Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Ford Focus 2001 Pytanie o radio

tomaszek1234 24 Wrz 2008 19:46
  • #1 24 Wrz 2008 19:46
    tomaszek1234
    Poziom 16  

Kupiłem ostatnio samochód używany ford focus 01r. Moje pytanie brzmi czy odłączając akumulator radio które jest w samochodzie 6000 eon na płyty cd + pilot przy kierownicy. Czy radio to się zablokuje zakoduje czy coś takiego ? Nie posiadam kodów do niego. Co zrobić jeśli to mi się stanie ?

• #2 24 Wrz 2008 20:38
    woso1975
    Poziom 9  

Jeżeli radio jest z kodem to na pewno się zablokuje po odłączeniu akumulatora. Przynajmniej ja tak mam w EON 7000 RDS.

• #3 24 Wrz 2008 20:45
    BlueSystem
    Poziom 28  

tak zablokuje sie, poszukaj czy nie dostales kodu do radia razem z ksiazkami serwisowymi itp... Ja naprzyklad mam wszystkie papiery do samochodu i radia w focusie i juz nie raz wklepywalem kod ;)

• #4 22 Paź 2008 06:51
    EwelkaM
    Poziom 2  

Witam
    A ja mam pytanie , mam Focus rocznik przełom 2000/2100 , oczywiscie radyjko zniknelo w czasie transportu, chcialabym zakupic fabryczne i tu sie zaczyna problem.
    czy radio te http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=457382746
    RADIOODTWARZACZ CD FORD 6000 CD RDS EON E O N
    bedzie pasowal do mojego Focus ?? i do sterowania w kierownicy ??

• #5 22 Paź 2008 07:20
    BlueSystem
    Poziom 28  

tak, to są oryginalnie montowane w focusach radyjka, no chyba ze się pokusisz o podobne z mp3 bo gdzieś też widziałem :P

• #6 10 Gru 2008 17:20
    paziolek2
    Poziom 1  

mam pytanie jak odblokowac takie radio

• #7 10 Gru 2008 17:36
    powalla
    Moderator CarAudio

Wbić kod zgodnie z instrukcją obsługi .

• #8 04 Lip 2009 21:47
    PRLU
    Poziom 1  

Witam,

Poprosze o nie obrzucanie mnie blotem i lajnem bo duzo kombinowalem zanim wpisuje sie na forum
    Kupilem focusika z podanym nizej radiem z CD.
    Mam ksiazke z kodami i po wbiciu kodu probuje go zatwierdzic wciskajac prawie wszystkie klawisze i nic

Tutaj na forum wyszukalem ze po wbiciu 4 cyfr (odpowiednio klawiszami 1, 2, 3, 4) zatwierdzic nalezy przytrzymujac klawisz 5

Niestety po takiej probie po raz ktorys juz wylacza sie wszystko i wskakuje odliczanie (30 minut)
    Dodatkowo kiedy znowu moge wklepywac kod pojawia sie ponizej cyfra (za kazdym razem wieksza) i nie wiem czy po pewnym czasie nie padnie na amen mozliwosc wklepywania kodu

Pytanie do was krok po kroku jak odkodawac radio majac kod

Niestety instrukcja jest po niemiecku albo holendersku - tak czy siak nie szprecham w tych jezykach :|

Licze na wasza pomoc i wyrozumialosc

Pozdrawiam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty