Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tani palmtop to własnych projektów - może MANTA 060

belamy 26 Paź 2008 11:01 2932 4
  • #1 26 Paź 2008 11:01
    belamy
    Poziom 9  

Posukuję taniego palmtopa do własnych projektów i sterowników. Szukam czegoś z portem szeregowym albo Bluetooth (ale nie jako zestaw głośnomówiący) aby moża było komunikować sie z zewnętrzym sterownikem
    Znalazlem np:
    NAWIGATOR GPS MANTA 060 MAPA za 240zł,
    jak na urządzenie z kolorowym wyświetlaczem i ekranem dotykowym to cena całkiem przystępna.

Problem w tym, że nie mogę znaleźć nigdzie informacji o hardware-rze ani opisu jakie wyjścia można wykorzystać w tej mancie.

Czy ktoś próbował "rozgryźć" tego PDA/PNA albo jakiegoś innego taniego.

Pozdrawiam.
    Rafal

• #2 26 Paź 2008 13:43
    marek216

Poziom 43  

1. manta 060 to nie palmtop tylko PNA
    2. to coś nie ma Bluetooth ani com
    3. o informacje na temat hardware będzie ciężko - to nie ma serwisu ( w najlepszym wypadku wymieniają całą płytę główną - najczęściej jednak cała nawi ).
    4. kolejnym problemem może być system - winCE 5 w wersji bardzo okrojonej.

• #3 26 Paź 2008 16:11
    kitor
    Poziom 34  

Proponuję D.O.Tel Dot 320 lub 340... WinCE ma większe możliwości od WM w tego typu rzeczach.

• #4 26 Paź 2008 23:34
    belamy
    Poziom 9  

Z WM nie ma najmniejszego problemu, pisałem już programy pod Windows Mobile ale nie chodzi mi o tego typu palmtopa.
    Szukam takiego urzadzenia jak wlasnie PNA, ktore wyglada jak panel dotykowy czyli sam ekran dotykowy do ktorego moglbym podpiac cala elektronike komunikujaca sie przez port szeregowy lub bluetooth.
    Problem w tym, że nie moge znależć żadnego PNA z dokladnym opisem hardwaru i portem szeregowym lub bluetooth.

• #5 27 Paź 2008 07:53
    kitor
    Poziom 34  

No bo PNA ma zamknięty, obcięty i przekombinowany WinCE. DOT 320 i 340 to palmtopy bardzo często wykorzystywane w przemyśle do sterowania np klimatyzacją.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme