Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MINOLTA 2300DL drukuje czyste kartki.

endriuf 01 Gru 2008 11:30 2754 8
  • #1 01 Gru 2008 11:30
    endriuf
    Spec od drukarek

Witam.
    Mam problem z tą drukarką. Mianowicie drukuje czyste kartki, wydruk testowy z drukarki. Poza tym wyjdą dwie kartki a przy trzeciej pokazuje, że nie ma papieru mimo, że jest. Dodam, że przekładałem wszystkie materiały odpowiedzialne za obraz z innej w pełni sprawnej i jest to samo.

• #2 01 Gru 2008 12:35
    Dialta
    Poziom 19  

Witam

2300DL nie posiada funkcji wydruku strony testowej z jej panela: Przeinstaluj ją na inny komputer i zobacz co będzie (najlepiej na XP z SP2 ponieważ SP3 potrafi robić takie numery - nie pierwszy raz cuda się dzieją z drukarkami GDI)

pzdr.

• #3 01 Gru 2008 19:22
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki

Napełniałem w takiej ostatnio tonery i założe się że drukowałem strone testową... Z tego co pamiętam to 2300 W nie miały tej opcjii.

A co do czystych kartek, jak zainstalujesz (podłączysz) tą w pełni sprawną to działa? A przesłona od lasera jest otwarta? Sprawdż jeszcze filtr szklany czy jest o.k.

C.

• #4 01 Gru 2008 21:58
    endriuf
    Spec od drukarek

W każdym bądź razie drukarka ma panel sterownia. I niego puszczam wydruk. Drukarka MINOLTA MAGICOLOR 2300DL

Dodano po 1 [minuty]:

Co to instalacji tych drukarek to przerabiałem już ten problem. I wiem, że są z tym problemy.

Dodano po 2 [godziny] 27 [minuty]:

A teraz podczas kalibracji pojawia się błąd 17H.

• #5 01 Gru 2008 22:19
    pcnet

Poziom 32  

wysłałem ci SM :) a skąd wiedziałes ze mam?

• #6 01 Gru 2008 22:51
    endriuf
    Spec od drukarek

Wyczytałem w jakimś twoim poście. Poradziłeś sobie wtedy z tą drukarką? U mnie był na początku problem jaki opisałem w temacie. Zadałem jej jakiś test podzespołów lub coś takiego i wywaliło mi ten błąd. Dodam, że piszczy podczas kalibracji oraz gdy wyjmuję transfer to później mam problem z ponownym jego włożeniem. W głębi drukarki źle się ustawia jakieś plastik i żeby go przekręcić na tyle, aby włożyć transfer to muszę od drugiej strony zwolnić elekktromagnes.

• #7 01 Gru 2008 23:13
    pcnet

Poziom 32  

z tego co pametam to poszła z dymem :)
    najpierw był problem pieca a potem jak sie klient dowiedział ile to kosztuje to poszła na złom

• #9 02 Gru 2008 11:49
    Dialta
    Poziom 19  

copyman napisał:
    Napełniałem w takiej ostatnio tonery i założe się że drukowałem strone testową... Z tego co pamiętam to 2300 W nie miały tej opcjii.

A co do czystych kartek, jak zainstalujesz (podłączysz) tą w pełni sprawną to działa? A przesłona od lasera jest otwarta? Sprawdż jeszcze filtr szklany czy jest o.k.

C.

Przeprosił rzeczywiście kol.Copyman ma rację zagalopowałem się 2300DL ma panel.

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME