Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 02 Lis 2008 15:32
    Koji
    Poziom 8  

Witam to moj pierwszy post tak wiec jesli w zlym dziale to przepraszam ^^
    A wiec moj problem polega na tym ze mam telewizor z wejsciem antenowym tylko i chce podlaczyc do nie go konsole PS2 z ktorej wychodzą chinche. No i mam takie cos

Gniazdo antenowe w TV jak podlaczyc Chinch

I do tego podlanczam chinch z drugiej strony przyczepiam kabel i wejsciem antenowym podlanczam do TV ale cos mi to nie dziala :/
    Kto wie jak bym mogl podlaczyc tego chincha to TV ?
    Z gory dziekuje za pomoc
    Pozdrawiam

• #2 02 Lis 2008 15:50
    mirex
    Poziom 43  

Przeniosłem z TV Początkujący.

Twoja wiedza jest za mała przerobić telewizor do współpracy z wejściami A/V. O ile w ogóle ten Twój TV da się tak przerobić!
    Jeśli musisz to zrobić, i da się, to oddaj Tv do serwisu. To jest najgorsze rozwiązanie.
    Inne to:
    - podłączenie konsoli poprzez magnetowid
    - zakup zewnętrznego modulatora RF TV.
    Były nawet takie specjalnie przystosowane do PS2 i podobnych.

Pewno tutaj znajdziesz coś na forum lub koledzy objaśnią co i jak zrobić.

• #3 02 Lis 2008 15:58
    Bluebaron
    Poziom 9  

HI

Jeśli ta przejściówka jest na zdjeciu to to nie jest przejściówka antenowa. Moze myle wtyczki ale antenowe to takie:

Gniazdo antenowe w TV jak podlaczyc Chinch

Jezeli moglbys takie cos podlaczyc do przejsciowki to jest dobra.

Jezeli wtyczka PASUJE to:

1.Zapewnie masz uszkodzoną przejściówke.

2.Jeśli masz tylko obraz albo tylko dzwięk to przejściówka jast zła albo źle podłączasz.

Więcej nie przychodzi mi do głowy.

• #4 02 Lis 2008 16:03
    Koji
    Poziom 8  

Wiem jak wyglada koncowka antenowa ale chodzilo mi o to by podlaczyc wpierw chinch do tyh gniazdek a z tych gniazdek by szedl kabel z koncowka antenową ale cos obraz jest strasznie zasniezony

• #5 02 Lis 2008 16:08
    michcio
    Poziom 33  

Bo to nie jest sygnał antenowy tylko kompozytowy a to zupełnie co innego. Chcinch to nie antena, nie różni się tylko wtyczką.

Musisz kupić modulator po prostu. Do niego podłączysz konsolę a modulator do wejścia antenowego (i do prądu oczywiście).

• #6 02 Lis 2008 16:16
    Bluebaron
    Poziom 9  

Jeżeli chcesz podłączyć do tych gniazdek wejscie/wtyczke antenowe zwykłymi kabelkami (tzn. bez przejściówki) to na 99.9% nie uda ci sie. A to na twoim zdjeciu to raczej NIE jest przejsciówka. A obraz jest zaśnieżony częściowo czy całkowicie? (cholera zaczynasz mi mieszać...)
    Jeżeli częsciowo to to coś na twoim zdjeciu jest zepsute albo konsola. I TAK NIE WIERZE ŻE BEZ PRZEJŚCIOWKI COS ZDZIALASZ a nawet z nią

Dodano po 3 [minuty]:

Kurcze JA SIE SPIESZE A I TAK KTOS MI SIE WCINA W POST!!!

• #7 02 Lis 2008 16:16
    Koji
    Poziom 8  

to jest zwykle gniazdo chinch wymontowane z video ale widac ze nie da sie tego tak podlaczyc trudno bede musial kupic ze sklepu kabel antenowy do PS2

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty