Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co sądzicie o tym TV , warto go kupic?

arkosol 29 Paź 2008 19:54 1272 7
  • #2 29 Paź 2008 20:41
    Sobota
    Poziom 26  

Tylko nie wiem czy nie za drogo... A poza tym ile to gościu używał bo może się okazać że telewizor jest na wykończeniu.

• #3 29 Paź 2008 20:46
    Lato25
    Poziom 2  

Najlepsze są Panasonic i Sony czasem Samsung ;)

• #4 30 Paź 2008 01:33
    jaja ture
    Poziom 15  

Sobota napisał:
    Tylko nie wiem czy nie za drogo... A poza tym ile to gościu używał bo może się okazać że telewizor jest na wykończeniu.

No tak 200zł to strasznie drogo.... I co tu ma do tego czas użytkowania telewizora? Niewypowiadaj się jak nie kumasz tematu.

• #5 30 Paź 2008 11:42
    Sobota
    Poziom 26  

jaja ture napisał:
    Sobota napisał:

No tak 200zł to strasznie drogo.... I co tu ma do tego czas użytkowania telewizora? Niewypowiadaj się jak nie kumasz tematu.

Czas ma do rzeczy jeśli obraz wyświetlany nim był w sposób statyczny, ale to jest praktycznie do wykluczenia. Jeśli chodzi o czas używania ma trochę to na znaczeniu ponieważ wszystko się zużywa z czasem. Ale i tak kineskopy mają z reguł dłuuuugą żywotność.

• #6 30 Paź 2008 14:20
    mefisto1
    Poziom 12  

Sobota napisał:

Czas ma do rzeczy jeśli obraz wyświetlany nim był w sposób statyczny, ale to jest praktycznie do wykluczenia.

Koledze pomyliło się z plazmami chyba.
    Czas pracy kineskopu nie ma znaczenia żadnego, jeśli obraz jest ładny to nie ma się nad czym zastanawiać, tylko kupować.

Lato25 napisał:
    Najlepsze są Sony

Gdzieś coś usłyszał i powtarza..... Dla przykładu podam, że miałem ze dwa tygodnie temu 4 letnie sony śliczny, jak nowy i kineskop w nim padł. Zmarła katoda niebieska. Cztery lata! I to nie jest odosobniony przypadek, a reguła. Popytaj w serwisach, jak nie wierzysz.

• #7 30 Paź 2008 21:18
    Macosmail
    Poziom 32  

jaja ture napisał:

Bardzo dużo ma do tego, nie widział kolega nigdy TV z zarżniętym kineskopem.. Ja widziałem bardzo wiele i to na wszystkie możliwe sposoby nawet w względnie nowych TV. W Sony i Philips to już szczególnie. Pod względem jakości obrazu i zaawansowania technologicznego nie mają sobie równych, ale te żywotność... Pozdrawiam.

• #8 30 Paź 2008 22:45
    mefisto1
    Poziom 12  

Ano właśnie kolego.
    Zaprzeczasz sam sobie pisząc: "Ja widziałem bardzo wiele i to na wszystkie możliwe sposoby nawet w względnie nowych TV"
    Więc co tu ma czas użytkowania do tego? Właśnie o to chodzi że nie tyle czas pracy kineskopu tylko jego konkretny typ. A nawet w tych sławnych ESF są takie co działały 4 lata a są i takie co działają do dziś.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme