Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jaki telefon na 2 kart sim?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Jaki telefon na 2 kart sim?
Autor
Wiadomość
paw150
Poziom 9
Poziom 9

Post#1 Post autora tematu 05 Gru 2008 00:06   

Witam.
Mam takie pytanie, jaki telefon byście proponowali, który obsługuje 2 karty sim?
Powrót do góry

MarcinH
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Wrocław

Post#2 05 Gru 2008 00:50   

Re: Jaki telefon na 2 kart sim ??

Jedynie co mi przychodzi na myśl do samsung D880 .
Odpuść sobie wszystkie inne chińczyki.
Ten telefon daje radę .
Bateria przy 2 kartach i częstym użytkowaniu trzyma do 3 dni.Funkcjonalny,troszkę kosztuje ale powiem Ci że warto!
Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Gru 2008 00:50   

Powrót do góry

irkor
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Wielkopolska

Post#3 05 Gru 2008 10:24   

W ostateczności to:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1085023&highlight=
Powrót do góry

paw150
Poziom 9
Poziom 9

Post#4 Post autora tematu 05 Gru 2008 21:25   

Ale słyszałem ze Samsungi często sie psują a wszystkie teraz maja klejona płytę główna. Wiec nie za bardzo bym chciał dawać tyle kasy a nie wiadomo jak długo to wytrzyma.
Powrót do góry

pit08
Poziom 21
Poziom 21

Post#5 05 Gru 2008 21:32   

Wytrzyma napewno dłużej niż chińszczyzna.
Powrót do góry

lejtnant
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Łowicz

Post#6 06 Gru 2008 11:35   

Myphony maja 12 mcy gwarancji, sprzedałem jakieś 15 sztuk wrócił jeden. Ale tak naprawde polecam samsunga d880. Jednak to inna jakośc i jakaś firma a nie myphone.
Powrót do góry

ti118
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Kraków

Post#7 07 Gru 2008 12:20   

Kup sobie tego myphone 6650, grosze kosztuje i fajnie to dziala, wykonanie tandetne ale nic mniejszego na dwie karty nie ma :)
Powrót do góry

paw150
Poziom 9
Poziom 9

Post#8 Post autora tematu 07 Gru 2008 14:55   

A z tego co ja wiem to chyba żadnej noki nie ma na 2 karty prawda ??
Powrót do góry

civil
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Bielsko

Post#9 08 Gru 2008 21:50   

ja użytkuję myphone 6690 i hmmmm jestem zadowolony duuuużo rozmawiam bateria wytrzymuje średnio 1 dzień przy moim gadaniu , jwk się człowiek przyzwyczai do niektórych niuansów np. nie można skorzystać z nr tel. zawartych w sms-ach to całkiem przyzwoity aha no i instrukcja obsługi - porażka zdjęcia telefonu ale opis z jakiegoś z klapką aha no i obsługa firmy wysłałem maila z zapytaniem na szczegóły które są w instrukcji ale dotyczą innego telefonu jak np ściszanie i pogłaśnianie dźwięku i po miesiącu nikt mi nie odpowiedział zapewne doszli do wniosku że albo dasz sobie radę albo go wyrzucisz wkońcu to "tylko" 350 złotych - aparat to porażka ale za to radio i odtwarzacz audio super no i głosnik stereo można sobie słuchać muzyki niekoniecznie przez słuchawki
Powrót do góry

paw150
Poziom 9
Poziom 9

Post#10 Post autora tematu 08 Gru 2008 22:44   

A czym się rożni MyPhone 6650 od 6690 ??
Powrót do góry

pawciu28
Poziom 10
Poziom 10

Post#11 04 Sie 2010 08:55   

Odświeżę temat. Jaki polecacie telefon na 2 karty sim - musi spełnić kilka wymagań:

- system operacyjny - najlepiej Windows Mobile
- pełna klawiatura jak w Samsungu i780
- obsługa 3G
- WiFi

Jak znacie coś to piszcie, a może jakiś adapter DualSim do telefonu z Windows Mobile 6 Pro.
Powrót do góry

bikoz55
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Warszawa

Post#12 25 Sie 2010 13:06   

Ja używam takiego jak w linku poniżej
mogę go z czystym sumieniem polecić
Co prawda nie obsługuje 3G i nie ma też klawiatury, ale dualsim działa spoko
http://www.tions.pl/palmtopy-smartphone/gigabyte-gsmart-s1205-cougar-dualsim
Powrót do góry

Mr5wa
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Lanckorona

Post#13 25 Sie 2010 17:40   

ja polecam Samsung Duoz - to dobry telefon z dual sim miałem go 3dni i nic nawet nie spróbował się zaciąć czy jakiś inny problem pojawić... Polecam go!
Powrót do góry

bartekok
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Limanowa

Post#14 26 Sie 2010 09:01   

Telefony polskiej firmy MyPhone mają dwie karty SIM

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Sie 2010 09:01   

Powrót do góry

alvaroalvaro
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Malbork

Post#15 10 Wrz 2010 20:41   

Re: Jaki telefon na 2 kart sim?

Odgrzeję kotleta ;) czy jest już jakaś Nokia na 2 karty ? jeśli nie to co polecacie ? Ma być kompaktowy nie zależy mi na sys operacyjnych czy pełnych klawiaturach...
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 10 Wrz 2010 20:41   

Powrót do góry

fischer8
Zasłużony dla elektroda
Zasłużony dla elektroda

Miasto: Oława--Grodków

Post#16 10 Wrz 2010 20:53   

Nokia C2 i C1.

http://komorkomania.pl/2010/06/03/nokia-c2-i-c1-pierwsze-modele-dual-sim-zaprezentowane/
Powrót do góry

Geezer
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: k. Rzeszowa

Post#17 12 Wrz 2010 13:36   

Ja wczoraj kupiłem myPhone 8920 MARKpro i jestem zadowolony :)
[url=http://www.myphone.pl/Produkty/Telefony/Telefon/tabid/69/cn/ViewPhone/model/myPhone8920TV MARKpro/pid/39/Default.aspx]Link[/url]
Powrót do góry

ryslor
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Post#18 12 Wrz 2010 22:02   

Witam
Miałem potrzebę zakupu rok temu telefonu na dwie karty.
Ze względu na cenę wybrałem MyFona 6691(teraz sa nowsze Modele)
I będę go chwalił bo za 360 zł takich bajerów jak on posiada nie spotkałem
Wymienię :
-świetne warunki gwarancyjne - kurier przyjeżdża po sprzęt do domu, szybka naprawa
- dobra bateria ,trzyma tydzień
- Powiem wręcz , strasznie głośny , dzwonki i odtwarzacz, bardzo głośny nie znam innego tak głośnego.
- ekran jasny i dotykowy rozpoznaje ręczny text
Wady: inny układ klawiszy , myli przy pisaniu sms-ów
- brak t9 , na otarcie łez jest rysik i dotykowa klawiatura , fajnie się pisze.
Przyznam że już go nie mam, spodobał się synowi gdy mnie odwiedził w kraju.
A wiem że za granicą MyPhon sprawuje się świetnie.
Będę go polecał bo w tej klasie cenowej nie znam innego.
I nie jest to chińska podróbka jakie widziałem lecz u nas montowany telefon.
Podkoszulki i majtki też nosimy z chińskiej dobrej bawełny. ha,ha
pozdrawiam
Powrót do góry

alvaroalvaro
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Malbork

Post#19 07 Lut 2011 10:23   

fischer8 napisał:
Nokia C2 i C1.

Nokia C1 nie oferuje dwóch kart dostępnych jednocześnie natomiast C2 wychodzi od kończa 2010 roku i wyjść nie może - czekam na niego jak na zbawienie bo dosyć mam już mojego Samsunga SGH-D780. Skubaniec potrafi w kieszeni sam się rozblokować i wyłączyć, raz miałem przypadek że po tym wszystkim się nawet jeszcze włączył hehe ;) Niech wychodzi ta C2-00 i to prędko...
Powrót do góry

MaRciNoOs
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Siemiatycze / Białystok

Post#20 07 Lut 2011 17:56   

Nie wiem po co wykopywać dość stare tematy? Ale odnośnie C1 to dokładnie tak... Nokia C1 niestety nie obsługuje dwóch kart jednocześnie... posiada slot na 2 SIM jednak można korzystać z jednej lub z drugiej poprzez przełączenie ich wciśnięciem gwiazdki. Co do C2-00 to również poluję na nią już sporo czasu... i z tego co się orientuję to do tej pory wyszły jedynie w krajach trzeciego świata. Tylko pytanie ile w tym prawdy? Ale na tą chwilę co do ceny i jakości polecam myPhone 8920 MARKpro.
Powrót do góry

dicappo
Poziom 17
Poziom 17

Post#21 08 Lut 2011 21:36   

Myphone mają gwarancję,ale często też sie psują.
Powrót do góry

Usunięty

Post#22 09 Lut 2011 00:55   

Witam

Ja polecił bym koledze C5212 mam go od 8n miesięcy i jestem super zadowolony.Brat ma poprzednika tego modelu i również nie narzeka.
Także póki nie wyjdzie C2-00 polecam Samsunga.Właście z samsungów każdy po za rozsuwanymi.Szybko padają.

Pozdrawiam
Powrót do góry

sabial
Poziom 5
Poziom 5

Post#23 11 Lut 2011 17:14   

Korzystam z Samsunga B7722.
Nie spełnia wszystkich wymagań, ale też wydaje mi się, że takiego telefonu, który spełnia nie ma na rynku.

Więcej szczegółów w recenzji Samsung B7722.

Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Lut 2011 17:14   

Powrót do góry

jedzus
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Gliwice

Post#24 11 Lut 2011 23:24   

TO ja jeszcze dołoże LG GX200 - prosty, tani ok 299zł - alternatywa dla wszelkiego rodzaju myphonów. Bardzo dobra bateria 1500mAh
Powrót do góry

krzykos
Poziom 13
Poziom 13

Post#25 12 Lut 2011 11:39   

Używałem samsunga D880 - potem przesiadłem się na D780, potem na C5212 a teraz mam C3212 - każdy z nich działał /działa bardzo dobrze :) Jeśli szukasz telefonu po prostu do dzwonienia - bez jakiś zbędnych udziwień to bierz samsunga :)
Powrót do góry

skala3
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Poznań

Post#26 04 Sie 2011 00:17   

Jaki telefon na 2 kart sim? - MyPhone

Jestem posiadaczem MyPhone 8920Mark od 1,5 roku to chyba mogę coś przekazać o użytkowaniu.
Zalety to fantastyczna praca na 2 kartach SIM. Nie ma żadnych problemów zawsze obie karty są aktywne i trudno się pomylić, z której dzwonimy, wysyłamy SMS lub do nas dzwonią. Przez 2 lata nosiłem 2 telefony i teraz naprawdę odczuwam prawdziwy komfort pracy z telefonem na 2 karty. Jeżeli rozmawiamy, a ktoś dzwoni na drugi numer to on otrzymuje w słuchawce informację „abonent czasowo niedostępny”, a my info że dzwonił ten, a ten.
Pierwsze 4 miesiące to masakra, żałowałem, że kupiłem. W tym czasie był 2x w naprawie gwarancyjnej. Na wyświetlaczu pojawiał się czarny pasek, a słuchawki to totalna porażka. Reklamowałem je, a oni obciążyli mnie za wymianę słuchawek, bo akcesoria nie podlegają gwarancji. Jakość dźwięku z słuchawek jest przeciętna, o ile słuchawka nie wypadnie z ucha, a wtyczka jest dobrze dopasowana do gniazdka i akurat słychać wówczas stereo, ale o rozmowie można zapomnieć, bo mikrofon w słuchawkach nie kontaktuje. Pogodziłem się z tym i zafundowałem sobie zestaw ”Jabra STREET - BT3030” i wówczas odkryłem możliwości tego telefonu, jako odtwarzacza MP3. Przy odpowiednim ustawieniu telefonu można usłyszeć każdą barwę dźwięku.
Jakość wykonania telefonu jest przeciętna. Szczególnie tylna klapka mocowania ma takie, że najlepiej do jej zamknięcia użyć 3 rąk, a podczas upadku telefonu zawsze wypadnie, a zasłona obiektywu jest trochę luźna, ale nie ma szans żeby wypadła z klapki. Złota farba schodzi z telefonu, ale po zdrapaniu jej telefon wygląda jeszcze ładniej – jest bardziej złoty. Przyciski do dzwonienia czerwony i zielony z 2 karty SIM wyglądają jakby były na szybko dorobione, ale trzymają się dobrze jedynie, co, to w nocy są przez słabo podświetlone. Telefon ma w pełni obsługiwany dotykowo ekran oraz przyciski numeryczne, które są tak duże, jakby to one były podstawą obsługi telefonu.
Menu telefonu nie jest intuicyjne, choć przypomina trochę Nokie. Jest niedokładnie przetłumaczone na j.polski, np.: use as = użyj jako, wyślij1=wyślij, mark several = zaznacz kilka. To w menu podstawowym, bo gdy przejdziemy głębiej do jakiejś obróbki to już nie ma problemu, bo wszystko jest w j.angielskim. Najlepiej na początku wszystko ustawić sobie zgodnie z instrukcją, bo ustawień jest multum i bez instrukcji klapa, a później tylko korzystać (np. z przeglądarki). Akcelerometr reaguje z opóźnieniem (w sumie mało przydatny ew. zmiana muzyki w przód i tył w zależności od ruchu telefonem). Telefon może być za głośny, że może kłuć w uszy i można się przestraszyć ostrzeżeń. Brak możliwości robienia notatek, możliwości przypisania własnego dźwięku SMSa (dzwonek dowolna melodia na dowolną kartę). Brak możliwości edycji dolnego menu na ekranie. Brak możliwości usunięcia oryginalnych tapet oraz zmiany tematu-motywu. Mała pamięć telefonu, bez karty ani rusz, a i zdjęcia do kontaktów przerabiać trzeba na mały format.
Bateria przy rozmowach 4-6 godzin miesięcznie i używaniu telefonu, jako MP3 wytrzymuje 2 -3 dni, natomiast przy niewielu rozmowach wytrzymuje do 5 – 6 dni. Ładowanie telefonu przez oryginalny kabel USB jest trochę nieporęczne, natomiast dobrze spisują się ładowarki od Noki z cienkim bolcem (a producent w instrukcji nie wyjaśnia, do czego służy mała dziurka). Telefon dobrze współpracuje na USB z komputerem z systemem Windows 7, natomiast z XP czasami się nie widzi.
Powrót do góry

3echo
Poziom 15
Poziom 15

Post#27 06 Sie 2011 01:23   

Mój znajomy ma MyPhone na dwie karty sim.Jakiś dotykowiec.Nie znam modelu.Natomiast jest bardzo zadowolony.Oglądałem go i muszę stwierdzić,że sprawia wrażenie bardzo solidnie wykonanego telefonu.Po 2 latach użytkowania,nic w nim nie trzeszczy,co w niektórych Nokiach się zdarzało.Polak potrafi.
Powrót do góry

marxxx2
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Tychy

Post#28 24 Sie 2011 20:47   

Moze zamiast kupować myphona, traka czy też innego chińczyka polsko-czeskiej dystrybucji lepiej kupic na aliexpress o wiele taniej jakiegos dual SIMa z androidem czy tez china OS.

Sam zakup i platność jest prosta
Zakup Dual SIM w chinach
Powrót do góry

Usunięty

Post#29 26 Wrz 2011 10:12   

Kolejno ja też odświeżę ten temat.

Jest jakaś nokia c-1 i c-2 tylko nie pamiętam jaką ma końcówkę 00, 01 czy 02. W każdym bądź razie z serii c-1 na pewno obsługuje 2 karty ale trzeba je przełączać między sobą co dla mnie jest pomyłką.c-2 ponoć lepiej się prezentuje i na raz 2 obsługuje.Jest już na rynku x1-01 .Mam ją od 9 dni i po pierwszym ładowaniu dopiero zeszła 1 kreska z baterii .Nie będzie pewnie trzymać 56 dni jak chyba podaje producent ale na pewno długo i o to mi chodziło.Wykonany jest fajnie.Solidna obudowa i prosta.Telefon jest bez bajerów.Nie ma aparatów itd.Ma latarkę za to :) .Głośne ma dzwonki.Jedyne co mi trochę nie odpowiada to jakoś rozmów.Nie do końca jest wyraźnie słychać dzwoniącego.Nie wiem czy mój model ma akurat wadę czy też jest to przypadłość x1-01 .Przyzwyczaiłem się i da się przeżyć.Jeśli ktoś z was ma podobny problem to napiszcie.
Tak czy siak polecam ten tel.
Pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Jaki telefon na 2 kart sim?
Strona 1 z 1