Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 18 Wrz 2008 14:35
    Usunięty
  • #2 18 Wrz 2008 14:44
    WMichał
    Poziom 31  

Uważaj na pasach i najważniejsze to opanować nerwy. Życzę powodzenia. Pozdrawiam.

• #3 18 Wrz 2008 15:18
    Miles!
    Poziom 21  

Nie ma rady na egzamin. Pojedziesz bez rażących błędów to zdasz, popełnisz wykroczenie to nie. Wsiadasz i rozluźniasz się. Z takich rzeczy, o których często zdający zapomina to:

-na placu - sprawdzenie sygnału dźwiękowego i podświetlenia tablicy.
    -w samochodzie - zmieniamy ustawienie klimatyzacji tak, by wiała na egzaminatora a nie na nas. Niech sam cwaniak marznie.
    -na drodze - sprawdzenie, czy podczas zmiany pasa ruchu nie przejeżdżamy na ciągłej linii, lub tuż przed pasami.
    -na drodze - nie zatrzymujemy się na przejściu.
    -na drodze - kierunkowskaz przy zawracaniu z wykorzystaniem biegu wstecznego.
    -po egzaminie (wynik pozytywny) - nie skaczemy z radości i nie krzyczymy.

Pozdrawiam.

• #4 18 Wrz 2008 17:45
    lowbird
    Poziom 23  

Uważaj najbardziej na wymuszenie pierszeństwa wyjeżdzając z podporządkowanej. Nawet jesli "jest sporo miejsca i zdążę" to trzeba poczekac , przepuścić, bo egzaminator jeśli zechce to zawsze bedzie mógł powiedziec, że wymusiłeś... Heniek, co miałeś na myśli w ostatnim myślniku? ;d

• #5 18 Wrz 2008 18:05
    Kostek7
    Poziom 27  

Nie dyskutować z egzaminatorem w czasie jazdy. Przeważnie on ma rację a rozmowa rozprasza. Skupić się i robić swoje to chyba podstawa zdanego egzaminu. I z własnej obserwacji dodam iż dużo osób które zdały teorię za pierwszym razem oblewa pierwsze podejście praktyki.
    Będzie dobrze. Życzę powodzenia. Szerokiej drogi.

• #6 18 Wrz 2008 18:45
    mariuz
    Poziom 32  

Nie przejeżdżać na czerwonym, tak jak ja to zrobiłem :|
    Nie przekraczać prędkości, tak jak ja to zrobiłem :|
    Nie utrącić lusterka samochodom na postoju, tak jak ja to zrobiłem :|
    Nie denerwować się z byle powodu tak jak ja robiłem.
    Nauczyć się nazw tych cholernych świateł i dowiedzieć się, jak się włącza przeciwmgielne tył w yarisie. Bo lubią o to pytać, mimo że nie powinni

• #7 18 Wrz 2008 19:01
    Nowik13
    Poziom 18  

Ja oblałem na placu jeździliśmy na światłach pozycyjnych i przy wyjeździe na miasto nie przełączyłem na światła do jazdy dziennej :) .A drugi raz zdałem.Mi wydaje się że przyczyną 90% nie zdanych egzaminów to wynik stresu.Ludzie opowiadają że egzaminatorzy to jakieś potwory a ja nawet wtedy kiedy nie zdałem to miałem fajnego faceta.Nawet dawał mi do zrozumienia że coś jest nie tak ale jak pisałem wyżej STRES STRES I JESZCZE RAZ STRES.Oni zwracają uwagę na opanowanie więc należy się opanować i jak pisali wyżej nie wymuszać ale bez przesady bo wtedy powie że utrudniasz ruch.Egzamin miałem w maju a teraz śmigam Mercedesem sprinterkiem po 300km dziennie pracuje w firmie transportowej.Życzę powodzenia i pozytywnego wyniku.

• #8 18 Wrz 2008 19:07
    mat_ed
    Poziom 43  

Przede wszystkim to się wyluzować i podejść na spokojnie do egzaminu. Ja tak zrobiłem za drugim razem i się udało. Za kierownicą myśleć i tyle.

• #10 18 Wrz 2008 20:55
    Nosek1
    Poziom 28  

Rady rady rady jak masz zdac to zdasz jaknie to nie.Ja mam egzamin za tydzien i szczerze mam to w d... czy zdam moze dlatego ze podchodze juz 10raz do praktyki.Czemu tak duzo??Spytajcie tych ormowcow ktorzy sa egzaminatorami :D Za co oblewalem??Najechanie na ciagla,przejechanie na pomaranczowym,nie przepuszczenie pieszego chociaz podszedl do przejscia w ostatniej chwili,znak stupu (moja wina).Z tych 9 razy ktore nie zdalem to z 6 razy bylo zwykle przyczepianie sie o wiek przynajmniej ja to tak widze.

Dodano po 2 [minuty]:

Co do koperty to moge w nia narobic i tam polozyc :D Niech sie wypchaja.

