X

MINOLTA 2300DL drukuje czyste kartki.

01 Dec 2008 11:30 ENendriuf
  • #1 01 Dec 2008 11:30
    endriuf
    Spec od drukarek
    Helpful post? (0)
    Witam.
    Mam problem z tą drukarką. Mianowicie drukuje czyste kartki, wydruk testowy z drukarki. Poza tym wyjdą dwie kartki a przy trzeciej pokazuje, że nie ma papieru mimo, że jest. Dodam, że przekładałem wszystkie materiały odpowiedzialne za obraz z innej w pełni sprawnej i jest to samo.
  • #2 01 Dec 2008 12:35
    Dialta
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Witam

2300DL nie posiada funkcji wydruku strony testowej z jej panela: Przeinstaluj ją na inny komputer i zobacz co będzie (najlepiej na XP z SP2 ponieważ SP3 potrafi robić takie numery - nie pierwszy raz cuda się dzieją z drukarkami GDI)

pzdr.
  • #3 01 Dec 2008 19:22
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki
    Helpful post? (0)
    Napełniałem w takiej ostatnio tonery i założe się że drukowałem strone testową... Z tego co pamiętam to 2300 W nie miały tej opcjii.

A co do czystych kartek, jak zainstalujesz (podłączysz) tą w pełni sprawną to działa? A przesłona od lasera jest otwarta? Sprawdż jeszcze filtr szklany czy jest o.k.

C.
  • #4 01 Dec 2008 21:58
    endriuf
    Spec od drukarek
    Topic author Helpful post? (0)
    W każdym bądź razie drukarka ma panel sterownia. I niego puszczam wydruk. Drukarka MINOLTA MAGICOLOR 2300DL

Dodano po 1 [minuty]:

Co to instalacji tych drukarek to przerabiałem już ten problem. I wiem, że są z tym problemy.

Dodano po 2 [godziny] 27 [minuty]:

A teraz podczas kalibracji pojawia się błąd 17H.
  • #5 01 Dec 2008 22:19
    pcnet

Level 32  
    Helpful post? (0)
    wysłałem ci SM :) a skąd wiedziałes ze mam?
  • #6 01 Dec 2008 22:51
    endriuf
    Spec od drukarek
    Wyczytałem w jakimś twoim poście. Poradziłeś sobie wtedy z tą drukarką? U mnie był na początku problem jaki opisałem w temacie. Zadałem jej jakiś test podzespołów lub coś takiego i wywaliło mi ten błąd. Dodam, że piszczy podczas kalibracji oraz gdy wyjmuję transfer to później mam problem z ponownym jego włożeniem. W głębi drukarki źle się ustawia jakieś plastik i żeby go przekręcić na tyle, aby włożyć transfer to muszę od drugiej strony zwolnić elekktromagnes.
  • #7 01 Dec 2008 23:13
    pcnet

Level 32  
    Helpful post? (0)
    z tego co pametam to poszła z dymem :)
    najpierw był problem pieca a potem jak sie klient dowiedział ile to kosztuje to poszła na złom
  • #8 02 Dec 2008 10:24
    endriuf
    Spec od drukarek
    :) OK
  • #9 02 Dec 2008 11:49
    Dialta
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    copyman wrote:
    Napełniałem w takiej ostatnio tonery i założe się że drukowałem strone testową... Z tego co pamiętam to 2300 W nie miały tej opcjii.

A co do czystych kartek, jak zainstalujesz (podłączysz) tą w pełni sprawną to działa? A przesłona od lasera jest otwarta? Sprawdż jeszcze filtr szklany czy jest o.k.

C.

Przeprosił rzeczywiście kol.Copyman ma rację zagalopowałem się 2300DL ma panel.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products