Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

vw polo - auto gaśnie kiedy przechodzi na gaz

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe -> vw polo - auto gaśnie kiedy przechodzi na gaz
Autor
Wiadomość
niemamnicku
Poziom 4
Poziom 4

Post#1 Post autora tematu 01 Gru 2008 21:32   

vw polo - auto gaśnie kiedy przechodzi na gaz

witam! mam problem ze swoją polówką... mianowicie mam polo z 96 roku w silniku 1.4, silnik AEE(wtrysk wielopunktowy, kolektor plastikowy). instalacja oczywiście sekwencyjna... i kiedy silnik przechodzi z benzyny na gaz, samochód bardzo często gaśnie... powiedziano mi że może to być wina silnika krokowego... powiedzcie co o tym myślicie. z góry dzięki:)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Gru 2008 21:32   

Powrót do góry

wmgaz
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Dziergowice k.Kędzierzyna-Koźla

Post#2 01 Gru 2008 22:11   

Re: vw polo - auto gaśnie kiedy przechodzi na gaz

Więc tak jak i większość czytających myślę że nie jest to normalny objaw sprawnie działającej instalacji......ale tak jak i większość przy tej ilości informacji które kolega podał nie podam koledze rozwiązania jego problemu.......
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Gru 2008 22:11   

Powrót do góry

niemamnicku
Poziom 4
Poziom 4

Post#3 Post autora tematu 02 Gru 2008 11:00   

nie wiem jakie informacje kolega jeszcze by chciał... instalacja jest niby na gwarancji, bo była założona jakieś 10tys km temu ale chciałem sie dowiedzieć o co może chodzić... oczywiście mam automatyczny reduktor
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Gru 2008 11:00   

Powrót do góry

gimak
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Jastrzębie Zdrój

Post#4 02 Gru 2008 14:59   

niemamnicku, a choćby co to za instalacja gazowa.
Ja eksploatuję dwie różne sekwencyjne instalacje gazowe i nie ma w nich silników krokowych i nie wiem jaką rolę miałyby w nich pełnić. Również nie wiem na czym miałaby polegać rola automatycznego reduktora (czym się różni od zwykłego reduktora.
Też nie piszesz czy to gaśnięcie silnika ma miejsce przy przejściu benzyna>gaz jest na zimnym czy ciepłym silniku, czy na każdym przejściu.
Jeżeli na zimnym to może być zanieczyszczony reduktor lub elektrozawór na reduktorze. Jeżeli za każdym razem to może być za bogata mieszanka (nakłada gaz na benzynę) i silnik się dusi, albo jest dziura benzyny już nie ma, a gazu jeszcze nie ma - chyba to pierwsze.
Powrót do góry

hodzio
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Radom

Post#5 25 Gru 2008 21:07   

Po jakim czasie na zimnym silniku przełącza się na gaz, i przy jakiej temp przełącza się na gaz?
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Instalacje Gazowe -> vw polo - auto gaśnie kiedy przechodzi na gaz
Strona 1 z 1