Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

passat b4 1,9 tdi uszkodzony sterownik ECM

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> passat b4 1,9 tdi uszkodzony sterownik ECM
Autor
Wiadomość
sopmar
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: kalisz

Post#1 Post autora tematu 21 Lis 2008 18:18   

passat b4 1,9 tdi uszkodzony sterownik ECM

witam mam pytanie co tojest za sterownik ECM .samochód gasł mi po kilku minutach jazdy.po podłączeniu VAG-a zczytałem uszkodzony moduł sterujący (65535) następnym błędem było (1237)zawór odcinający paliwo N109. Czy mógłłby mi ktoś wytłumaczyć co to jest ten sterownik ECM I gdzie to się znajduje w passacie b4 1.9 tdi
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 21 Lis 2008 18:18   

Powrót do góry

janusz2008
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Zach. pomorskie

Post#2 21 Lis 2008 18:42   

Re: passat b4 1,9 tdi uszkodzony sterownik ECM

ECM to poprzednie okrślenie dzisiejszego ECU . Kod 65535 mówi o uszkodzeniu tego sterownika, jednak niemusi to być prawda. Może mieć złe połączenie np. z masą itp. N 109 TO zawór stop na pompie.
Powrót do góry

sopmar
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: kalisz

Post#3 Post autora tematu 22 Lis 2008 16:40   

mam prośbę podpowiedz mi gdzie znajduje się ten sterownik bo nie mam pojęcia gdzie go wogóle szukać
Powrót do góry

dyżurny wulkanizator kraj
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Zobacz w profilu, w "więcej informacji"

Post#4 22 Lis 2008 16:44   

Jak znam zycie wypalio dziurę w laminacie zaraz koło wielozłącza.
Powrót do góry

rafwyz1
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: gryfino

Post#5 10 Kwi 2009 13:26   

VAG opisuje tę usterkę jako defekt ECM w moim aucie było podobnie zgasł silnik w czasie jazdy a następnie nie chciał się uruchomić i nie gasła kontrolka podgrzewania świec żarowych, wymieniłem przekaźnik nr. 109 w skrzynce bezpieczników autko odpaliło i wszystko działa do dziś, jeśli posiadacie podobne objawy warto przyjrzeć się temu przekaźnikowi.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> passat b4 1,9 tdi uszkodzony sterownik ECM
Strona 1 z 1