Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Era internet poprawna konfiguracja

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Era internet poprawna konfiguracja
Autor
Wiadomość
boreka
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: warszawa

Post#1 Post autora tematu 22 Wrz 2008 17:36   

Era internet poprawna konfiguracja

Witam mam telefon z blueconnect i interesuje mnie kilka rzeczy
Jak mam włączony profil Era WapGPRS TT to za wejście do internetu pobiera mi 70 gr. Natomiast jak włączone mam ERA OMNIX TT to juz ponad 2 razy więcej. Ktoś wie co może być tego przyczyną ? Mam W tak taku telefon , wczesniej na poprzednim telefonie nie miałem takiego problemu
Aby korzystać z blueconnectu na jakim profilu należy być zalogowanym ? Jaki jest zalecany profil ?
2.Jeżeli wykupie pakiet 5mb to nadal będe płacił ze każde wejscie do internetu czy tylko wtedy kiedy wykorzystam limit?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Wrz 2008 17:36   

Powrót do góry

andreee
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Kraków

Post#2 22 Wrz 2008 19:56   

Re: Era internet poprawna konfiguracja

wybierasz profil internet gprs i jak nie masz telefonu z ery to z blueconnecta skorzystasz tylko przy uzyciu przegladarki w javie
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Era internet poprawna konfiguracja
Strona 1 z 1