Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

zmywarka bosch lub siemens - zdejmowanie blatu

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Giełda -> AGD Co kupić? -> zmywarka bosch lub siemens - zdejmowanie blatu
Autor
Wiadomość
macbull
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Kraków

Post#1 Post autora tematu 23 Paź 2008 13:10   

zmywarka bosch lub siemens - zdejmowanie blatu

Witam!
Chciałem kupić wolnostojącą (nie do zabudowy) zmywarkę bosch lub siemens. Mam pytanie - zmywarka ma być pod blatem gdzie jest zlew, aby to zrobić muszę zdemontować górny blat (zrobiłem tak z obecną zmywarką indesit i była ona przystosowana do takiej czynności). Moje pytanie brzmi, czy ze zmywarkami tych firm można to zrobić? Zaniepokoił mnie jeden wpis w komentarzach do produktu, gdzie napisano, że przy boschu trzeba dokupić specjalny zestach mocowań, czy coś takiego. Będę wdzięczny za odpowiedź - pytam tutaj, bo w sklepach mówią różne bzdury, aby tylko sprzedać. Pozdrawiam.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Paź 2008 13:10   

Powrót do góry

mrhari
Moderator AGD
Moderator AGD

Miasto: Stavanger

Post#2 23 Paź 2008 13:17   

Re: zmywarka bosch lub siemens - zdejmowanie blatu

Chcesz kupić wolnostojącą aby ja przerobić na model do zabudowy. Kup model do zabudowy i po kłopocie. Nie wiem czemu sobie utrudniasz?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Paź 2008 13:17   

Powrót do góry

macbull
Poziom 7
Poziom 7

Post#3 Post autora tematu 23 Paź 2008 14:41   

Zmywarka stoi na samym końcu ciągu i tak mi jest łatwiej, bo nie muszę dokupować przodu (już nie dostanę frontu w kolorze szafek) i z boku też chyba ładniej wygląda niż taka do zabudowy (jeden bok jest odsłonięty całkowicie). Może rzeczywiście powinienem pomyślec o takiej do zabudowy i pokombinować coś z jakimś innym frontem. A czy te do zabudowy mają czasem biały front, który ewentualnie może zostać (na zdjęciach to mają ale w rzeczywistości to już nie wiem) A boki mają białe czy też trzeba je zabudować? Wiem, wiem - trzeba pójść do sklepu i sprawdzić a nie bawić sie tylko w zakupy przez internet. Mimo wszystko jakby się komuś chciało odpowiedzieć... :D
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Paź 2008 14:41   

Powrót do góry

mrhari
Moderator AGD
Moderator AGD

Miasto: Stavanger

Post#4 23 Paź 2008 15:13   

Zmywarki do zabudowy Bosch/siemens również posiadają front. Możesz kupić w białym, srebrnym kolorze lub bez frontu i zamontować płytę meblowa. Boki takich zmywarek są przeważnie w kolorze szarym. Przejdź sie do sklepu i popatrz.
Powrót do góry

macbull
Poziom 7
Poziom 7

Post#5 Post autora tematu 23 Paź 2008 17:52   

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście by to rozwiązało sprawę frontu, natomiast ten szary bok byłby nie za bardzo. Pójdę jutro do sklepu :-) Jeszcze raz dzięki.
Powrót do góry

novik21
Poziom 6
Poziom 6

Miasto: olsztyn

Post#6 24 Paź 2008 14:37   

Można zdejmować Blat z zmywarek Bosch i Siemens wolno stojących , choć nie wszystkich .Sprawdź czy z tyłu zmywarki jest możliwość odkręcenia blatu .Myślę że jeśli pogadasz ze sprzedawca on na pewno ci pomoże

Dodano po 7 [sekundy]:

Można zdejmować Blat z zmywarek Bosch i Siemens wolno stojących , choć nie wszystkich .Sprawdź czy z tyłu zmywarki jest możliwość odkręcenia blatu .Myślę że jeśli pogadasz ze sprzedawca on na pewno ci pomoże
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Giełda -> AGD Co kupić? -> zmywarka bosch lub siemens - zdejmowanie blatu
Strona 1 z 1