Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

VIDEO GRABBER na USB

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> VIDEO GRABBER na USB
Autor
Wiadomość
badboy23
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Łódź

Post#1 Post autora tematu 04 Lis 2008 18:54   

VIDEO GRABBER na USB

Witam, czy opłaca się kupić VIDEO GRABBER ZGRYWANIE Z VHS może miał ktoś do czynienia z czymś takim i wie jaką to ma jakość??

Video Grabber umożliwia zgranie analogowego sygnału video i audio stereo z kamery analogowej lub magnetowidu VHS do postaci cyfrowej na dysk twardy komputera przez port USB. Umożliwia pogładzenie wszelkiego rodzaju odtwarzaczy analogowych w celu zgrania materiału audio-video

Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

SPECYFIKACJA :

- Łatwa instalacja PLUG & PLAY
- Wejście video NTSC, PAL (gniazdo composite video, s-video)
- Wejście audio stereo 2x RCA-chinch - Zasilanie z portu USB
- Załączone profesjonalne oprogramowanie do edycji filmów DVD VideoStudio 8
- Obsługiwane rozdzielczości: NTSC 720x480 @ 30fps, PAL 720x576 @ 25fps
- Przesyłanie obrazu i dźwięku odbywa się wyłącznie poprzez port USB
- Możliwa kontrola nasycenia koloru, jasności oraz kontrastu
- Możliwość przechwytywania dźwięku bez posiadania karty dźwiękowej

Koszt tego to od 60 do 100 zł na allegro.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 04 Lis 2008 18:54   

Powrót do góry

madman
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: -

Post#2 23 Lis 2008 15:14   

Re: VIDEO GRABBER na USB

Też jestem ciekaw jak to działa i czy kupić to czy lepiej jednak jakąś kartę np. Pinnacle.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 23 Lis 2008 15:14   

Powrót do góry

grac60
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: krotoszyn

Post#3 05 Gru 2008 16:20   

jeżeli to kogoś ciekawi to kupiłem to urządzenie i jestem z niego bardzo zadowolony, dobra jakośc przegranego materiału oraz łatwa obsługa. problem pojawia się dopiero przy przegrywaniu kaset ntsc przywiezionych z USA wszystko ładnie pięknie tylko brak kolorów wszystkie możliwe ustawienia, połączenia nie przynoszą rezultatu .Proszę o pomoc może ktoś mi pomoże co zrobić
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 05 Gru 2008 16:20   

Powrót do góry

badboy23
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Łódź

Post#4 Post autora tematu 06 Gru 2008 16:25   

grac60 napisał:
jeżeli to kogoś ciekawi to kupiłem to urządzenie i jestem z niego bardzo zadowolony, dobra jakośc przegranego materiału oraz łatwa obsługa. problem pojawia się dopiero przy przegrywaniu kaset ntsc przywiezionych z USA wszystko ładnie pięknie tylko brak kolorów wszystkie możliwe ustawienia, połączenia nie przynoszą rezultatu .Proszę o pomoc może ktoś mi pomoże co zrobić

a odtwarzacz posiada funkcję NTSC??
Powrót do góry

grac60
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: krotoszyn

Post#5 06 Gru 2008 18:38   

moim zdaniem tak kasety oglądane na telewizorze mają kolory /moje video to blaupunkt rtv-635 egc przywiezione z niemiec
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> VIDEO GRABBER na USB
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.056 seconds

elektroda.pl temat RSS