Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Drukarka HP PSC 1215 - tusze

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Początkujący -> Drukarka HP PSC 1215 - tusze
Autor
Wiadomość
Stoker_PL
Poziom 6
Poziom 6

Post#1 Post autora tematu 18 Paź 2008 12:59   

Drukarka HP PSC 1215 - tusze

Witam,
Skończył mi się tusz w obu kartridżach, więc kupiłem tusz taki do nabicia. Napełniłem czarny kartridż a po włożeniu go spowrotem do drukarki pokazuje mi że albo jest źle zainstalowany albo uszkodzony. Co się może z nim dziać ? wyczyściłem styki oraz dysze i resztki tuszu chusteczką i dalej niedziała.
Z koleji kartridż kolorowy ma tylko jedną dziurkę, a powiniem mieć trzy !! przez co niewiem jak go mam nabić. Czy można gdzieś ew. można dostać po niższej cenie nawet puste ale działające kartridże ?
Prosiłbym o szybką odpowiedź
Korzystałem z zamienników a nie orginałów kartridży.

Moderowano przez marek216:
W temacie nie używamy słowa "problem". Regulamin.
Na forum są narzędzia do sprawdzani pisowni. Za naruszenie dwóch punktów regulaminu nakładam ostrzeżenie.

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 18 Paź 2008 12:59   

Powrót do góry

tomas79
Poziom 15
Poziom 15

Post#2 18 Paź 2008 14:12   

Re: Drukarka HP PSC 1215 [problem z tuszami]

Nie raz napełniałem kartridże w tym modelu i nigdy nie miałem problemu. W celu napełnienia odklejasz naklejkę u góry i dolewasz tusz. W kolorze na bank są co najmniej trzy otworki (pod naklejką). Poza tym możesz kasować pamięć zawartości tuszu i wtedy pokazuje nowy i pełny "zbiorniczek"
Jeżeli przed napełnieniem wszystko działało to pewnie uszkodziłeś kartridż
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 18 Paź 2008 14:12   

Powrót do góry

Stoker_PL
Poziom 6
Poziom 6

Post#3 Post autora tematu 18 Paź 2008 16:30   

Re: Drukarka HP PSC 1215 [problem z tuszami]

Niestety ale chyba uszkodziłem dysze, pod odpowiednim kątem widać wgniecenie i złamaną tasiemke. Co do koloru, oba zamiennik były z jakiejś lichej firmy, kupione zostały jakiś ponad rok temu, dlatego wieczko od koloru jest takie same jak od czarnego tzn. ma tylko jeden otwór, gadałem już z ludźmi na ten temat i trzeba delikatnie "wywiercić" brakujące otwory w odpowiednich miejscach... żebym tylko teraz nic niepopsuł :) ... Co prawda zużycie koloru będzie teraz większe bo będzie musiał dodatkowo "mieszać" czarny. No ale mądry polak po szkodzie i na Allegro znalazłem zestaw zamienników (tzn. czarny 56 i kolor 57) za jedyne 41.90, zestaw orginalnych to koszt ok 100zł... Co do samej drukarki mam ją blisko 5 lat i jestem z niej zadowolony.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Początkujący -> Drukarka HP PSC 1215 - tusze
Strona 1 z 1