Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 09 Lis 2008 12:57
    Usunięty
  • #2 09 Lis 2008 13:04
    SnowBizz
    Poziom 14  

Witam. Na znanym portalu aukcyjnym kupisz zestaw uruchomieniowy pod SAM7 - cena +/- 70zł, do tego potrzebujesz programator nabyć (JTAG +/- 40zł) lub zrobić go samemu.
    Ja osobiście polecam moduł z str711 był ostatnio do kupienia za 35zł, do tego jeśli będzie miał wgrany JTAGiem bootloader to zaprogramujesz go po zwykłym RS232.

• #3 09 Lis 2008 13:18
    don diego
    Poziom 32  

Skoro nie będzie problemu, to spoko:) Stówka to trochę mały budżet. Podstawa to oczywiście mikrokontroler. Od Ciebie zależy jaka rodzina. Atmel, NXP, ST itd. Myślę, że w 30zł się zmieścisz. Do tego trochę elementów biernych, stabilizatory, kwarc. Płytka własnej roboty, albo uniwersalna płytka typu: Link . Można też kupić minimoduł z mikrokontrolerem z elementami towarzyszącymi Link Link , ale możesz się w stówce nie zmieścić:) Programowanie można załatwić zwykłym kablem USB lub RS232, ale warto zainwestować w jakiegoś JTAGa, choćby na LPT, np jakiś klon Wigglera. Można kupić lub zbudować samemu.

• #4 22 Gru 2008 23:17
    artusb
    Poziom 13  

Witam Serdecznie, też chciałbym zacząć przygode z ARM..
    W jakim środowisku się pisze ?? Co polecacie?
    Czy jest dostępny jakiś wstępny kurs jak to ugryść zeby sie samemu nie pogryść?

• #5 23 Gru 2008 07:41
    arturt134
    Poziom 25  

Do ARM-ów jest GCC - darmowe. Poszukaj na googlach.

• #6 20 Sty 2009 14:10
    ddokupil
    Poziom 15  

A ja mam pytanie czy ktoś spotkał się z jakimś ciekawym projektem płytki ewaluacyjnej pod arma? Chodzi mi o złożenie jakiegoś zestawu tak totalnie po kosztach.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty