Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

VIDEO GRABBER na USB

badboy23 04 Lis 2008 17:54
  • #1 04 Lis 2008 17:54
    badboy23
    Poziom 27  

Witam, czy opłaca się kupić VIDEO GRABBER ZGRYWANIE Z VHS może miał ktoś do czynienia z czymś takim i wie jaką to ma jakość??

Video Grabber umożliwia zgranie analogowego sygnału video i audio stereo z kamery analogowej lub magnetowidu VHS do postaci cyfrowej na dysk twardy komputera przez port USB. Umożliwia pogładzenie wszelkiego rodzaju odtwarzaczy analogowych w celu zgrania materiału audio-video

Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

SPECYFIKACJA :

- Łatwa instalacja PLUG & PLAY
    - Wejście video NTSC, PAL (gniazdo composite video, s-video)
    - Wejście audio stereo 2x RCA-chinch - Zasilanie z portu USB
    - Załączone profesjonalne oprogramowanie do edycji filmów DVD VideoStudio 8
    - Obsługiwane rozdzielczości: NTSC 720x480 @ 30fps, PAL 720x576 @ 25fps
    - Przesyłanie obrazu i dźwięku odbywa się wyłącznie poprzez port USB
    - Możliwa kontrola nasycenia koloru, jasności oraz kontrastu
    - Możliwość przechwytywania dźwięku bez posiadania karty dźwiękowej

Koszt tego to od 60 do 100 zł na allegro.

• #2 23 Lis 2008 14:14
    madman
    Poziom 12  

Też jestem ciekaw jak to działa i czy kupić to czy lepiej jednak jakąś kartę np. Pinnacle.

• #3 05 Gru 2008 15:20
    grac60
    Poziom 9  

jeżeli to kogoś ciekawi to kupiłem to urządzenie i jestem z niego bardzo zadowolony, dobra jakośc przegranego materiału oraz łatwa obsługa. problem pojawia się dopiero przy przegrywaniu kaset ntsc przywiezionych z USA wszystko ładnie pięknie tylko brak kolorów wszystkie możliwe ustawienia, połączenia nie przynoszą rezultatu .Proszę o pomoc może ktoś mi pomoże co zrobić

• #4 06 Gru 2008 15:25
    badboy23
    Poziom 27  

grac60 napisał:
    jeżeli to kogoś ciekawi to kupiłem to urządzenie i jestem z niego bardzo zadowolony, dobra jakośc przegranego materiału oraz łatwa obsługa. problem pojawia się dopiero przy przegrywaniu kaset ntsc przywiezionych z USA wszystko ładnie pięknie tylko brak kolorów wszystkie możliwe ustawienia, połączenia nie przynoszą rezultatu .Proszę o pomoc może ktoś mi pomoże co zrobić

a odtwarzacz posiada funkcję NTSC??

• #5 06 Gru 2008 17:38
    grac60
    Poziom 9  

moim zdaniem tak kasety oglądane na telewizorze mają kolory /moje video to blaupunkt rtv-635 egc przywiezione z niemiec

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty