczne
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    Proszę to poprawić.
    [_P_]
  • #2 17 Sep 2008 19:53
    unitral
    Użytkownik obserwowany
    Helpful post? (0)
    Zacznij od zresetowania ustawień dekodera, jak nie pomoże zadzwoń do polsatu (bo z postu wynika iż masz ich pakiet) i poproś o ponowienie sygnału.
  • #3 17 Sep 2008 22:03
    Wiech26
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    U mnie także, po porządkach w listach kanałów miałem taki sam komunikat. Pomogło przywrócenie dekodera do ustawień fabrycznych i ściągnięcie od nowa listy kanałów. Niestety, ale po tej operacji trzeba od nowa ustawiać sobie listy ulubione.
  • #4 18 Sep 2008 11:16
    meloch
    Level 29  
    Helpful post? (0)
    kikebuu
    Spróbuj przewrócić listę POLSATU - opcją "szukanie programów" w MENU.
  • #5 18 Sep 2008 16:24
    dziungwaj
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    u mnie tez to samo
  Search 4 million + Products
Browse Products