Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 03 Paź 2008 15:12
    michal220
    Poziom 9  

Jak w temacie. ma ktoś schemat jak wykonać taką maszynę albo wie jak ją wykonać ??
    Chciałem sobie dorobić a za bardzo nie stać mnie na kupno nowej :/

• #2 03 Paź 2008 20:37
    jandrzej36
    Poziom 16  

Do zrobienia takiej siatki potrzebny ci będzie motoreduktor i specjalna końcówka składająca się z odpowiednio naciętej tulei w której obraca się płaskownik. Maszynka taka jest bardzo prosta ale czy opłaci się budować browar by się piwa napić?

• #3 13 Lut 2009 09:04
    nifelheim
    Poziom 9  

A czy jest możliwość przesłanie jeszcze mnie?
    Nigdzie nie mogę tego znaleźć...

• #4 13 Lut 2009 09:58
    Christophorus
    Poziom 39  

Proponuję zobaczyć na pewnym znanym serwisie aukcyjnym. Są tam zdjęcia sprzedawanych maszyn do produkcji siatki. Co prawda za wiele na nich nie widać, ale mogą być pomocne w zorientowaniu się jak taka maszyna działa, bo w sumie to jest maszynka dość prosta w konstrukcji.

• #5 08 Mar 2009 11:22
    pio102201
    Poziom 16  

Ja tez dołączam się do tematu może jednak ktoś ma ten schemat lub inne informacje związane z jej budową (szczególnie mam problem z sprzęgłem skąd je w ogóle wziąć trzeba go dorabiać czy można go zapożyczyć od innej maszyny albo samochodu)

• #6 08 Mar 2009 21:35
    zubel
    Warunkowo odblokowany

Mój kolega zrobił napęd ręczny i odpadł mu problem sprzęgła . Maszyna prosta i skuteczna

• #7 09 Mar 2009 09:32
    pio102201
    Poziom 16  

Tylko na tym napędzie ile zdołasz ukręcić siatki w ciągu godziny na pewno mniej więc może jednak ma ktoś jakiś pomysł???

• #10 28 Gru 2009 17:20
    J. Kleban
    Poziom 25  

Na filmikach widac sporo szczegolow zwlaszcza podczas ich pracy.
    Rysunki (uzyteczne) to moglyby byc jedynie rysunki techniczne , a takowe do domowej roboty raczej nie wniosa wiecej niz filmiki.
    Trzebaby poprosic kogos kto ma taka maszyne aby skopiowal te rysunki (rozlozenie czesci.

• #11 28 Gru 2009 21:27
    Cobrat
    Poziom 9  

Mistrzu ładnie się wytłumaczyłeś
    A rozumiesz różnicę między automatem do siatki a zwykłą maszyną...?

Jak nie masz nic to dobry i rysunek tech. ;)
    Ja akurat nie jestem takim mózgiem, że wszystko sam wymyślę, czasem przydałoby się coś podejrzeć.

Mnie osobiście chodzi o rozwiązanie napędu w maszynie.

• #12 03 Lut 2010 20:12
    Grzesiek_82
    Poziom 1  

Ja mam takie pytania:

1. jakie obrotu powinny być na ślimaku??
    2. Od czego można zastosować sprzęgło?
    3. ewentualnie jak można zastąpić użycie sprzęgła??

• #13 04 Lut 2010 00:44
    J. Kleban
    Poziom 25  

Sadze ze sprzeglo z duzej przemyslowej maszyny do szycia (krawieckiej)mogloby sia nadawac do takiej maszynki moze nawet caly naped z silnikiem.
    Jesli nie to przynajmniej moze posluzyc za wzor do zrobienia takiego sprzegla.

Dodano po 49 [minuty]:

Lub taki sprzegla z hamulcem jak w linku.

http://www.idicb.com/idiprod.htm

• #14 17 Sty 2012 14:04
    orzel0071
    Poziom 1  

Maszyna do siatki to bardzo proste urządzenie,korpus,sprzęgło i silnik.Nie trzeba żadnych motoreduktorów.Silnik1,1kw a sprzęgło możesz kupić(1200zł kompletne)lub zrobić.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty