Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Kabel 4 żyły , linka miedziana

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogłoszenia Elektronika -> Bazar Elementy elektroniczne -> Kabel 4 żyły , linka miedziana
Autor
Wiadomość
adams987
Poziom 22
Poziom 22

Post#1 Post autora tematu 05 Paź 2008 17:09   

Kabel 4 żyły , linka miedziana

Mam do sprzedania kabel 4 żyły (linka miedziana) o przekroju minimum 16 mm² a raczej to będzie więcej. jest dość stary w grubej izolacji.
Nadaje się to do zasilania odległego warsztaciku, garażu itp. jeśli ktoś chce mieć niski spadek napięcia na takim "przedłużaczu".
Powinno być go ponad 30 m, jest stary (leży ponad 20 lat już w szopie) , izolacja może być gdzie nie gdzie lekko uszkodzona.
Waży dość sporo (trudno go teraz ruszyć) głównie przez grubą izolację.
Leży on w szopie przywalony "paściami" , i jak go wyciągnę to albo pociąć na złom albo konkretnie dla kogoś już.
Jeśli go już wyciągnę to albo wysyłka albo na złom bo inaczej to ktoś mi go zwinie w nocy.
Czekam na sygnał , jeśli ktoś by chciał np tylko 15 m nie widzę problemu.
Mogę wyszukać najładniejszy kawałek np 15metrowy i wyciąć by chociaż tyle ktoś sobie wykorzystał , a reszta niestety pójdzie pewnie na złom.

Cena jaka mnie interesuje to przynajmniej tyle ile jest warta miedź w nim zawarta, bo taką wartość dla mnie przedstawia.

Transport nie będzie ani łatwy ani bardzo tani bo pewnie z 30-50 zł (kurier).

Zdjęcie jest :
http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=5599945#5599945

Ponadto znalazłem jeszcze przewód spawalniczy około 2x 15m gruby, jak zmierzę to podam przekrój.
Dobrze jest robić porządki :D
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Paź 2008 17:09   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogłoszenia Elektronika -> Bazar Elementy elektroniczne -> Kabel 4 żyły , linka miedziana
Strona 1 z 1