• #11 18 Wrz 2008 21:15
    mariuz
    Poziom 32  

Nosek jeśli rejon Warszawy, to polecam radarową - oni tak chcą przepuszczać, ze widać było, ze byli na mnie źli że na takich pierdołach oblewałem :P

Ale ostatnia tura to jakiś pomór był... Byłem chyba 10 czy 12, a na miasto wyjechałem jako drugi :| Wszyscy łuk albo górkę oblewali... Chociaż jak widziałem tych od górki to w duchu dziękowałem, że nie jeżdżą po drogach.
    Młody chłopak z wyglądu kumaty, a dwa razy z rzędu spuścił z górki kaczkę tyłem. A te górki to naprawdę sa miniaturowe przecież. A inny spuszczał ręczny, potem sprzęgło, potem gaz i się dziwił że nie zdał :|

• #12 18 Wrz 2008 21:20
    Nosek1
    Poziom 28  

Ja tez raz na gorce nie zdalem :D Dodam z rejonu Warszawy jestem.A zdaje w Skirniewicach...

• #13 18 Wrz 2008 21:42
    mariuz
    Poziom 32  

No to spróbuj radadrową... teraz mają cholernie długie oczekiwanie (grubo ponad misiąc), ale jednak świeża krew - egzaminatorzy jeszcze mają chęć życia :P

Po 3 próbach praktyki trzeba powtarzać teoretyczny ?

• #14 18 Wrz 2008 22:27
    arkolesz
    Poziom 26  

Kostek7 napisał:
    Nie dyskutować z egzaminatorem w czasie jazdy.

Cos w tym jest. Na wiosne w Chelmie bylo dosc glosno o kursancie ktory oblal egzamin z powodu niepoprawnego (wedlug egzaminatora) uzycia kierunkowskazu. Odwolal sie od decyzji, zrobil wokol tego troche zamieszania. Przyjechalo do Chelma kilku "specjalistow" i stwierdzili, ze faktycznie egzaminator popelnil blad. Uznano reklamacje tego chlopaka.
    Co z tego mial? Na poczatku lipca rozmawialem z instruktorem jednej z chelmskich szkol jazdy - podobno chlopak juz osmy raz podchodzil do egzaminu...

• #15 18 Wrz 2008 22:50
    Usunięty
  • #16 18 Wrz 2008 23:05
    DJ MHz
    Poziom 24  

Powodzenia ! Ja niedługo będę zaczynał kurs dopiero.

• #17 19 Wrz 2008 00:28
    Nosek1
    Poziom 28  

"Egzaminatorzy maja chec zycia" hmmm na 10 trafia sie jeden tai przypadek.Bo stary sie wyzywa na mlodych a mlody chce sie oblowic kasa wlasnie z tz.manewrow na koperte.Ze swojej strony zycze wszystkim zeby nie zdawali tak jak ja ;)

Co do pytania kolegi:"Po 3 próbach praktyki trzeba powtarzać teoretyczny ?" Nie.Teoria jest wazna 6miesiecy.Co niezdane 3 egzaminy trzeba dokupic 5h jazd doszkalajacych.Kurcze co do takiego klucenia sie to czemu nie,oczywiscie jezeli robi sie to na zasadzie zwrocenia uwagi i wymiany zdac normalnym tonem.Mysle ze trzeba rozmawiac i liczyc na to ze sie trafi na czlowieka myslacego normalnie.Natomiast co do terminow znajommi zdaja w wawie to czekaja na egzamin ok.2miesiecy-normalna paranoja.Ja czekam zawsze miesiac bez kilku dni ale jakos rezultatow tego zdawania nie zobaczylem :D :D :D

• #18 19 Wrz 2008 07:25
    kfh13
    Poziom 14  

Ja mam radę na "po egzaminie": kupić jak najszybciej auto i jeździć ! Bo wyjechanie na ulice po paru miesiącach siedzenia na chacie może okazać niemiłą niespodzianką !

• #19 19 Wrz 2008 10:20
    weron12
    Poziom 17  

Będziesz jechał w korku to czasem nie zatrzymuj się na przejściu dla pieszych, nie wjeżdżaj na skrzyżowanie jak nie da się z niego zjechać, nawet jak masz zielone światło.

• #20 19 Wrz 2008 13:07
    dybas
    Poziom 37  

Jeśli to możliwe, wybierz dzień, w którym ruch jest jak najmniejszy. Sobota, albo godziny przedpołudniowe. Broń Boże po zmroku.

• #22 19 Wrz 2008 14:55
    Nosek1
    Poziom 28  

Korki tez maja swoj urok.Jak masz zdac to zdasz.Najwazniejsze-zero stresu.

• #23 19 Wrz 2008 19:02
    WMichał
    Poziom 31  

Minął już dzień i jak? Udało się ?

• #24 19 Wrz 2008 19:23
    Usunięty
  • #25 19 Wrz 2008 19:43
    WMichał
    Poziom 31  

To moje gratulacje. Życzę szerokiej drogi. Pozdrawiam.

• #26 19 Wrz 2008 20:12
    Nosek1
    Poziom 28  

Gratulacje.Nie wazne jak bylo wazne ze masz do odbioru papierek :)

• #28 19 Wrz 2008 21:44
    karolluczak
    Poziom 12  

Rajdowcem to ty nie będziesz! Oni zdają za drugim razem;)
    A najlepiej trafić na korek - egzamin nie może trwać dłużej niż 45 minut.

• #29 19 Wrz 2008 21:52
    Mariusz Ch.
    VIP Zasłużony dla elektroda

Jasny gwint. Trzeba zmienić pojazd na Abramsa.

• #30 19 Wrz 2008 22:20
    mat_ed
    Poziom 43  

Cytat:
    egzamin nie może trwać dłużej niż 45 minut.

Niestety w wielu przypadkach to tylko teoria.
    Tak przy okazji, gratulacje dla autora - pamiętaj miej oczy szeroko otwarte.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty