Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

silnik rowereowy,sachs,301-a

hiciu133 08 Paź 2008 13:38
  • #1 08 Paź 2008 13:38
    hiciu133
    Poziom 1  

witam,
    mam pytanko kupiłem rower z silnikiem sachs 301 i nie wiem jak go wyregulować pali normalnie tylko jak się gazu doda to jest buu i gaśnie czy mógłby mi ktoś pomóc??

• #2 08 Paź 2008 13:52
    bruns
    Poziom 30  

Jeżeli przy dodawaniu gazu robi buuu to oznacza ze jest niedobór paliwa czyli zatkana główna dysza paliwa lub za mały poziom paliwa w gażniku . Przeczyszczenie gaźnika wraz z przewodami paliwowymi powinno rozwiązać problem . Jak nic nie było dłubane w gaźniku to poziom paliwa sam się nie przestawi a więc stawiam na czyszczenie dysz paliwa .

• #3 09 Paź 2008 19:29
    eugen 63
    Poziom 1  

To niekoniecznie misi być wina gaźnika w gre wchodzi jeszcze moduł zapłonowy sachs 301a

Dodano po 5 [minuty]:

zamieniłem moduł z podobnego egzemplarza i wszystko ustąpiło. mogę Ci podać adres z częściami lub dojście do schematu dzięki któremu za dużo mniejsze pieniądze możesz go zbudować a z częściami nie ma problemu cze.

• #4 13 Sty 2009 16:55
    Maja693
    Poziom 2  

Witam mam pytanko gdzie mogę dostać częsci do tego modelu a konkretnie tłok z pierścieniami?
    W razie czego podaję numer gg 10705642.
    czekam na odpowiedź.

• #5 18 Kwi 2009 23:31
    hacker_ice
    Poziom 22  

Witam rowniez prosilbym o podanie jakiegos sklepu z częsciami do tego modelu silnika potrzebna mi sprezynka od kola zębatego z rozrusznika... prosilbym o podanie info na damian_zet(malpa)o2.pl

Oto link do sklepu w niemczech http://www.zweiradnesplak.de

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty