X
  • #1 23 Oct 2008 17:23
    Glapson
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam,

Koledzy jak w temacie posiadam mikser Stantona i jeden kanal przestal dzialac znaczy dziala ale jak wszystko dam na maxa to tylko pierdzi i szumi. Domyslam sie, ze cos musialo sie przepalic bo przestal grac sam z siebie :( Ma ktos jakies pomysly lub posiada uklad el. do tego sprzetu.

Dziekuje za odpowiedzi ,

Pozdrawiam.
  • #2 23 Oct 2008 17:57
    ataga1
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    Mikser jest stereofoniczny, więc porownaj kanał lewy z prawym, posprawdzaj napięcia, coś na wejściu masz uwalone, tam są małe 8-nożkowe układy scalone, ktoryś z nich może być uszkodzony.
  • #3 24 Oct 2008 12:00
    Glapson
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Fakt prawy gra czysto i dokladnie tak jak ma byc a ten lewy mowisz uklady scalone :/ czyli to juz bardziej zaawansowana naprawa bez serwisu nie da rady ?
  • #4 24 Oct 2008 12:25
    kilerek_2007
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    a ja miałem podobnie, tylko na sciszonym było ok... wiec zacząłem grzebać ale niestety nie przynosiło skutku więc pewien mądry pan podpowiedział żebym sprawdził mase audio nie wiem czy dobrze to nazwane ale faktycznie jedno wejście miało odlutowany przewód i po dolutowaniu zaczęło działać.... pozdrawiam:)
  • #5 25 Oct 2008 22:55
    endo_mif
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    a co może być nie w porządku kiedy sytuacja jest odwrotna, tzn. jeden kanał mocno przesterowuje (nie wiem jak to nazwać, jest po prostu bardzo głośny)?

pozdrawiam
  • #6 26 Oct 2008 20:26
    ataga1
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    Jeśli tego nigdy nie robiłeś to raczej nie dasz rady.Daj to komuś z doświadczeniem.
  Search 4 million + Products
Browse Products