Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung 40' A656 vs Sony 40' W4000

hazard 02 Lis 2008 20:44 1332 1
  • #1 02 Lis 2008 20:44
    hazard
    Poziom 2  

Witam serdecznie.

W tym miesiącu planuje zakupić TV przez internet.

Moim faworytem jak dotąd był Samsung, ale poczytałem trochę na temat Sony i teraz mam mieszane uczucia. Podobno oba telewizory wypadają podobnie pod wieloma względami, ale zawsze jest jakieś ale, dlatego proszę o pomoc ....

Telewizor ma być zawieszony na ścianie.
    Leżąc na łóżku TV będzie oddalony od mojej głowy o około 4 metrów.
    Telewizor ma służyć głównie do połączenia z komputerem i xbox 360.
    Chciałbym uniknąć nie miłych sytuacji związanych z podłączeniem TV do PC.
    Samsung ma 100Mhz, które przydają się przy takim podłączeniu, ale podobno te 100Mhz jest nic nie warte.
    Samsung ma 4-5ms, a Sony, aż 8ms, ale podobno firmy testują TV na swoje sposoby i dlatego wychodzą takie zróżnicowane wyniki.

Chciałbym uniknąć sytuacji, gdy po podłączeniu TV do PC odpalę jakąś grę, a obraz zacznie migotać, opóźniać się lub coś podobnego i to samo tyczy się filmów puszczanych z komputera ( jakości DVD ) ...

Pozdrawiam.

Temat zakladano w dziale: TV Jaki kupić?

• #2 03 Lis 2008 21:53
    polkos
    Poziom 17  

Jak dane tv odbierają po podłączeniu do komputera czy konsoli to nie będę opowiadał bajek , bo nie miałem okazji czy potrzeby testować w takiej konfiguracji i tu raczej trzeba by było poszukac testów w internecie o ile takie są.

Nie wiem czy wielkość 40" będzie dobrym pomysłem do takiej odległości, może lepszym pomysłem będzie 37"?

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme